Doporučení z první ruky

Bc. Lenka Melicharová — interiérová designérka a 3D grafička se zaměřením na vizualizaci interiérů


Zobrazuji všech 9 doporučení

Rád bych tímto vřele doporučil Bc. Lenku Melicharovou a její služby interiérového designu a 3D grafiky, které nám moc pomohly ujasnit si představu o vzhledu obýváku spojeného s kuchyní v našem novém domě. Její vizualizace je velmi pěkně graficky zpracovaná, dá se v ní „rozhlížet“, objekty jsou proporcionální, jsou vzhledem k sobě správně velikostně nastavené, působí velmi reálně a člověk tak získá výbornou představu o možné podobě daného místa. Autorka nám vytvořila dokonce několik variant řešení a velmi tvůrčím a elegantním způsobem dokázala vyřešit problémy spojené se specifiky zmiňovaného prostoru.

Marek Jurčík
IT konzultant

Vřele doporučuji. Oceňuji rychlost, kvalitu, profesionalitu. Výsledek předčil moje očekávání.

Eva Andrášiová
realitní poradce
www.andrasiova.cz andrasiova@seznam.cz 734 522 841

Chtěla bych velice pochválit práci paní Lenky Melicharové. Docela dlouho jsem nevěděla, koho oslovit, kdo by mi poradil, jak vymyslet zařízení a uspořádání bytu, který má 75,9 m2 a byl vybudován z prostoru kanceláře po Komerční bance. A ještě je to 2+kk. Paní Lenku jsem náhodně objevila na internetu, když jsem zadala do vyhledávače „Kdo mi vymyslí byt“. A objevila jsem paní Lenku. V bytě byly ponechány dělící skleněné stěny, protože jsem je nechtěla nákladně bourat. Nyní je byt pronajímán, ale do budoucna bych ho chtěla užívat já osobně s přítelem. Ale upřímně jsem netušila, jak to sama vymyslet. Spolupráce s ní byla fantastická. Přesně věděla, jak to cítím, s mými požadavky dokázala pracovat, ale popravdě ona byla ta, která měla to pravé cítění pro detail a vymyslela vše přesně tak, jak mě by ani nenapadlo a přitom jsem byla a jsem ze všeho nadšená. Také mě velmi mile překvapila nízká cena za všechny tyto služby, včetně virtuální prohlídky, že přesně vím, jak bude můj vysněný byt vypadat. Moc děkuji za takové odborníky. Pracuji jako asistentka v RK svého přítele, tak budu i našim klientům paní Lenku vřele doporučovat.

Jitka Malá
majitelka komerčního objektu, ve kterém byl vybudován byt z části nebytového prostoru (kanceláře) po Komerční bance
komerckastribro.cz jita.mala@seznam.cz 777 311 150

Velmi ráda bych doporučila paní Melicharovou. Je velmi milá, vstřícná a profesionální. Prakticky do druhého dne mi navrhla 3D prodejní kontejner. Moc bych jí chtěla poděkovat a budu se těšit na další spolupráci s ní.

Zuzana Běhalová

S Lenkou je výborná on-line spolupráce. Už její první návrh mě velmi nadchnul a všechny moje malé další požadavky ihned zpracovala. Jako interiérovou designérku ji mohu jenom doporučit. Zpracovala můj požadavek tak, že jsem byla velmi mile překvapena. Velmi jí děkuji.

Jitka V.

S paní Melicharovou byla naprosto vynikající spolupráce, jednání bylo rychlé a velice příjemné. Potřebovali jsme si nechat zpracovat vizualizaci velmi komplexní obytné části rodinného domu řešeného jako mezonet, abychom byli schopni designově sladit materiály, barvy a veškeré prvky v tomto prostoru. Z výsledku jsme byli naprosto ohromeni, zpracování vizualizace rozhodně předčilo veškerá naše očekávaní. Paní Melicharová nám dokonce zpracovala několik variant pro srovnání, takže jsme si mohli pohodlně vyzkoušet různé kombinace a vyladit interiér k naší spokojenosti. Paní Melicharovou mohu stoprocentně doporučit. Už teď se velmi těšíme na další projekt, který spolu máme rozjednaný.

Petra Přibylová

Paní Melicharová absolutně předčila má očekávání. Její práce je neuvěřitelně rychlá, precizní, má šťávu :). Je s ní velmi dobrá domluva a na každý výsledek se vždy velmi těším. Pro svou práci v realitní kanceláři využívám její práci velmi ráda.

Silvie Krupková
majitelka realitní kanceláře
www.khreality.cz silvie@khreality.cz 774 505 040

Paní Lenku Melicharovou vřele doporučuji. Našla jsem ji náhodně na internetu a postavili jsme před ni nelehký úkol – rozdělit jeden dětský pokoj (cca 20 m2, půdní vestavba s netypicky a nepravidelně zkosenými stěnami) na dva dětské pokoje. Paní Melicharová velice rychle, precizně a nápaditě (a je potřeba říct, že za velmi příznivou cenu) vypracovala několik návrhů, které byly všechny promyšlené a všechny nás zaujaly. Po vybrání finálního návrhu vše pečlivě rozpracovala do požadovaných detailů a 3D prohlídka potom byla naprostá bomba, kdy člověk opravdu reálně vidí, jak by měl prostor vypadat a dá mu to úplně jiný náhled než „na papíře“. Paní Melicharová vždy rychle zpracovala veškeré naše požadavky a připomínky a zároveň se nebála nám citlivě, ale jasně vyvrátit ty, které nedávaly smysl nebo do konceptu nezapadaly, čehož si velmi vážím. Jestli budeme ještě někdy něco rekonstruovat nebo předělávat, má volba bude jasná.

Petra Pabisova
logistik

Příjemné jednání, profesionální a rychlá služba. Doporučuji!

Ondřej Valoušek
realiťák
realfriend.cz