Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Karolína Tůmová > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. Karolína Tůmová — grafická designérka

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace BcA. Karolína Tůmová:
Spolupráce s Karol je od samého začátku radost. Velmi snadno se nám podařilo sjednotit naše představy a dohodnout se na tom, jak bude naše spolupráce fungovat. Karol je navíc velice milá, a hlavně rychlá. Není výjimkou, že od ní dostanu návrh už ten samý den, co jsem jí zaslala zadání. V poslední době už ani většinou nemusíme nic opravovat, protože Karolína přesně pochopila, jaká je naše představa. Do naší spolupráce přináší spoustu zajímavých nápadů a já se vždy těším na její návrhy. Rozhodně ji doporučuji všem, kteří hledají kreativního a pečlivého grafik a doufám, že naše spolupráce potrvá dlouho a dlouho.

Petra Ošmerová

www.svetshopaholiku.cz ~ petra.white@seznam.cz
Vynikající spolupráce. Karolína mi vytvářela nový branding - logo a pomáhala s vytvářením grafiky pro webové stránky. Nejdříve se důkladně ptala na všechno, co bych chtěla do grafiky promítnout, poté navrhla několik variant, a jednu z nich jsme se rozhodly rozpracovat dál. S výsledkem i celým průběhem spolupráce jsem velmi spokojená - flexibilně reagovala na všechny podněty. Je to profesionálka vysoké kvality.

Edita Bizová

fotografka a mentorka
www.editbphoto.com ~ edit@editbphoto.com ~ 774 060 613
Musím přiznat, že za dobu spolupráce s Kájou se mi velice zjednodušil život v oblasti zpracovávání grafik. Velice rychle pochopila komplexní korporátní identitu, ze které při zadáních vychází a je schopna ji bezchybně a hlavně velice rychle adaptovat. Pokud ji něco není jasné, strukturovaně se doptává a nedělá věci bezhlavě jenom proto, aby byly hotové. Nemůžu se dočkat, až pro Káju budu mít o něco kreativnější zadání, než doposud – mám totiž pocit, že se dočkám velice neotřelého zpracování. :)

Eva Heczková

digital content
www.front.cz ~ eva.heczkova@front.cz ~ 777 091 056
Pokud hledáte opravdové srdcaře, který dělá svou práci s láskou a potěšením, s klidným srdcem vám mohu doporučit talentovanou grafickou designérku Karolínu Tůmovou. Nic pro ni není problém ani překážka. Já jsem poměrně velký detailista, a tak jsme při tvorbě loga pro mou firmu, zmenšovaly a zvětšovaly bobulky a mrkvičky, ale nakonec jsme to daly dohromady a Karolína to později dovedla k úplné dokonalosti. Vždycky jsem chtěla mít logo, které mě bude úplně vystihovat, bude k zákazníkovi promlouvat a já s ním budu spokojená. Logo od Karolíny naprosto předčilo mé očekávání a moc jí za to děkuji. Všem, co rádi podporujete malé začínající podnikatele, kteří dělají svou práci s láskou a na míru pro každého zákazníka, doporučuji její služby.

Veronika Růžková

zakladatelka firmy Holka modrooká, rostlinná strava
www.holkamodrooka.eu ~ veronikar91@gmail.com
Karolína vytváří precizní práce, které dokonale vystihují moji představu. Je s ní příjemná komunikace a vždy dokáže překvapit kreativním nápadem. Nechybí jí odhodlání, smysl pro detail, spolehlivost a potřebná špetka originality. Vřele ji doporučuji!

Tomáš Pelikán

majitel a zakladatel firmy Dejsivino.cz
www.dejsivino.cz ~ tomas@dejsivino.cz ~ 721 434 181
S Karolínou Tůmovou jsem měla tu čest spolupracovat ve společnosti ABA reklama v Praze, kde působila na pozici grafika v letech 2016/2017. V tomto zaměstnání jsme se setkaly jako kolegyně. Karolína zajišťovala mně i mým kolegům grafické návrhy na reklamní předměty a produkty, komplet se starala o grafiku a vydání katalogu, tvořila návrhy novoročenek a podobných blahopřání. Svou práci vykonávala řádně a svědomitě, po kreativní stránce je Karolína na opravdu vysoké úrovni. Jako týmový hráč dané úkoly vždy splnila na výbornou, během práce dokázala projevit pokoru a zároveň do své tvorby uměla zanést vlastního ducha a následně vše báječně prezentovat a obhájit. Po lidské stránce jsem s Karolínou nikdy neměla nejmenší problém, jako člověk mi velice sedí, je srdečná, přátelská, v kolektivu velice oblíbená a nebojí se výzev.

Karolína Toušková

personalistka
www.linkedin.com/in/karolina-touskova/
Naše zařízení Dětské centrum Veská každoročně pořádá reprezentační ples. Již v minulosti s námi spolupracovala BcA. Karolína Tůmová, která se podílela na realizaci výzdoby sálu a spolupracovala na tvorbě vstupenek a pozvánek na plesy. 5. reprezentační ples Dětského centra Veská se bude konat v únoru roku 2019. Karolína Tůmová vytvořila slavnostní grafický návrh pozvánky, neboť se jedná o jubilejní akci. Pozvánka je velmi zdařilá, elegantní a proto chceme slečně Tůmové touto cestou poděkovat a budeme doufat v další spolupráci při některé naší akci.

Mgr. Markéta Tauberová

ředitelka Dětského centra Veská
www.dcveska.cz ~ reditel@dcveska.cz ~ 702 284 844
S Karolínou proběhla spolupráce hladce. Oceňujeme proaktivní přístup a cit pro barvy. Komunikace a termíny dodržela tak, jak jsme se dohodli. Za nás doporučujeme.

Honza Žalud

projektový manažer
www.koiakoia.cz ~ honza@koiakoia.cz ~ 737 349 099
Karolínu znám od studií a už tehdy předvedla neskutečný zápal pro věc. V rámci grafiky odvádí svědomitou a kvalitní práci. Umí vyhovět požadavkům klienta, vyzná se ve světových trendech a má cit pro detail i barvy. Má skvělé nápady a svým vystupováním si získá prakticky každého. Můžu ji tedy jedině doporučit. S Karolínou a její prací nešlápnete vedle!

Jan Blažek

grafik, ilustrátor a influencer
Spolupráce s Karolínou byla úžasná, oceňujeme zejména její smysl pro barvy a pro detaily. Náš sbor byl na mezinárodním festivalu mj. oceňován i kvůli nápaditému oblečení, které Kája navrhla i realizovala. Rádi s ní budeme spolupracovat i nadále.

Václav Trunec

sbormistr
www.hlubokaorba.cz ~ info@vatr.eu ~ 602 412 764
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS