Doporučení z první ruky

Lenka Štodtová — marketingová specialistka, webdesignérka, grafička, copywriterka, manažerka a lektorka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Moc bych chtěla poděkovat Lence za její profesionalitu při tvorbě webových stránek. Málokdo v dnešní době umí vystihnout vaše cíle. Webové stránky mám udělané přesně na míru a jsem moc spokojená. U toho ale zdaleka nekončím! Před pár měsíci jsem si u Lenky nechala komplet zorganizovat firemní akci, která se pro nás stala nezapomenutelnou, samozřejmě v tom dobrém slova smyslu :-) Vše bylo perfektně nachystané, mimo jiné milý přístup ze strany organizátorky a bezkonkurenční jednání. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci :-)

Markéta Matoušová
moderátorka a modelka

Instagram je moderní komunikační médium pro mladou cílovou skupinu. Lenka nás ve firmě namotivovala, a to díky svému nadšení pro práci, nalézání společné cesty spolupráce a znalostí tohoto komunikačního kanálu. S její prací jsme spokojeni a oceňujeme její rukopis a čistotu prezentace.

Lucie Peterová
marketingová manažerka, Detecha

S Lenkou jsme měli možnost spolupracovat na několika různých úrovních. Pomohla nám s doplněním konceptu korporátní identity a pyšníme se od té doby krásnými firemními bannery na sociálních sítích, podpisy v emailu a upravenými vizitkami. Vyzkoušeli jsme si i organizování akcí pro větší počet osob. Vše bylo hned domluvené a do detailu naplánované. Lenka by rozhodně mohla organizaci těchto akcí vyučovat :-) Jednání s Lenkou je vždy velmi příjemné a efektivní, věnuje nám plnou pozornost, jde rovnou k věci a naše představy mění ve skutečnost. Vím, že se na Lenku můžeme opět kdykoliv obrátit a uděláme to rádi.

Lukáš Suchý
jednatel, WSU vzdělávání

S Lenkou mohu spolupráci maximálně doporučit. Preciznost, způsob řešení detailů, komunikace, kreativita a jako bonus vše dělané v daném termínu a dříve. Naše e-shopová propagace se dostala na vyšší level.

Jan Vlček
jednatel, Nutworld.cz

S Lenkou spolupracujeme na mezinárodní úrovni. Stará se nám o výkonnostní reklamy na Facebooku a Googlu pro australský a americký trh. Vše probíhá hladce, bez problémů a reklamy nám zvyšují prodejnost. Lenku chválím a všem doporučuju!

Jakub Šimánek
marketingový ředitel, Drifta Camping a 4WD