Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lucie Skálová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Lucie Skálová — grafička, webdesignérka a tvůrkyně webových stránek

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bc. Lucie Skálová:
Paní Skálová přistoupila k naší zakázce s nadšeným lidským přístupem. Odvedená práce byla rychlá, zohlednila všechna naše přání a připomínky. Výsledkem je profesionálně vytvořený materiál, který je barevně citlivě zpracovaný, srozumitelný a přehledný. V materiálu je zároveň podtextově zapracovaná myšlenka pro spolupráci.

Mgr. Pavla Fleischhansová

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Krásná grafika v jednoduchém svěžím stylu. Precizní práce včetně všech podstatných náležitostí k použití grafiky v dalších krocích. Oceňujeme výbornou komunikaci a flexibilitu na naše požadavky.

Ing. Michaela Gongolová

Občanské sdružení Bez mámy
Centrum Ententyky, z.s. děkuje za kvalitní grafické zpracování našich propagačních materiálů. Velmi si ceníme profesionálního přístupu, bezproblémové komunikace a rychlého zpracování dle našich požadavků.

Mgr. Bc. Lucie Štefánková

Centrum ententyky, z.s.
Ing. Anita Pohnánová
Děkuji paní Skálové za služby, které mi poskytla při zpracování grafického návrhu vizitek. Komunikace byla rychlá a bezproblémová. S návrhem jsem spokojená a proto doporučuji.

Ing. Anita Pohnánová

lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS