Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Nová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Nová — konzultantka a trenérka procesního řízení v IT, projektová manažerka v oblasti IT kvality

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Lucie Nová:
Měli jsme příležitost spolupracovat s Lucií na jednom z projektů a hodně nám pomohly její organizační schopnosti a přesnost s jakou pracuje. Pro mě je na Lucii nejdůležitější její osobnost, která všechno usnadňuje. Bylo hezké s ní pracovat.

David Pozníček

product owner v MEDIA FACTORY
Pracovala jsem s Lucií na implementaci nástroje Reward Tool a PD Calibration. Velice jsem ocenila její dovednosti v oblasti řízení projektů, strukturovaný přístup, schopnost naslouchat a řídit implementační tým. Lucie vystupuje také jako trenér znalostí a procesů souvisejících s realizovaným projektem. A to vše dělá vždy s pozitivní náladou a úsměvem.

Daniela Černá

projektová manažerka
Lucie je pro spolupráci skvělá osoba – je orientovaná na detaily a zároveň inovativní a kreativní, vždy s důrazem na celkový záměr. Rozhodně má schopnost přemýšlet „out of the box“ a odvahu dosáhnout všech cílů. Její vynikající znalost řízení procesů a projektů společně s její energií a vášní pro tyto předměty je opravdu inspirativní. Je potěšení s ní spolupracovat.

Helena Pokorná

L&D konzultantka
Spolu s Lucií jsme pracovali na testovací směrnici. Spolupráce ukázala, že není jen příjemná žena, ale že je také schopná se prosadit. Je odborníkem na řízení procesů. Prohlašuji to jako auditor IT procesů. Tím, že odešla z naší společnosti, ztrácíme odborníka, který mohl posunout naše procesy k větší dokonalosti.

Petr Minařík

manažer z oboru IT
Lucie je skvělá osoba pro spolupráci. Je dobře organizovaná, rozhodná, tvrdá a zaměřená na dosahování výsledků. Má analytický přístup k pracovním úkolům a je schopna je vidět z globálního hlediska, přičemž uznává všechny závislosti. Oceňovala jsem její ochotu nalézt řešení otázek, které by mohly být přijaty všemi zainteresovanými stranami. Opravdu jsem si s ní ráda pracovala a rozhodně bych s ní ráda pracovala i v budoucnu.

Dagmar Sedláčková

CISA
Lucie je tvrdě pracující týmový hráč s vynikajícími organizačními schopnostmi. Má mimořádné znalosti a dovednosti v oblasti sociálních sítí.

Josef Lechner

plánovač a analytik IS na ČVUT v Praze
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS