Doporučení z první ruky

Lucie Jašková — ilustrátorka a komiksová kreslířka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Je řada lidí, co umí malovat, ale málokdo u toho přemýšlí. Lucka není jen skvělá ilustrátorka, je především profesionál, který bere v úvahu kontext celého projektu. Není řemeslníkem, který si jen odpracuje to své, je kolegou, který svému oboru rozumí a který vám pomůže a poradí. Naše spolupráce vždy probíhá velmi příjemně a z výsledku jsem pokaždé nadšený.

Mgr. Richard Skolek
spisovatel, překladatel angličtiny a lektor tvůrčího psaní
www.richardskolek.cz rskolek@gmail.com 737 250 197

Lucie Jašková má veliký cit pro téma, na kterém právě pracuje. Spolupráce na knize „Musíme si pomáhat aneb Domácí péče o seniora s demencí“ mě obohatila jako autorku a věřím, že nejen text, ale také právě ilustrace Lucie Jaškové obohatí čtenáře.

Ing. Bc. Hana Vojtová
Smyslovaaktivizace.cz
smyslovaaktivizace.cz institut@smyslovaaktivizace.cz

Lucie pro náš web dělala sadu ilustrací, které se jí dle mého názoru moc povedly. Jednání s ní šlo také hladce, bylo velmi profesionální. Do každé ilustrace dala nejen spoustu práce, ale tak trošku i kousek sebe. Moc doporučuji.

Tomáš Volek
Vinospribehem.com
www.vinospribehem.com

Lucie je šikovná, kreativní, rychlá. S její prací a celkově komunikací jsem nadmíru spokojená. Lucku mohu jen a jen doporučit a ráda se na ni budu znovu obracet v případě potřeby. :)

Tereza Maňáková
tereza.manakova@centrum.cz

U Lucky jsem si objednala svatební ilustraci jako dárek pro budoucího manžela a překvapení pro svatebčany. Vše krásně vystihla, přesně jak jsem si představovala. Ilustrace ladí s lidovým motivem naší svatby. Je to precizní práce na základě našich fotek, v podstatě kresba z profilu. Vystihla i ty nejmenší detaily postav a kreativně zpracovala okolí. Všechny drobné změny, které jsem chtěla, Lucka obratem zapracovala. Komunikace byla rychlá a bezproblémová. Obrázky mi poslala v nejvyšší kvalitě a já jsem si z nich nechala udělat nádherné plátno na stěnu. Jsem nadšená, nic podobného doma ještě nemám. Je to pro mě památka na celý život. Lucčinu práci rozhodně doporučuji a děkuji!

Lucia Totkovičová

Lucie pro naši učebnici angličtiny pro děti kreslila část ilustrací. Spolupráce s ní byla hladká a profesionální, kdy pracovala podle konkrétních popisů a požadavků autorů učebnice. Ocenili jsme jak její flexibilitu, kdy pro různé části učebnice navrhla vhodné různé styly, tak také trpělivost a ochotu, když někdy bylo třeba první verze ilustrací poupravit, aby vyhovovaly účelům cvičení. Přitom si ale pořád udržela svou osobitost. S Lucií budeme spolupracovat i nadále na dalších dvou dílech učebnice a na spolupráci se moc těšíme.

Katka Vítková
odborná redaktorka angličtiny, Nakladatelství Fraus, s. r. o.
www.fraus.cz vitkova@fraus.cz

Lucku jsme oslovili s prosbou o vytvoření ilustrací pro náš svatební blog. Jelikož články byly napsané s vtipně pojatým textem, v ilustracích bylo potřeba vystihnout článek jako takový, i jeho humornou část. To se Lucce povedlo na jedničku, hned s prvními návrhy jsme byli nadmíru spokojeni. Ilustrace čtenáře zaujmou na první pohled a jsou zároveň velmi propracované, za nás rozhodně palce nahoru :-)

Veronika Kiliánová
svatební koordinátorka
svatbyvjizerkach.cz veronika@svatbyvjizerkach.cz 732 227 628

Lucie pro mě dělala moc příjemnou zakázku – první portrét mé právě narozené dcery. A musím říct, že odvedla neskutečně dobrou a citlivou práci, která mi stále dělá radost. V rámci toho, že jsem byla stále v porodnici, jsem neměla moc šanci jí zadat žádné detailní instrukce ani představu a nakonec jsem vlastně ráda, protože i s tím minimem informací a fotek mi hned napoprvé poslala tak čistou pěknou práci s tak krásným nápadem, že bych to beztak sama nevymyslela. Lucie pracuje rychle, dílu dodá svou úžasnou jemnost a skvěle se s ní komunikuje. Mohu ji jen doporučit

Helena Barrera
737 610 818

Výborná a rychlá spolupráce. Bylo přesně vystiženo a splněno naše přání (karikatura a kresba dle fotografie). Lucie přesně zachytila podobu našeho kolegy a tím jsme mu mohli dát perfektní dárek k narozeninám. Na to, že jsme objednávali projekt skoro na poslední chvíli, tak bylo vše splněno v termínu a skvěle. Ještě jednou děkuji a mohu vřele doporučit

Žaneta Víková
marketingový specialista

S paní Jaškovou naše nakladatelství spolupracovalo na knize hororových příběhů Hrubý pytel, hrubá záplata. Byla to velmi příjemná spolupráce. Paní Jašková rychle a ochotně komunikuje a nemá problém se přizpůsobit požadavkům tak, aby výsledné dílo splňovalo naše představy. Rozhodně bych se ji nezdráhala oslovit i pro příští projekt.

Markéta Milerová
editorka, nakladatelství Českého rozhlasu Radioservis