Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lenka Melicharová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Lenka Melicharová — interiérová designérka a 3D grafička se zaměřením na vizualizaci interiérů

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Bc. Lenka Melicharová:
Rád bych tímto vřele doporučil Bc. Lenku Melicharovou a její služby interiérového designu a 3D grafiky, které nám moc pomohly ujasnit si představu o vzhledu obýváku spojeného s kuchyní v našem novém domě. Její vizualizace je velmi pěkně graficky zpracovaná, dá se v ní „rozhlížet“, objekty jsou proporcionální, jsou vzhledem k sobě správně velikostně nastavené, působí velmi reálně a člověk tak získá výbornou představu o možné podobě daného místa. Autorka nám vytvořila dokonce několik variant řešení a velmi tvůrčím a elegantním způsobem dokázala vyřešit problémy spojené se specifiky zmiňovaného prostoru.

Marek Jurčík

IT konzultant
Vřele doporučuji. Oceňuji rychlost, kvalitu, profesionalitu. Výsledek předčil moje očekávání.

Eva Andrášiová

realitní poradce
www.andrasiova.cz ~ andrasiova@seznam.cz ~ 734 522 841
Chtěla bych velice pochválit práci paní Lenky Melicharové. Docela dlouho jsem nevěděla, koho oslovit, kdo by mi poradil, jak vymyslet zařízení a uspořádání bytu, který má 75,9 m2 a byl vybudován z prostoru kanceláře po Komerční bance. A ještě je to 2+kk. Paní Lenku jsem náhodně objevila na internetu, když jsem zadala do vyhledávače „Kdo mi vymyslí byt“. A objevila jsem paní Lenku. V bytě byly ponechány dělící skleněné stěny, protože jsem je nechtěla nákladně bourat. Nyní je byt pronajímán, ale do budoucna bych ho chtěla užívat já osobně s přítelem. Ale upřímně jsem netušila, jak to sama vymyslet. Spolupráce s ní byla fantastická. Přesně věděla, jak to cítím, s mými požadavky dokázala pracovat, ale popravdě ona byla ta, která měla to pravé cítění pro detail a vymyslela vše přesně tak, jak mě by ani nenapadlo a přitom jsem byla a jsem ze všeho nadšená. Také mě velmi mile překvapila nízká cena za všechny tyto služby, včetně virtuální prohlídky, že přesně vím, jak bude můj vysněný byt vypadat. Moc děkuji za takové odborníky. Pracuji jako asistentka v RK svého přítele, tak budu i našim klientům paní Lenku vřele doporučovat.

Jitka Malá

majitelka komerčního objektu, ve kterém byl vybudován byt z části nebytového prostoru (kanceláře) po Komerční bance
komerckastribro.cz ~ jita.mala@seznam.cz ~ 777 311 150
Velmi ráda bych doporučila paní Melicharovou. Je velmi milá, vstřícná a profesionální. Prakticky do druhého dne mi navrhla 3D prodejní kontejner. Moc bych jí chtěla poděkovat a budu se těšit na další spolupráci s ní.

Zuzana Běhalová

S Lenkou je výborná on-line spolupráce. Už její první návrh mě velmi nadchnul a všechny moje malé další požadavky ihned zpracovala. Jako interiérovou designérku ji mohu jenom doporučit. Zpracovala můj požadavek tak, že jsem byla velmi mile překvapena. Velmi jí děkuji.

Jitka V.

S paní Melicharovou byla naprosto vynikající spolupráce, jednání bylo rychlé a velice příjemné. Potřebovali jsme si nechat zpracovat vizualizaci velmi komplexní obytné části rodinného domu řešeného jako mezonet, abychom byli schopni designově sladit materiály, barvy a veškeré prvky v tomto prostoru. Z výsledku jsme byli naprosto ohromeni, zpracování vizualizace rozhodně předčilo veškerá naše očekávaní. Paní Melicharová nám dokonce zpracovala několik variant pro srovnání, takže jsme si mohli pohodlně vyzkoušet různé kombinace a vyladit interiér k naší spokojenosti. Paní Melicharovou mohu stoprocentně doporučit. Už teď se velmi těšíme na další projekt, který spolu máme rozjednaný.

Petra Přibylová

Paní Melicharová absolutně předčila má očekávání. Její práce je neuvěřitelně rychlá, precizní, má šťávu :). Je s ní velmi dobrá domluva a na každý výsledek se vždy velmi těším. Pro svou práci v realitní kanceláři využívám její práci velmi ráda.

Silvie Krupková

majitelka realitní kanceláře
www.khreality.cz ~ silvie@khreality.cz ~ 774 505 040
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS