Karel Giebisch

nevidomý masér, jehož ruce dělají zázraky

Status: k vašim službám Působnost: Olomouc

Jsem Karel. Zrakově znevýhodněný IT specialista, redaktor, masér a bojovník za sociální, technologické i wellness inovace. Nezaleknu se žádné výzvy: píšu články a nahrávám podcasty o životech osob s různými druhy postižení, ale zejména dělám lidem radost.

Využívám k tomu své ruce, které dělají zázraky. Někdo říká, že je to způsobené absencí zraku, díky které v nich mám mnohem větší cit, než je běžné a dokážu jimi působit více do hloubky. Já myslím, že jsem prostě jenom šikovný a empatický. 🙂

O příčinách lze polemizovat, ale o výsledcích nikoliv. Mé ruce pomáhají klientům od bolesti, stresu, únavy, napětí a dalších trápení těla i duše.

Svědčí o tom recenze na Reservio, Google či mém webu, ale také první místo ze soutěží Živnostník roku Olomouckého kraje, Srdcař Olomouckého kraje a speciální Ocenění hejtmana Olomouckého kraje.

💆‍♂️ Rezervujte si svoji masáž »

Masáže Wolkerova 1210/27 Olomouc

Masáže Wolkerova 1210/27 Olomouc

Aktuální nabídka služeb:

Když zrovna neposkytuji zákazníkům blahodárný odpočinek a tolik potřebný relax, tak dokazuji, že mezi hendikepovanými a zbytkem populace už není rozdíl. Chcete vědět víc a spolu se mnou bourat předsudky, překážky, které bohužel zdravotně znevýhodněným lidem stále brání začlenit se do běžné společnosti? Sledujte mou tvorbu na platformě Forendors.

Karel Giebisch
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Karel Giebisch [ mapka ]
masérna
Wolkerova 1210/27
Olomouc
779 00
Mobil:731 244 753
Email:karel@masazegieb.cz
Web:www.masazegieb.cz
IČ:05470820

Doporučení
z první ruky

Vynikající přístup, práce a velmi příjemně strávený čas. S masáží jsem velice spokojená. Určitě doporučuji všem.

Romana Střítecká