Mgr. Lucie Bergerová

výkonnostní online marketérka se zaměřením na sociální sítě

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Již od roku 2017 přetavuji firemní sociální sítě v úspěšné komunikační a prodejní kanály. Mou doménou jsou ziskové kampaně na Facebooku a Instagramu, avšak i v oblasti obsahové strategie a plánování příspěvků jsem jako ryba ve vodě. Pracuji nejen se znalostmi oboru marketingových komunikací, ale především s emocemi a schopností vcítit se do potřeb a přání cílového publika.

Nabízím kompletní balík služeb, které nakopnou vaše podnikání:

  • Výkonnostní kampaně na sociálních sítích – Zajistím profesionální správu Meta reklamy od vstupních analýz až po detailní reporting včetně návrhu dalšího postupu. Nastavím reklamní účet v Business Manageru, připravím reklamní strategie od kampaní akvizičních, leadových, přes dynamické produktové až po remarketing. Aby byly spuštěné PPC reklamy ziskové a plnily stanovené cíle, nepřetržitě je kontroluji, optimalizuji a udržuji v perfektní kondici.
  • Péče o sociální sítě – Příspěvky na Facebook či Instagram tvořím a plánuji s ohledem na jazyk a emoce cílové skupiny. Abych síly sociálních sítí využila naplno, při vyprávění firemních příběhů dbám na harmonii mezi textem a obrazovou formou sdělení. Výhodou je, že mohu zúročit i mou letitou vášeň k fotografování a k natáčení krátkých videí včetně postprodukce a editace. Ve vlastním ateliéru se věnuji především fotce produktové a portrétům.
  • Z vlastních zdrojů zprostředkuji i spolupráci s influencery, kteří růst vašeho brandu ještě více akcelerují.

Byť většina mých spoluprací probíhá kompletně online a na dálku, stávám se vždy součástí týmu, s nímž spolupracuji. Klienti oceňují mé postřehy, přátelskou a rychlou komunikaci, respekt k dohodnutému a především zapálení, výkon a výsledky. V případě potřeby umím uhladit i zapeklité krizové situace a budování dobrého jména firmy vnímám jako náš společný cíl. Mé spolupráce jsou nejčastěji dlouhodobé.

Teoretické vědomosti do mě nalili na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně v oboru Marketingové komunikace a praktické zkušenosti jsem nabyla např. díky spolupráci s Domem kultury AKORD v Ostravě, kde jsem měla na starosti kompletní PR, dlouhodobou spoluprací se společnostmi MyKETO, Naše mléko, GOLDIM, nejlevnejsinabytek.cz, Anilex.cz, finančním poradcem Martinem Davidem, CLUBSPIRE, ubytovani.net a dalšími.

Ukázka práce Lucie Bergerové

Vysoká efektivita kampaní Ziskové kampaně ROAS 131 Péče o kampaně na sociálních sítích přináší výsledky Vysoká návratnost investic u reklamy
Mgr. Lucie Bergerová

Kontakty

Mgr. Lucie Bergerová
Gončarovova 1529/7
Ostrava
700 30
Mobil:777 119 712
Email:lucie@bercopy.cz
Web:www.bercopy.cz
LinkedIn:luciebergerova
Messenger:luciebergerova
WhatsApp:420777119712
Datovka:qg5fn9
Účet:1734420017/3030
IČ:66914795

Doporučení
z první ruky

Lucie Bergerová s námi spolupracovala řadu let a s jejím výkonem ve firmě GOLDIM v rámci spravování a moderování sociálních sítí jsme byli spokojení. Nejvíc ze všeho na její práci oceňuji samostatnost a spolehlivost, což šetří čas a v neposlední řadě taky i peníze. S výkonem paní Bergerové jsme byli také spokojeni, když jsme něco extra navíc potřebovali, nikdy nám neřekla ne a s radostí se vrhla i do nových projektů. Jako manažer společnosti ve výkonné funkci hledám pouze kvalitní lidi a paní Bergerová je profesionál, se kterým se zkrátka nebojím.

Gabriel Csicseri

Marketing and eCommerce Director GOLDIM spol. s r.o.