Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Karolína Tůmová > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. Karolína Tůmová — grafická designérka

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace BcA. Karolína Tůmová:
Spolupráce s Karolínou byla od začátku velmi příjemná. Karolína se dokázala velmi rychle naladit na můj vkus a představy, rychle reagovala na jakékoliv úpravy a šlo vidět, že jí opravdu upřímně záleží na mojí spokojenosti. Pro Darinčino mýdlo Karolína tvořila nové logo, veškeré portfolio nových produktových obalů, vizitky, vouchery, dárkové krabice… navíc byla velmi ochotná v závěru spolupráce konzultovat náhledové tisky od tiskárny, čehož si moc cením.

Darina Slintáková

zakladatelka Darinčino mýdlo – značka české přírodní kosmetiky
www.darincinomydlo.cz ~ darina@darincinomydlo.cz
Karolína je jedením z nejsvědomitějších a „nejčistších grafiků, se kterými jsem kdy spolupracovala. Naše spolupráce začala v období, kdy naše společnost začala procházet změnou grafické identity. Bylo proto potřeba zcela nově uchopit vše – od produktových a doprovodných materiálů až po grafiku na sociální sítě. Karolína po dvou hovorech a pár e-mailech vytvořila prvotní návrhy, které nadále rozvíjíme do finální podoby ruku v ruce s novou grafikou. I přes nelehké zadání spojující vkus několika lidí, krátký čas i občasnou náročnost IT Karolína vždy vymyslí a dodá čisté, bezchybné materiály, které mají smysl, jsou funkční a moderní. Její přístup k práci i klientům je svědomitý, otevřený a upřímný. Velice dobře ví, co a proč funguje, vše, co slíbí, je vždy dodané včas. Je radost spolupracovat s tak šikovným a spolehlivým grafikem.

Tereza Vaisová

Marketing Manager, Blindpsot.AI
Vynikající spolupráce. Karolína mi vytvářela nový branding - logo a pomáhala s vytvářením grafiky pro webové stránky. Nejdříve se důkladně ptala na všechno, co bych chtěla do grafiky promítnout, poté navrhla několik variant, a jednu z nich jsme se rozhodly rozpracovat dál. S výsledkem i celým průběhem spolupráce jsem velmi spokojená - flexibilně reagovala na všechny podněty. Je to profesionálka vysoké kvality.

Edita Bizová

fotografka a mentorka
www.editbphoto.com ~ edit@editbphoto.com ~ 774 060 613
Karolínu můžeme vřele doporučit. Hledaly jsme grafika, který by pro nás navrhoval a zpracovával nejrůznější propagační materiály, a jsme moc rády, že jsme si vybraly Karolínu. Skvěle se nám s ní spolupracuje – výborná komunikace, rychlé a nápadité zpracování. Nemusely jsme nic dlouze vysvětlovat, od prvního návrhu šla směrem, který se nám líbí, a v duchu svého hesla „v jednoduchosti je krása“, kterým nás zaujala už na začátku ve svém profilu.

Denisa a Kateřina

květinové studio Blooming
www.blooming.cz ~ info@blooming.cz
Spolupráce s Karol je od samého začátku radost. Velmi snadno se nám podařilo sjednotit naše představy a dohodnout se na tom, jak bude naše spolupráce fungovat. Karol je navíc velice milá, a hlavně rychlá. Není výjimkou, že od ní dostanu návrh už ten samý den, co jsem jí zaslala zadání. V poslední době už ani většinou nemusíme nic opravovat, protože Karolína přesně pochopila, jaká je naše představa. Do naší spolupráce přináší spoustu zajímavých nápadů a já se vždy těším na její návrhy. Rozhodně ji doporučuji všem, kteří hledají kreativního a pečlivého grafik a doufám, že naše spolupráce potrvá dlouho a dlouho.

Petra Ošmerová

www.svetshopaholiku.cz ~ petra.white@seznam.cz
Musím přiznat, že za dobu spolupráce s Kájou se mi velice zjednodušil život v oblasti zpracovávání grafik. Velice rychle pochopila komplexní korporátní identitu, ze které při zadáních vychází a je schopna ji bezchybně a hlavně velice rychle adaptovat. Pokud ji něco není jasné, strukturovaně se doptává a nedělá věci bezhlavě jenom proto, aby byly hotové. Nemůžu se dočkat, až pro Káju budu mít o něco kreativnější zadání, než doposud – mám totiž pocit, že se dočkám velice neotřelého zpracování. :)

Eva Heczková

digital content
www.front.cz ~ eva.heczkova@front.cz ~ 777 091 056
Pokud hledáte opravdové srdcaře, který dělá svou práci s láskou a potěšením, s klidným srdcem vám mohu doporučit talentovanou grafickou designérku Karolínu Tůmovou. Nic pro ni není problém ani překážka. Já jsem poměrně velký detailista, a tak jsme při tvorbě loga pro mou firmu, zmenšovaly a zvětšovaly bobulky a mrkvičky, ale nakonec jsme to daly dohromady a Karolína to později dovedla k úplné dokonalosti. Vždycky jsem chtěla mít logo, které mě bude úplně vystihovat, bude k zákazníkovi promlouvat a já s ním budu spokojená. Logo od Karolíny naprosto předčilo mé očekávání a moc jí za to děkuji. Všem, co rádi podporujete malé začínající podnikatele, kteří dělají svou práci s láskou a na míru pro každého zákazníka, doporučuji její služby.

Veronika Růžková

zakladatelka firmy Holka modrooká, rostlinná strava
www.holkamodrooka.eu ~ veronikar91@gmail.com
Naše zařízení Dětské centrum Veská každoročně pořádá reprezentační ples. Již v minulosti s námi spolupracovala BcA. Karolína Tůmová, která se podílela na realizaci výzdoby sálu a spolupracovala na tvorbě vstupenek a pozvánek na plesy. 5. reprezentační ples Dětského centra Veská se bude konat v únoru roku 2019. Karolína Tůmová vytvořila slavnostní grafický návrh pozvánky, neboť se jedná o jubilejní akci. Pozvánka je velmi zdařilá, elegantní a proto chceme slečně Tůmové touto cestou poděkovat a budeme doufat v další spolupráci při některé naší akci.

Mgr. Markéta Tauberová

ředitelka Dětského centra Veská
www.dcveska.cz ~ reditel@dcveska.cz ~ 702 284 844
Karolína vytváří precizní práce, které dokonale vystihují moji představu. Je s ní příjemná komunikace a vždy dokáže překvapit kreativním nápadem. Nechybí jí odhodlání, smysl pro detail, spolehlivost a potřebná špetka originality. Vřele ji doporučuji!

Tomáš Pelikán

majitel a zakladatel firmy Dejsivino.cz
www.dejsivino.cz ~ tomas@dejsivino.cz ~ 721 434 181
S Karolínou proběhla spolupráce hladce. Oceňujeme proaktivní přístup a cit pro barvy. Komunikace a termíny dodržela tak, jak jsme se dohodli. Za nás doporučujeme.

Michal Bíza

co-founder KOIA KOIA!
www.koiakoia.cz ~ michal@koiakoia.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS