Doporučení z první ruky

BcA. Karolína Tůmová — grafická designérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Spolupráce s Karolínou byla od začátku velmi příjemná. Karolína se dokázala velmi rychle naladit na můj vkus a představy, rychle reagovala na jakékoliv úpravy a šlo vidět, že jí opravdu upřímně záleží na mojí spokojenosti. Pro Darinčino mýdlo Karolína tvořila nové logo, veškeré portfolio nových produktových obalů, vizitky, vouchery, dárkové krabice… navíc byla velmi ochotná v závěru spolupráce konzultovat náhledové tisky od tiskárny, čehož si moc cením.

Darina Slintáková
zakladatelka Darinčino mýdlo – značka české přírodní kosmetiky
www.darincinomydlo.cz darina@darincinomydlo.cz

Karolína je jedením z nejsvědomitějších a „nejčistších grafiků, se kterými jsem kdy spolupracovala. Naše spolupráce začala v období, kdy naše společnost začala procházet změnou grafické identity. Bylo proto potřeba zcela nově uchopit vše – od produktových a doprovodných materiálů až po grafiku na sociální sítě. Karolína po dvou hovorech a pár e-mailech vytvořila prvotní návrhy, které nadále rozvíjíme do finální podoby ruku v ruce s novou grafikou. I přes nelehké zadání spojující vkus několika lidí, krátký čas i občasnou náročnost IT Karolína vždy vymyslí a dodá čisté, bezchybné materiály, které mají smysl, jsou funkční a moderní. Její přístup k práci i klientům je svědomitý, otevřený a upřímný. Velice dobře ví, co a proč funguje, vše, co slíbí, je vždy dodané včas. Je radost spolupracovat s tak šikovným a spolehlivým grafikem.

Tereza Vaisová
Marketing Manager, Blindpsot.AI

Vynikající spolupráce. Karolína mi vytvářela nový branding - logo a pomáhala s vytvářením grafiky pro webové stránky. Nejdříve se důkladně ptala na všechno, co bych chtěla do grafiky promítnout, poté navrhla několik variant, a jednu z nich jsme se rozhodly rozpracovat dál. S výsledkem i celým průběhem spolupráce jsem velmi spokojená - flexibilně reagovala na všechny podněty. Je to profesionálka vysoké kvality.

Edita Bizová
fotografka a mentorka
www.editbphoto.com edit@editbphoto.com 774 060 613

Karolína je autorkou celého vizuálního konceptu Kouzelného hračkářství – zpracovala pro nás logo, koncept prezentace na sociálních sítích, připravuje nám veškeré tiskové podklady, grafiku eshopu. Spolupráce s ní je od začátku nesmírně příjemná, profesionální a naprosto hladká. Okamžitě pochopila naše potřeby a přesně naplňuje naše představy, které se proměňují od sezóny k sezóně. Oceňuji zejména její spolehlivost, pečlivost a schopnost zkombinovat v grafickém vyjádření eleganci a nutnost „být na trhu vidět“. Karolínu ráda doporučím, ale opatrně, protože potřebuji, aby měla dost času na naše věci :))

Kateřina Jonášová
majitelka Kouzelného hračkářství
www.kouzelnehrackarstvi.cz

Karolínu můžeme vřele doporučit. Hledaly jsme grafika, který by pro nás navrhoval a zpracovával nejrůznější propagační materiály, a jsme moc rády, že jsme si vybraly Karolínu. Skvěle se nám s ní spolupracuje – výborná komunikace, rychlé a nápadité zpracování. Nemusely jsme nic dlouze vysvětlovat, od prvního návrhu šla směrem, který se nám líbí, a v duchu svého hesla „v jednoduchosti je krása“, kterým nás zaujala už na začátku ve svém profilu.

Denisa a Kateřina
květinové studio Blooming
www.blooming.cz info@blooming.cz

S Karolínou proběhla spolupráce hladce. Oceňujeme proaktivní přístup a cit pro barvy. Komunikace a termíny dodržela tak, jak jsme se dohodli. Za nás doporučujeme.

Michal Bíza
co-founder KOIA KOIA!
www.koiakoia.cz michal@koiakoia.cz

Spolupráce s Karol je od samého začátku radost. Velmi snadno se nám podařilo sjednotit naše představy a dohodnout se na tom, jak bude naše spolupráce fungovat. Karol je navíc velice milá, a hlavně rychlá. Není výjimkou, že od ní dostanu návrh už ten samý den, co jsem jí zaslala zadání. V poslední době už ani většinou nemusíme nic opravovat, protože Karolína přesně pochopila, jaká je naše představa. Do naší spolupráce přináší spoustu zajímavých nápadů a já se vždy těším na její návrhy. Rozhodně ji doporučuji všem, kteří hledají kreativního a pečlivého grafik a doufám, že naše spolupráce potrvá dlouho a dlouho.

Musím přiznat, že za dobu spolupráce s Kájou se mi velice zjednodušil život v oblasti zpracovávání grafik. Velice rychle pochopila komplexní korporátní identitu, ze které při zadáních vychází a je schopna ji bezchybně a hlavně velice rychle adaptovat. Pokud ji něco není jasné, strukturovaně se doptává a nedělá věci bezhlavě jenom proto, aby byly hotové. Nemůžu se dočkat, až pro Káju budu mít o něco kreativnější zadání, než doposud – mám totiž pocit, že se dočkám velice neotřelého zpracování. :)

Eva Heczková
digital content
www.front.cz eva.heczkova@front.cz 777 091 056

Pokud hledáte opravdové srdcaře, který dělá svou práci s láskou a potěšením, s klidným srdcem vám mohu doporučit talentovanou grafickou designérku Karolínu Tůmovou. Nic pro ni není problém ani překážka. Já jsem poměrně velký detailista, a tak jsme při tvorbě loga pro mou firmu, zmenšovaly a zvětšovaly bobulky a mrkvičky, ale nakonec jsme to daly dohromady a Karolína to později dovedla k úplné dokonalosti. Vždycky jsem chtěla mít logo, které mě bude úplně vystihovat, bude k zákazníkovi promlouvat a já s ním budu spokojená. Logo od Karolíny naprosto předčilo mé očekávání a moc jí za to děkuji. Všem, co rádi podporujete malé začínající podnikatele, kteří dělají svou práci s láskou a na míru pro každého zákazníka, doporučuji její služby.

Veronika Růžková
zakladatelka firmy Holka modrooká, rostlinná strava
www.holkamodrooka.eu veronikar91@gmail.com

Naše zařízení Dětské centrum Veská každoročně pořádá reprezentační ples. Již v minulosti s námi spolupracovala BcA. Karolína Tůmová, která se podílela na realizaci výzdoby sálu a spolupracovala na tvorbě vstupenek a pozvánek na plesy. 5. reprezentační ples Dětského centra Veská se bude konat v únoru roku 2019. Karolína Tůmová vytvořila slavnostní grafický návrh pozvánky, neboť se jedná o jubilejní akci. Pozvánka je velmi zdařilá, elegantní a proto chceme slečně Tůmové touto cestou poděkovat a budeme doufat v další spolupráci při některé naší akci.

Mgr. Markéta Tauberová
ředitelka Dětského centra Veská
www.dcveska.cz reditel@dcveska.cz 702 284 844