Kamil Vítek

tvůrce webů na platformě WordPress

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR; osobně Brno, Břeclav, Hodonín a Mikulov

Tvořím jednoduché, rychlé, responzivní a zejména úspěšné weby na platformě WordPress, které podporují prodeje i brand. A nejsem na to sám. Dal jsem dohromady tým profíků, kteří mi pod značkou Leogy pomáhají dělat weby ještě lepší a díky výkonnostnímu marketingu pečují o to, aby byly v onlinu vidět.

Každý web z mé dílny je originál. Weby totiž nestavím pomocí univerzálních šablon, ale tvořím je od nuly, to znamená, že struktura a vzhled webu jsou vždy jedinečné a přizpůsobené na míru klientovi a jeho konkrétnímu cíli/očekávání od webu.

V ceně tvorby webových stránek je zahrnuto i vytvoření kvalitních propagačních fotografií od mého kolegy fotografa, se kterým dlouhodobě spolupracuji.

Mí klienti na mně nejčastěji oceňují spolehlivost, efektivní komunikaci, dodržování termínů a schopnost přizpůsobit se jejich potřebám.

Těším se, až mi řeknete, proč jste s mou prací byli spokojeni i vy. 🙂

Aktuální nabídka služeb:

  • Tvorba jednostránkového webu včetně základního SEO – od 15.000 Kč
  • Tvorba vícestránkového webu včetně základního SEO – od 35.000 Kč
  • Výkonnostní online marketing – Se svými kolegy se vám postaráme o reklamní PPC kampaně na Googlu a Seznamu, abyste byli vidět a vydělávali.

Jak probíhá spolupráce?

  1. Proberu s vámi aktuální situaci – Jaké problémy potřebujete vyřešit, jaké máte cíle, představy a očekávání. O tom všem se s pobavíme na konzultaci zdarma.
  2. Navrhnu vhodné řešení – Na základě všech informací vám navrhnu to nejvhodnější řešení přesně podle vašich potřeb a představ.
  3. Vytvořím web – Po schválení návrhů, dohodnutí volby barev a fontu, začnu web vytvářet. A dokončím ho k vaší plné spokojenosti.
  4. Propagace – V případě zájmu vám zajistím i výkonnostní reklamní kampaně, které podpoří vaše prodeje.

Vybrané reference:

Kamil Vítek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Kamil Vítek
Riegrova 11
Břeclav (Jihomoravský kraj)
690 02
Mobil:731 217 789
Email:kamil@leogycreatives.cz
Web:leogycreatives.cz
Instagram:kamilvitek_
LinkedIn:kamil-vitek
Messenger:kamil.vitek.3
IČ:21003441

Doporučení
z první ruky

Rád bych se podělil o svou zkušenosti s Kamilem, který se mi osvědčil při tvorbě webové stránky. Jeho rychlá komunikace a zájem o uskutečnění webu podle mých představ mě opravdu kladně překvapila. Od začátku byl Kamil velmi ochotný a přátelský. Jeho služby mohu jen doporučit.

Ondřej Zeman

Fotograf