Doporučení z první ruky

Ing. Karel Koliš, Ph.D. — expert na automatizace procesů, vývojář webových aplikací a konzultant v oblasti IT


Zobrazuji všech 8 doporučení

Martin Matějka

Karel je pro mě velmi důležitý parťák při řešení všemožných složitých úkolů. Jeho služeb využívám vždy, když potřebujeme v našich firmách vymyslet a nastavit procesy, které jdou automatizovat. Hlavní Karlova deviíza je pro mě v tom, že neplní jen zadání, ale hlavně nad ním přemýšlí a vnáší svou invenci, založenou na letech zkušeností v oboru. Samozřejmě ovládá i řadu dalších disciplín – krom programování a analytiky bravurně ovládá Excel, Google Sheets; a asi se mi nikdy nestalo, že bych si přišel pro radu a odešel s prázdnou. Nepotřebujete ChatGPT, když máte po ruce Karla :-)

Martin Matějka
SEO konzultant a online marketér

Karel Koliš se stal technickým dozorem nad tvorbou poměrně složitého webu naší společnosti, se kterým měl objednaný dodavatel (jak se ukázalo bohužel až po čase) značné problémy. Ing. Koliš se stal nejen prostředníkem v komunikaci mezi námi - laiky v tomto oboru - a realizační firmou, ale díky němu se podařilo vychytat mnoho skrytých problémů, se kterými bychom se po dodání zakázky jinak dlouze potýkali. Je to profesionál ve svém oboru, problematice webů rozumí a bonus je jeho vstřícné, milé a trpělivé jednání - nemá problém v klidu vysvětlit i složitější funkce tak, abyste je jako laik pochopili a nepřipadli si hloupě. Na dotazy či problémy reaguje velmi rychle a snaží se vždy o nejlepší řešení vzhledem ke všem okolnostem. Díky němu se podařilo projekt webu nakonec dotáhnout a dodavatelskou firmu ohlídat, aby vše avizované splnila. Spolupráci s Karlem Kolišem vřele doporučuji a kdykoliv bychom se na něj obrátili znovu.

Ing. Milan Krček
předseda Občanského sdružení majitelů domů v ČR, z.s.
www.osmd.cz milan.krcek@osmd.cz

Karla beru ke všem svým klientům jakmile vidím, že dokola opakují procesy, které lze automatizovat. Karel vymyslí řešení a zároveň ho implementuje a vysvětlí. Klient pak šetří čas a peníze. Mluví řečí, které klienti rozumí a nebojí se ho na cokoliv zeptat. Neznám nikoho tak ochotného najít řešení jako je Karel Koliš. Díky!

Lenka Černá
marketingový stratég
www.cernadesign.cz lenka@cernadesign.cz

Komunikace s Karlem Kolišem je vždy velmi příjemná a efektivní. V rámci správy firemního webu a klientských dat se vždy snaží pochopit naše potřeby a podstatu problémů a přijít s user friendly řešením. Na požadavky reaguje bez prodlení, vše umí vysvětlit i pro laika. IT podporu vnímám jako zásadní pro plynulý chod firmy a jsem osobně velmi ráda, že můžeme spolupracovat právě s Karlem Kolišem. Sama jsem na něj získala doporučení a vřele jej předávám dál.

Bc. et Mgr. Lucie Teresa Šultesová
ředitelka RYTMIK Brno pro JmK
www.rytmik-krouzky.cz

S panem Karlem Kolišem spolupracujeme již několik let a jsme velmi spokojeni. Nastavil nám IT řešení a procesy, které nám usnadnily práci a ušetřily spoustu času. Je s ním výborná komunikace. Vždy je ochotný a pružně reaguje na naše potřeby.

V. Lindovský
RYTMIK Dětem

S Karlem jsme realizovali několik řešení – od nastavení Google Adwords na zpracování dat ze screeningového testu až po převod a částečnou automatizaci hodnocení akademických pracovníků. Karel se účastnil i složitého mapování procesů a jednání uvnitř fakulty, kde významně napomohl najít cestu a zjednodušení.

Ing. Jiří Hájek, Ph.D.
vedoucí projektové kanceláře, VŠE v Praze

Karla Koliše znám již z vysoké školy. Od té doby je mi jasné, že se na něj mohu spolehnout a že mi vždy rád dobře poradí. V minulých měsících nám Karel dělal konzultanta a technický dozor při vývoji online aukčního portálu. Projekt je zaměřen na e-commerce a slouží jako internetové tržiště. Karel je velmi spolehlivý a zkušený odborník. Svými rozsáhlými znalostmi v oboru se snaží vždy najít to nejlepší řešení s ohledem na potřeby klienta. Jeho profesionální přístup, široké znalosti v oblasti IT a schopnost přemýšlet nad problémem a nacházet inovativní řešení i pro složité úkoly z něj činí cenného partnera pro všechny, kteří hledají komplexní a profesionální podporu. Karel je také velmi ochotný a trpělivý, což se projevuje v jeho komunikaci. Spolupráce s Karlem je pro nás velmi přínosná a vzhledem k pokračující spolupráci s ním počítáme jako členem našeho týmu.

Jan Kocman
online aukčního portál
www.bid4auction.cz

Karel je naprostá hvězda. I za naši relativně krátkou spolupráci vždy dokázal najít řešení na všechny moje (IT) problémy. Nemá problém s napojením systémů mezi sebou přes API, je to mistr v práci s Excelem a navíc komunikace s ním je hrozně příjemná a ze schůzky odcházím vždy s velmi dobrým pocitem. A s vyřešeným problémem, samozřejmě. Navíc Karel dokáže přemýšlet dopředu, navrhuje možná řešení a scénáře a hlavně mluví lidsky. Těším se na další spolupráci :-)

Bc. Pavel Galíček, DiS.
zakladatel Webkitty hosting
webkitty.cz