Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lucie Skálová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Lucie Skálová — grafička, webdesignérka a tvůrkyně webových stránek

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Bc. Lucie Skálová:
Paní Skálová přistoupila k naší zakázce s nadšeným lidským přístupem. Odvedená práce byla rychlá, zohlednila všechna naše přání a připomínky. Výsledkem je profesionálně vytvořený materiál, který je barevně citlivě zpracovaný, srozumitelný a přehledný. V materiálu je zároveň podtextově zapracovaná myšlenka pro spolupráci.

Mgr. Pavla Fleischhansová

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Krásná grafika v jednoduchém svěžím stylu. Precizní práce včetně všech podstatných náležitostí k použití grafiky v dalších krocích. Oceňujeme výbornou komunikaci a flexibilitu na naše požadavky.

Ing. Michaela Gongolová

Občanské sdružení Bez mámy
Centrum Ententyky, z.s. děkuje za kvalitní grafické zpracování našich propagačních materiálů. Velmi si ceníme profesionálního přístupu, bezproblémové komunikace a rychlého zpracování dle našich požadavků.

Mgr. Bc. Lucie Štefánková

Centrum ententyky, z.s.
Ing. Anita Pohnánová
Děkuji paní Skálové za služby, které mi poskytla při zpracování grafického návrhu vizitek. Komunikace byla rychlá a bezproblémová. S návrhem jsem spokojená a proto doporučuji.

Ing. Anita Pohnánová

lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka
Jsem velice ráda, že jsme si pro grafické práce zvolili za partnera právě Lucii Skálovou. Zejména oceňuji její spolehlivost, kreativitu, ochotu a flexibilitu. Její práce vždy plně „zapadla“ do naší prezentace a vždy jsme s ní byli spokojeni. Díky Lucii jsme získali spolehlivou a rychlou podporu pro rozvoj a zvýšení viditelnosti naší společnosti.

Ing. Dagmar Tomášková

Lucie pro naši firmu vytvářela sadu bannerů. Práce byla dodána včas a podle našich představ. Lucie umí naslouchat tomu, co klient potřebuje. Finální úpravy provedla vstřícně a rychle a celkově se mi s Lucií dobře spolupracovalo, mohu ji tedy doporučit.

Lukáš Martínek

Velmi děkuji paní Skálové za pomoc s přípravou mnoha sad bannerů v českém i anglickém jazyce, které nám pomohou dát vědět o našich službách. Spolupráce s paní Skálovou byla rychlá, kvalitní a příjemná. Mohu ji jen doporučit každému. Líbil se mi její cit pro grafiku, volba obrázků a řešení bannerů jako celku. Moc děkujeme ještě jednou za pomoc a rychlost.

Pavel Makovský

předseda správní rady EDU Effective
edueffective.online
Děkuji moc Lucii Skálové za její velkou pomoc při tvorbě a zhotovení webových stránek, úžasná spolupráce, operativnost a velmi příjemné jednání.

Ilona Scordia

Hubnutí těla a očista duše
zdravazivotnicesta.cz ~ scordia@seznam.cz ~ 734 222 091
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS