Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Karolína Tůmová > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. Karolína Tůmová — grafická designérka

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace BcA. Karolína Tůmová:
Měla jsem to potěšení spolupracovat s Karolínou na několika projektech v reklamní agentuře. Pokud hledáte někoho kreativního se silným estetickým citem, který vám poradí od nápadu až po zpracování, mohu vřele doporučit.

Jana Špetová

account manager
Musím přiznat, že za dobu spolupráce s Kájou se mi velice zjednodušil život v oblasti zpracovávání grafik. Velice rychle pochopila komplexní korporátní identitu, ze které při zadáních vychází a je schopna ji bezchybně a hlavně velice rychle adaptovat. Pokud ji něco není jasné, strukturovaně se doptává a nedělá věci bezhlavě jenom proto, aby byly hotové. Nemůžu se dočkat, až pro Káju budu mít o něco kreativnější zadání, než doposud – mám totiž pocit, že se dočkám velice neotřelého zpracování. :)

Eva Heczková

digital content
www.front.cz ~ eva.heczkova@front.cz ~ 777 091 056
S Karolínou proběhla spolupráce hladce. Oceňujeme proaktivní přístup a cit pro barvy. Komunikace a termíny dodržela tak, jak jsme se dohodli. Za nás doporučujeme.

Michal Bíza

co-founder KOIA KOIA!
www.koiakoia.cz
Karolína vytváří precizní práce, které dokonale vystihují moji představu. Je s ní příjemná komunikace a vždy dokáže překvapit kreativním nápadem. Nechybí jí odhodlání, smysl pro detail, spolehlivost a potřebná špetka originality. Vřele ji doporučuji!

Tomáš Pelikán

majitel a zakladatel firmy Dejsivino.cz
www.dejsivino.cz ~ tomas@dejsivino.cz ~ 721 434 181
Pokud hledáte opravdové srdcaře, který dělá svou práci s láskou a potěšením, s klidným srdcem vám mohu doporučit talentovanou grafickou designérku Karolínu Tůmovou. Nic pro ni není problém ani překážka. Já jsem poměrně velký detailista, a tak jsme při tvorbě loga pro mou firmu, zmenšovaly a zvětšovaly bobulky a mrkvičky, ale nakonec jsme to daly dohromady a Karolína to později dovedla k úplné dokonalosti. Vždycky jsem chtěla mít logo, které mě bude úplně vystihovat, bude k zákazníkovi promlouvat a já s ním budu spokojená. Logo od Karolíny naprosto předčilo mé očekávání a moc jí za to děkuji. Všem, co rádi podporujete malé začínající podnikatele, kteří dělají svou práci s láskou a na míru pro každého zákazníka, doporučuji její služby.

Veronika Růžková

zakladatelka firmy Holka modrooká, rostlinná strava
www.holkamodrooka.eu
S Karolínou Tůmovou jsem měla tu čest spolupracovat ve společnosti ABA reklama v Praze, kde působila na pozici grafika v letech 2016/2017. V tomto zaměstnání jsme se setkaly jako kolegyně. Karolína zajišťovala mně i mým kolegům grafické návrhy na reklamní předměty a produkty, komplet se starala o grafiku a vydání katalogu, tvořila návrhy novoročenek a podobných blahopřání. Svou práci vykonávala řádně a svědomitě, po kreativní stránce je Karolína na opravdu vysoké úrovni. Jako týmový hráč dané úkoly vždy splnila na výbornou, během práce dokázala projevit pokoru a zároveň do své tvorby uměla zanést vlastního ducha a následně vše báječně prezentovat a obhájit. Po lidské stránce jsem s Karolínou nikdy neměla nejmenší problém, jako člověk mi velice sedí, je srdečná, přátelská, v kolektivu velice oblíbená a nebojí se výzev.

Karolína Toušková

personalistka
www.linkedin.com/in/karolina-touskova/
Naše zařízení Dětské centrum Veská každoročně pořádá reprezentační ples. Již v minulosti s námi spolupracovala BcA. Karolína Tůmová, která se podílela na realizaci výzdoby sálu a spolupracovala na tvorbě vstupenek a pozvánek na plesy. 5. reprezentační ples Dětského centra Veská se bude konat v únoru roku 2019. Karolína Tůmová vytvořila slavnostní grafický návrh pozvánky, neboť se jedná o jubilejní akci. Pozvánka je velmi zdařilá, elegantní a proto chceme slečně Tůmové touto cestou poděkovat a budeme doufat v další spolupráci při některé naší akci.

Mgr. Markéta Tauberová

ředitelka Dětského centra Veská
www.dcveska.cz
S Karolínou proběhla spolupráce hladce. Oceňujeme proaktivní přístup a cit pro barvy. Komunikace a termíny dodržela tak, jak jsme se dohodli. Za nás doporučujeme.

Honza Žalud

projektový manažer
www.koiakoia.cz ~ honza@koiakoia.cz ~ 737 349 099
Karolínu znám od studií a už tehdy předvedla neskutečný zápal pro věc. V rámci grafiky odvádí svědomitou a kvalitní práci. Umí vyhovět požadavkům klienta, vyzná se ve světových trendech a má cit pro detail i barvy. Má skvělé nápady a svým vystupováním si získá prakticky každého. Můžu ji tedy jedině doporučit. S Karolínou a její prací nešlápnete vedle!

Jan Blažek

grafik, ilustrátor a influencer
Spolupráce s Karolínou byla úžasná, oceňujeme zejména její smysl pro barvy a pro detaily. Náš sbor byl na mezinárodním festivalu mj. oceňován i kvůli nápaditému oblečení, které Kája navrhla i realizovala. Rádi s ní budeme spolupracovat i nadále.

Václav Trunec

sbormistr
www.hlubokaorba.cz ~ info@vatr.eu ~ 602 412 764
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS