Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Marková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Marková — PPC konzultantka

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Lucie Marková:
S paní Markovou na PPC kampaních pro náš eshop www.fotoobraz-rychle.cz spolupracujeme 2. měsíc. Zatím jsme s jejím přístupem spokojeni. Hlavně kvitujeme rychlou odezvu na naše požadavky. Budeme rádi, když to tak bude nadále pokračovat. Paní Marková nám nastavovala a dále spravuje PPC kampaně na Google Ads.

Bc. Marcela Pabišková

www.fotoobraz-rychle.cz
Se službami paní Markové jsem naprosto spokojena. Rychlá komunikace, návrh přesných řešení a odborná správa a nastavení kampaní v Google Ads i Sklik. Mohu vřele doporučit. Paní Marková opravdu své práci rozumí a velice mi pomohla.

Aneta R.

S Lucií se mi spolupracuje velmi dobře. Plní vše, na čem se domluvíme. Přichází s nápady a problémy vždy řeší.

Mgr. Michal Krutiš

marketingový stratég
www.krutis.com
JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
Lucie mi několik let pomáhala nastavit PPC kampaně k propagaci mého e-booku. Přestože jsem investovala jen několik tisíc korun měsíčně, Lucii se podařilo dostat nás ve vyhledávačích na vybraná klíčová slova na přední pozice. S Lucií se navíc vždy výborně komunikovalo a spolupráce s ní byla po všech stránkách skvělá. Její služby tak mohu jen doporučit!

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

advokátka a realitní právnička
Lucii velice doporučuji, s její prací a profesionálním přístupem jsem moc spokojená. Dříve jsem se setkávala s negativními názory na PPC reklamy a měla jsem obavy, že půjde jen o vyhozené peníze. Po seznámení se s Lucií jsem jí správu ráda přenechala, sdělila svůj záměr a vize ke komu by se měla reklama dostat. Probrali jsme nastavení našeho webu a klíčových slov. Po pár měsících firma opravdu zaznamenává nové poptávky, zakázky a nové lidi nadšené do nábytku z masivu. Nadšení jsme i my a více (nebo méně) budeme s Lucií pokračovat :) Doporučuji!

Michaela Dvorská

Nábytek s duší
www.nabyteksdusi.cz
S Lucií se výborně spolupracuje. Je spolehlivá, samostatná a má zájem na tom, aby vše dobře fungovalo.

F. Blum

www.digishock.cz
Velmi si cením naší spolupráce s Lucií v oblasti PPC reklamy. Lucie neskutečně rychle rozpoznala hlavní potřeby naší společnosti a na rozdíl od předchozích marketérů nastavila strukturu PPC reklamy skutečně funkčním a efektivním způsobem. Vážím si jejího profesionálního, pečlivého, spolehlivého a současně milého přístupu ke spolupráci.

Radek Drnovský

Edutica
www.edutica.cz
Lucie nás uvedla do PPC reklamy a skvěle se s ní spolupracovalo. Kampaně fungovaly nad naše očekávání a bez nutnosti zásahů z naší strany. Ochotně zodpovídala veškeré dotazy a měla velkou trpělivost se začátečníky. Dodržování termínů nebyl vůbec problém a velkým plusem byla také velice příjemná komunikace. Lucii můžeme jen doporučit.

Marek Veselý

ředitel jazykové školy Jílek
www.jsjilek.cz
Lucie se už půl roku stará o naše PPC kampaně. Vzala to pěkně od podlahy a výsledky byly vidět okamžitě. Lucie je opravdová profesionálka. Je pečlivá, samostatná, přichází s vlastními nápady na vylepšení kampaní, pravidelně posílá měsíční reporty, takže můžeme sledovat kontinuální zlepšení. Mám z naší spolupráce velkou radost a těší mě, že stále pokračuje.

Máša Dudziaková

copywriterka
www.lovebrand.cz
S paní Markovou spolupracujeme již téměř tři čtvrtě roku, a to k naší plné spokojenosti. Přitom náš obor – speciální měřicí technika – je dosti specifický a ve srovnání třeba s běžným spotřebním zbožím klade mnohem vyšší nároky nejen na vlastní odbornost konzultantky PPC, ale i na orientaci v oboru samotném a rovněž vyžaduje velmi těsnou spolupráci, která nám velmi dobře funguje. Hodnocení ostatních recenzentů, tj. profesionalitu, pečlivost, samostatnost a invenci můžu jenom potvrdit a spolupráci s ní jen doporučit.

Ing. Miloš Hušek

specialista a dodavatel měřicí techniky pro průmysl
www.qtest.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS