Mgr. Lucie Bergerová

markeťačka se zaměřením na sociální sítě, placené kampaně na Facebooku, copywriting a fotografii

Jako profesionální markeťačka vás spolehlivě provedu labyrintem marketingové komunikace. Vaše sociální sítě přetavím v úspěšné komunikační a prodejní kanály. V textech zhmotním vaše myšlenky a naservíruju je zákazníkům tak, že jim perfektně porozumí.

  • Péče o sociální sítě – Při plánování příspěvků na Facebook či Instagram kladu zvláštní důraz na jazyk a emoce cílové skupiny. Při vyprávění firemního příběhu dbám na harmonii mezi textem a obrazovou formou sdělení. Stávám se součástí týmu společnosti, s níž spolupracuji a budování brandu vnímám jako náš společný cíl. Komunikace s influencery a fanoušky je mým denním chlebem. Uhladím i zapeklité krizové situace.
  • Reklamní kampaně na sociálních sítích – Zajišťuji profesionální správu i v oblasti placené inzerce na Facebooku. Nastavím reklamní účet a Business Manager, připravím reklamní strategie od akvizičních kampaní přes dynamické produktové reklamy až po remarketing.
  • Copywriting – Napsala jsem stovky PR článků pro web i tištěná média na různá témata. Píšu čtivé texty pro lidi a zároveň SEO texty pro vyhledávače. Textuji webovky, vymýšlím reklamní slogany, tvořím tiskové zprávy, newslettery, pomohu s firemním časopisem, blogem či třeba s žádostí o dotace. A klidně přeložím text z italštiny a naopak.
  • Foto a video – Vášeň k fotografování či k natáčení krátkých videí kompletuje můj přínos společnostem a nabídka fotografických služeb včetně postprodukce je proto samozřejmostí. Věnuji se především produktové fotografii a portrétům ve vlastním ateliéru či v terénu.

V marketingu se pohybuji téměř celý svůj profesní život, obor Marketingové komunikace jsem vystudovala na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Odborné zkušenosti jsem nabyla např. díky spolupráci s Domem kultury AKORD v Ostravě, kde jsem měla na starosti kompletní PR, dlouhodobou spoluprací se společnostmi MyKETO, Naše mléko, GOLDIM, nejlevnejsinabytek.cz, Anilex.cz či např. ubytovani.net atd.

Mgr. Lucie Bergerová

Kontakty

Mgr. Lucie Bergerová
Gončarovova 1529/7
Ostrava
700 30
Mobil:777 119 712
Email:lucie@bercopy.cz
Instagram:lucieberphoto
WhatsApp:420777119712
Datovka:wj8fjwa
Účet:1734420017/3030
IČ:66914795

Doporučení
z první ruky

Lucie spravuje facebookové skupiny velmi zodpovědně a vždy je její práce hotová v terminu. Její písemný projev je bezchybný a čtivý. Komunikace s klienty je na úrovni, do své práce vnáší vlastní iniciativu. Nejen klienti oceňují její krátká videa. Lucie je komunikativní a je radost s ní spolupracovat.

Kateřina Roučková