Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lucie Bergerová

Bc. Lucie Bergerová

markeťačka se specializací na sociální sítě a copywriting

Bc. Lucie Bergerová

Jako profesionální markeťačka vás spolehlivě provedu labyrintem marketingové komunikace. Vaše sociální sítě přetavím v úspěšné prodejní a komunikační kanály. V textech zhmotním nevyřčené myšlenky a naservíruju je zákazníkům tak, že jim perfektně porozumí.

  • Správa sociálních sítí – návrh komunikační a obsahové strategie na základě analýzy cílové skupiny, pozice na trhu a konkurence, plánování soutěží a efektivních kampaní, komunikace s fanoušky a pravidelný report dosažených výsledků.
  • Copywriting – poutavé PR články pro web i tištěná média, SEO texty pro vyhledávače, popisky produktů, reklamní slogany, tiskové zprávy, newslettery, firemní časopisy, blogy atd. v češtině a italštině.
  • Fotografování – produktové fotografie i portréty v ateliéru i terénu včetně postprodukce; grafické zpracování propagačních materiálů.

Marketingové komunikace jsem vystudovala (a ještě i nadále studuji) na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a korunovala jsem tím svou celoživotní profesní praxi v marketingu. 2 roky jsem spolupracovala s Domem kultury AKORD v Ostravě, kde jsem měla na starosti kompletní PR včetně eventů. Produktové texty jsem tvořila například pro online katalog Ubytovani.net nebo e-shop Zidlestul.cz.

Ukázky práce:

Správa sociální sítě Facebook | příspěvek pro AP nábytek pro zdravíSpráva sociální sítě Facebook | příspěvek pro AP nábytek pro zdravíUkázka produktového textu | copywritingPR článek pro Dům kultury AKORD | copywritingUkázka produktového textu | copywriting
Zobrazit všech 41 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a Itálie

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Lucie Bergerová
Gončarovova 1529/7
Ostrava
700 30
Mobil:777 119 712
Email:lucie@bercopy.cz
Web:www.bercopy.cz
Datovka:Datová schránka wj8fjwa
Skype:Skype bergia71
Účet:1734420017 / 3030
:66914795

Doporučení z první ruky

Marketingové podpoře, kterou jsem po Lucii chtěl, dala nový rozměr a já se z 20. století rázem dostal do současnosti :-)
Marek Volf
marketingový specialista a obchodník

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS