Doporučení z první ruky

Mgr. Lenka Jacková — copywriterka s přesahem do SEO


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Spolupráce s Lenkou je jedním slovem báječná. Lenku jsem oslovila, aby mi pomohla upravit texty, nachystat je pro webové stránky a zároveň i na sociální sítě. Téma bylo relativně specifické, koučování s pomocí koní, ale Lenka si bez problémů poradila. Dostala ode mě opravdu surové texty, které přetvořila do čtivých textů, které dokážou zaujmout každého. Pokud váháte, tak vás chci ujistit, že s Lenkou je veškerá komunikace a domluva opravdu bezproblémová. Na začátku jsme si jasně domluvily a odsouhlasily termíny i cenu. Lenka vše dodržela a byla i ochotná mi zodpovědět pozdější dotazy. Lenko, ještě jednou moc děkuji a budu vás chválit všude, kudy půjdu.

Tereza Kudělková
kouč s pomocí koní
www.equicoach.cz tereza@equicoach.cz 604 943 403

Lenka je skvělá v navázání na potřeby a pochopení našeho produktu a klienta. Má zkušenosti v SEO, takže je super, že dostala jen podklady a už funguje samostatně. Je pečlivá, organizovaná a kreativní, s vysokými nároky na svou práci. Je to jedna z nejtalentovanějších a nejschopnějších copywriterek, se kterou jsem kdy pracovala.

Karin F.
CEO, Digitoo
www.digitoo.cz 777 573 470

Spolupráci s Lenkou můžu jednoznačně doporučit všem, kteří shánějí naprosto samostatného copywritera, co se dokáže perfektně orientovat ve velmi specifických tématech a dokáže psát obsáhlé a velmi čtivé SEO články. Bezproblémová a rychlá komunikace a možnost se na všem individuálně domluvit je u Lenky samozřejmost! Ke spolupráci: Na začátku spolupráce jsem od Lenky dostal vypracovanou obsáhlou analýzu klíčových slov, na základě které dále připravila jednotlivá témata pro články a seřadila je do celkového plánu podle určité logické struktury a návaznosti. Podle toho už pak jen články pravidelně dodává k mé naprosté spokojenosti, a tak s Lenkou stále dlouhodobě spolupracuji. Doporučuji tak Lenku všem, kdo také shání spolehlivého, pečlivého a profesionálního copywritera pro dlouhodobou spolupráci! Za sebe dávám určitě šest hvězdiček z pěti!

Bc. Vojtěch Piruchta
realitní makléř pro Prahu a Středočeský kraj | RE/MAX Alfa
http://www.Piruchta.cz/blog/ info@piruchta.cz 604 668 666

Spolupráce s Lenkou byla na 1*. Potřeboval jsem napsat kompletní texty na mé nové webové stránky a Lenka se postarala kompletně o všechno. Zjistila si o mých službách, které nabízím, co nejvíce informací, udělala důležitou analýzu klíčových slov potřebnou pro vyhledávače a vytvořila opravdu čtivé a originální texty, za které se nemusím stydět. Určitě můžu Lenku na 110 % doporučit a v případě potřeby se na její služby znovu bez váhání obrátím.

Martin Hajduk
servisák oken a montér stínicí techniky
martinhajduk88@gmail.com 739 301 484