Lubomír Novohradský

videotvůrce, producent a režisér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, zejména Praha a Klášterec nad Ohří

V roce 2018 jsem založil videostudio Zábavná média, kde pro klienty tvoříme nezapomenutelná videa. Máte rádi fantazii, neotřelost, odvázanost a vtip? Tak to se vám videa od nás budou líbit.

Točíme téměř cokoliv, nejčastěji tyto formáty:

  • Reklamní videa – Natočíme vám propagační video, které během chvíle zákazníkům vysvětlí, proč si koupit váš produkt nebo službu. Získáte si sympatie vaší cílovky a posílíte dobré jméno.
  • Videoklipy – Máte kapelu, skvělý song, ale chybí vám videoklip? Vymyslím vám scénář, se svým týmem najdeme správné lokace a natočíme vymazlené video.
  • Rozhovory – Potřebujete zaznamenat video či audio rozhovor? Natočíme vám kvalitní videozáznam, který v případě potřeby sestříháme, přidáme do něj titulky a převedeme ho do audio podoby.
  • Live stream – Máme nejmodernější techniku, která nám umožňuje spolehlivě natáčet živé přenosy z konferencí, koncertů, sportovních klání a eventů. Bezproblému tak můžete streamovat na sociální sítě, YouTube, webové stránky a jiná média.
  • Vzpomínková videa – Do emotivního videa zachytíme důležitý okamžik vašeho života – svatbu, významné výročí, kulatiny, kolaudačku… Video líbivě upravíme, sestříháme a celkový dojem dokreslíme hudbou.

S kamerou jsem procestoval dobře půlku světa. Miluji výzvy a náročné klienty, kteří se nebojí experimentovat a inovovat. Mám jediný cíl: dělat videa, která mají co říct.

Zkusíme to spolu? Napište mi o svém video záměru »

Ukázková videa

Lubomír Novohradský
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Lubomír Novohradský
V Novém Hloubětíně 874/12
Praha 14
198 00
Mobil:775 927 800
Email:info@lubomirnovohradsky.com
Web:zabavnamedia.tv
Facebook:zabavnamedia
Instagram:zabavna_media
YouTube:LubomirPeaceLove
Účet:235534488/0600 (Moneta)
IČ:09542515

Doporučení
z první ruky

Zábavná média jsem oslovil, protože se mi líbila jejich videa, která jsem zahlédl na internetu. Už první setkání s panem Novohradským a jeho týmem byl zážitek. Všichni milí, akční, plní energie a nápadů. Proto jsem se rozhodl nechat absolutně vše na nich bez jakékoli mé invence. Natáčení probíhalo jak v jejich ateliéru (dokázali si sami zorganizovat naše zákazníky ochotné mluvit na kameru), tak i v terénu u nás na provozovně, a to ještě v noci! A nic nebyl problém. Profesionální mladí lidé – to jsou ZÁBAVNÁ MÉDIA.

Jiří Vykouk

Jezte s námi – Jezte zdravě