Karel Dytrych

tvůrce a lektor online nástrojů produktivní práce, zakladatel Freelo.cz

Založil jsem a spoluutvářím českou webovou aplikaci Freelo pro řízení projektů a práce v týmu, kterou používají špičkoví experti i firmy jako Nikon, Bushman, Kärcher či Foto Škoda. A provozuji profesionální webhosting Váš hosting, který si pro své projekty vybral i známý český vývojář Jakub Vrána.

Online nástroje nejenže vyvíjím, ale také o nich mluvím a snažím se dělat užitečnou osvětu — přednáším a školím Freelo na Naučme se i ve firmách společně s doporučeními jak pracovat efektivně v týmu, natáčím podcast Z podpalubí a prostřednictvím projektu SaaSkaři sdružuji tvůrce českých SaaS (Software as a Service) aplikací.

Jednám na rovinu a za svou prací si stojím. Miluju cestování, sport a zdravé jídlo. Rád zkouším nové věci a přes hodnoty, které uznávám, nejede vlak. Zkušenosti v oblasti e-commerce a online podnikání sbírám už 10 let, snažím se je předávat dál a tím šetřit čas jiným, zrovna jako to dělají naše produkty — ozvěte se mi a rád vás osobně seznámím s jejich výhodami, nebo připravím workshop na míru.

Školení na Naučmese

Podcast Z podpalubí

Rozhovor pro Na volné noze TV

Přednáška o týmové spolupráci

Karel Dytrych
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Karel Dytrych
Freelo
Jahnova 8
Pardubice (Královéhradecký kraj)
530 02
Mobil:776 133 789
Email:ja@kareldytrych.cz
Web:www.kareldytrych.cz
Facebook:kareldytrych
Instagram:karel_dytrych
LinkedIn:kareldytrych
Twitter:kareldytrych
YouTube:Freelocz
Medium:KarelDytrych
SoundCloud:zpodpalubi
Messenger:kareldytrych
WhatsApp:420776133789
IČ:07446144 (plátce DPH)
DIČ:CZ07446144