Doporučení z první ruky

Lucie Marková — PPC konzultantka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

S paní Markovou náš eshop www.fotoobraz-rychle.cz spolupracuje už něco málo přes rok. Za sebe musím říct, že mi spolupráce po všech stránkách vyhovuje. Paní Marková nám nastavuje PPC kampaně pro Google a dokonce jsme se rozhodli, že jí do správy předáme i naše kampaně na Sklik. Což je, si myslím, samo o sobě známkou spokojenosti. Velmi kvituji, že se snaží utrácet peníze v kampaních rozumně, přichází s návrhy, nápady co bychom mohli ještě zkusit. Komunikace funguje také dobře, vždy rychlá odezva na naše požadavky. Těším se na další spolupráci a za sebe paní Markovou určitě ráda doporučím.

Marcela Pabišková
spolumajitel eshopu
www.fotoobraz-rychle.cz 777 238 750
JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

Lucie mi několik let pomáhala nastavit PPC kampaně k propagaci mého e-booku. Přestože jsem investovala jen několik tisíc korun měsíčně, Lucii se podařilo dostat nás ve vyhledávačích na vybraná klíčová slova na přední pozice. S Lucií se navíc vždy výborně komunikovalo a spolupráce s ní byla po všech stránkách skvělá. Její služby tak mohu jen doporučit!

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
advokátka a realitní právnička

Paní Lucie je profesionál, který své práci opravdu rozumí. Během velmi krátké doby se jí podařilo dostat můj e-shop na přední pozice ve vyhledávačích. Oceňuji skvělou komunikaci, odborné poradenství a hlavně – naprosto lidský přístup. Protože Lucie není jen odborník, ale hlavně člověk s velkým srdcem. Tímto ji za vše, co dělá a JAK to dělá, velmi děkuji.

Jana Tomášková
majitelka e-shopu Jsem máma
www.jsemmama.cz jana.marie.tomaskova@seznam.cz 776 838 354

Se službami paní Markové jsem naprosto spokojena. Rychlá komunikace, návrh přesných řešení a odborná správa a nastavení kampaní v Google Ads i Sklik. Mohu vřele doporučit. Paní Marková opravdu své práci rozumí a velice mi pomohla.

Aneta R.

S Lucií se mi spolupracuje velmi dobře. Plní vše, na čem se domluvíme. Přichází s nápady a problémy vždy řeší.

Mgr. Michal Krutiš
marketingový stratég
www.krutis.com

S paní Markovou na PPC kampaních pro náš eshop www.fotoobraz-rychle.cz spolupracujeme 2. měsíc. Zatím jsme s jejím přístupem spokojeni. Hlavně kvitujeme rychlou odezvu na naše požadavky. Budeme rádi, když to tak bude nadále pokračovat. Paní Marková nám nastavovala a dále spravuje PPC kampaně na Google Ads.

Bc. Marcela Pabišková
www.fotoobraz-rychle.cz

Lucii velice doporučuji, s její prací a profesionálním přístupem jsem moc spokojená. Dříve jsem se setkávala s negativními názory na PPC reklamy a měla jsem obavy, že půjde jen o vyhozené peníze. Po seznámení se s Lucií jsem jí správu ráda přenechala, sdělila svůj záměr a vize ke komu by se měla reklama dostat. Probrali jsme nastavení našeho webu a klíčových slov. Po pár měsících firma opravdu zaznamenává nové poptávky, zakázky a nové lidi nadšené do nábytku z masivu. Nadšení jsme i my a více (nebo méně) budeme s Lucií pokračovat :) Doporučuji!

Michaela Dvorská
Nábytek s duší
www.nabyteksdusi.cz

S Lucií se výborně spolupracuje. Je spolehlivá, samostatná a má zájem na tom, aby vše dobře fungovalo.

Velmi si cením naší spolupráce s Lucií v oblasti PPC reklamy. Lucie neskutečně rychle rozpoznala hlavní potřeby naší společnosti a na rozdíl od předchozích marketérů nastavila strukturu PPC reklamy skutečně funkčním a efektivním způsobem. Vážím si jejího profesionálního, pečlivého, spolehlivého a současně milého přístupu ke spolupráci.

Radek Drnovský
Edutica
www.edutica.cz

Lucie nás uvedla do PPC reklamy a skvěle se s ní spolupracovalo. Kampaně fungovaly nad naše očekávání a bez nutnosti zásahů z naší strany. Ochotně zodpovídala veškeré dotazy a měla velkou trpělivost se začátečníky. Dodržování termínů nebyl vůbec problém a velkým plusem byla také velice příjemná komunikace. Lucii můžeme jen doporučit.

Marek Veselý
ředitel jazykové školy Jílek
www.jsjilek.cz