Doporučení z první ruky

Bc. Lucie Skálová — grafička, webdesignérka a tvůrkyně webových stránek


Zobrazuji všech 8 doporučení

Paní Skálová přistoupila k naší zakázce s nadšeným lidským přístupem. Odvedená práce byla rychlá, zohlednila všechna naše přání a připomínky. Výsledkem je profesionálně vytvořený materiál, který je barevně citlivě zpracovaný, srozumitelný a přehledný. V materiálu je zároveň podtextově zapracovaná myšlenka pro spolupráci.

Mgr. Pavla Fleischhansová
Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Krásná grafika v jednoduchém svěžím stylu. Precizní práce včetně všech podstatných náležitostí k použití grafiky v dalších krocích. Oceňujeme výbornou komunikaci a flexibilitu na naše požadavky.

Ing. Michaela Gongolová
Občanské sdružení Bez mámy

Centrum Ententyky, z.s. děkuje za kvalitní grafické zpracování našich propagačních materiálů. Velmi si ceníme profesionálního přístupu, bezproblémové komunikace a rychlého zpracování dle našich požadavků.

Mgr. Bc. Lucie Štefánková
Centrum ententyky, z.s.
Ing. Anita Pohnánová

Děkuji paní Skálové za služby, které mi poskytla při zpracování grafického návrhu vizitek. Komunikace byla rychlá a bezproblémová. S návrhem jsem spokojená a proto doporučuji.

Ing. Anita Pohnánová
lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka

Jsem velice ráda, že jsme si pro grafické práce zvolili za partnera právě Lucii Skálovou. Zejména oceňuji její spolehlivost, kreativitu, ochotu a flexibilitu. Její práce vždy plně „zapadla“ do naší prezentace a vždy jsme s ní byli spokojeni. Díky Lucii jsme získali spolehlivou a rychlou podporu pro rozvoj a zvýšení viditelnosti naší společnosti.

Ing. Dagmar Tomášková

Lucie pro naši firmu vytvářela sadu bannerů. Práce byla dodána včas a podle našich představ. Lucie umí naslouchat tomu, co klient potřebuje. Finální úpravy provedla vstřícně a rychle a celkově se mi s Lucií dobře spolupracovalo, mohu ji tedy doporučit.

Lukáš Martínek

Velmi děkuji paní Skálové za pomoc s přípravou mnoha sad bannerů v českém i anglickém jazyce, které nám pomohou dát vědět o našich službách. Spolupráce s paní Skálovou byla rychlá, kvalitní a příjemná. Mohu ji jen doporučit každému. Líbil se mi její cit pro grafiku, volba obrázků a řešení bannerů jako celku. Moc děkujeme ještě jednou za pomoc a rychlost.

Pavel Makovský
předseda správní rady EDU Effective
edueffective.online

Děkuji moc Lucii Skálové za její velkou pomoc při tvorbě a zhotovení webových stránek, úžasná spolupráce, operativnost a velmi příjemné jednání.

Ilona Scordia
Hubnutí těla a očista duše
zdravazivotnicesta.cz scordia@seznam.cz 734 222 091