Lubomír Novohradský

videotvůrce, producent a režisér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Videotvorbě se profesionálně věnuji již od roku 2018, kdy jsem založil svou první firmu Zábavná média. Nyní já a můj tým nadšených kreativců působíme pod názvem Autentická Média a specializujeme se na tvorbu obsahu pro klienty, který nejen dobře vypadá, ale také dává smysl. Pro naše fanoušky také vytváříme podcast Autentická Výzva, který je mým osobním projektem.

Při tvorbě obsahu se nebojíme inovativních přístupů a neváháme ani využít umělou inteligenci, díky níž můžeme vytvářet kreativní a originální scény, které divákům vyrazí dech. Přesto je naše tvorba hlavně autentická. Natočit pro vás zvládneme téměř cokoliv, obrátit se na nás můžete v případě, že potřebujete:

  • Reklamní videa – Natočíme vám propagační video, které během chvíle zákazníkům vysvětlí, proč si koupit váš produkt nebo službu. Získáte si sympatie vaší cílovky a posílíte dobré jméno.
  • Videoklipy – Máte kapelu, skvělý song, ale chybí vám videoklip? Společně dáme dohromady skvělý scénář a najdeme lokality, které s ním budou rezonovat. Dechberoucí záběry zvládneme vytvořit i pomocí umělé inteligence.
  • Rozhovory a podcasty – Potřebujete zaznamenat video či audio rozhovor? Chcete začít s vlastním podcastem? Natočíme vám kvalitní videozáznam, který v případě potřeby sestříháme, přidáme do něj titulky a převedeme ho do audio podoby. K dispozici máme i profesionálně vybavené studio.
  • Prostor pro focení či vlastní natáčení – Pokud máte vlastní (post)produkční tým, ale nemáte kde natáčet či fotit, můžeme vám pomoci. Naše studio je totiž multifunkční a lze si ho od nás pronajmout třeba i jen na hodinu.
  • Live stream – Máme nejmodernější techniku, která nám umožňuje spolehlivě natáčet živé přenosy z konferencí, koncertů, sportovních klání a eventů. Bez problémů tak můžete streamovat na sociální sítě, YouTube, webové stránky a jiná média.
  • Vzpomínková videa – Do emotivního videa zachytíme důležitý okamžik vašeho života – svatbu, významné výročí, kulatiny, kolaudačku… Video líbivě upravíme, sestříháme a celkový dojem dokreslíme hudbou.

S kamerou jsem procestoval dobře půlku světa. Miluji výzvy a náročné klienty, kteří se nebojí experimentovat a inovovat. Mám jediný cíl: dělat videa, která mají co říct.

Ukázková videa

Lubomír Novohradský
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Lubomír Novohradský
V Novém Hloubětíně 874/12
Praha 14
198 00
Mobil:775 927 800
Email:lubomir@autentickamedia.cz
Web:www.autentickamedia.cz
LinkedIn:autenticka-media
Facebook:autentickamedia
Instagram:autenticka_media
YouTube:AutentickaVyzva
Účet:235534488/0600 (Moneta)
IČ:09542515