Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Vondráčková — grafička, ilustrátorka a fotografka přírody


Zobrazuji všech 5 doporučení

S Lenkou jsem se rychle a snadno domluvil. Nastínil jsem jí co potřebuju a ona mou myšlenku dovedla k dokonalosti. Už pro mě několik prací udělala a brzy ji oslovím s dalším nápadem.

Lukáš Kovář

Spolupráce s Lenkou na ilustraci k naší knížce byla velmi unikátní. Přestože jsme se osobně neviděli, byli jsme schopni řešit verze zpracování textu a ilustrací velmi profesionálně, korektně, včas a vše v dobré náladě. Co je podstatné, je pozitivní přístup a snaha se učit, vnést nové poznatky při práci a ochota se zlepšovat. Je to nesmírně povzbuzující mít lidi jako Lenku za kolegyni, protože práce na ilustracích je hned jednodušší a příjemnější.

Josef Novotný

Lenka je ilustrátorka jediná svého druhu. Dal jsem ji pro svého Naštvaného mnicha volnou ruku. Lenka se přesně trefila do mé představy roztomilouše a navíc dodala spoustu vtípků, které umí prostě jenom ona. Např. meditační mantra „mňam“ :) Skoro žádné obrázky jsme nepředělávali. Teď už mi kreslí Mnicha v akci pro druhou knihu. Navíc je Lenka velmi pokorná a skromná a já spolupráci s ní moc doporučuji :)

Tomáš Reinbergr

Lenka pro nás před pár lety vyrobila takovou knihu / pracovní sešit / omalovánky s úkoly o mořských želvách. Obrázky jsou zde propojeny s křížovkami, spojovačkami, bludišti, jde o komplexní 44 stránkový materiál. Zadání nebylo jednoduché a já jsem velký detailista. O to více si vážím toho, jak báječně to dopadlo. Kresby jsou krásné, dodnes materiál používám řekla bych týdně a je nyní přeložen už do 5 jazyků. Lenka vždy ochotně pomůže s úpravou do další jazykové mutace. Je s ní skvělá domluva, je rychlá a vždy vše vypadá opravdu tak, jak si to představuji. Velmi doporučuji. Projekt: https://www.morskezelvy.cz/pool/vzor/upload/omalovanky.pdf

Hanka V. Svobodová

S Lenkou Vondráčkovou jsme spolupracovaly v rámci tvorby výukového materiálu pro děti POJĎ SI HRÁT S PAPOUŠKEM, který je zaměřený na rozvoj dětí v oblasti zrakového vnímání, paměti, grafomotoriky, kategorizace a orientace v prostoru. Během pár telefonátů jsme se domluvily na osobním setkání, které bylo velice efektivní. Lenka pracovala rychle, precizně a do projektu přinášela vlastní nápady. Každou naši připomínku rychle zpracovala. Výsledek je velice povedený. Děkujeme.

Markéta Talašová