Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Tomášová — grafička a virtuální asistentka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Ing. Kateřina Merleová

Lucku jsem oslovila pro tvorbu grafických templatů pro komunikaci na online platformách. Online jsme si zavolaly, řekly jsme si představy a během krátké doby jsem dostala několik variant k náhledu, ze kterých jsem si jednu vybrala a tuto variantu pak Lucka finálně dopracovala. Spolupráce byla rychlá, příjemná a s výsledkem jsem velmi spokojená. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Ing. Kateřina Merleová
specialistka na reklamu na sociálních sítích a marketingová konzultantka

Pokud existuje něco jako grafická či asistenční empatie, Lucka je její mistryní. Každému, s kým jsem spolupracoval před Luckou, jsem musel do nekonečna vysvětlovat, jak to má vypadat. Někdy mi připadalo, že by mě stálo méně času, kdybych si to udělal sám. S Luckou je to ale úplně jiná liga. Lucce řeknu jen k čemu to má sloužit, a ona to vymyslí a udělá lépe, než bych si sám dokázal představit. Po transformaci, kterou grafika prošla od doby, co spolupracuji s Luckou, vidím, že moje původní grafika vypadala jako když pejsek s kočičkou pekli dort, a to jsem si myslel, že na to mám cit… Nechat se Luckou zasvětit do světa grafiky a ušetřit si tak stovky hodin pokusů a omylů mi připadá jako nejlepší investice každého podnikatele, který chce růst v online světě.

Lukáš Gondek
kouč zdraví a trenér svobody
lukasgondek.cz

Měl jsem to potěšení pracovat s Lucií Tomášovou během její první praktické stáže v oblasti sociálních sítí, které se zúčastnila v Kayak Tours Malta v létě 2022. Lucie během svých 3+ měsíců trvání stáže prokázala mimo jiné výjimečné dovednosti, kreativitu, spolehlivost a pořádnost. V této době expanze byla opravdu neocenitelným přínosem pro naši malou firmu. Poté, co jsem společně probrali obecný směr, kterým chci své podnikání ubírat, prokázala Lucie důslednou schopnost navrhovat a rozvíjet své vlastní nápady, které dokázala rozvinout od koncepční až po realizační fázi s minimálními zásahy z mé strany. Mezi její povinnosti patřilo mimo jiné úprava fotografií, které společně s mým týmem pořizovali během prohlídek, natáčení a úprava reels, vytváření grafiky pro příspěvky na sociálních sítích a audit našeho profilu na Instagramu. Rozhodně se těším na další spolupráci s Lucií někdy v budoucnu.

Alan Chetcuti
majitel Kayak Tours Malta
kayaktoursmalta.com

Jsem celý život PC a technický antitalent, navíc sociálních sítí asociál. 😁 Ovšem moje nabízené služby se potřebují nějak dostat do světa a to mě přinutilo zajímat se o tvorbu letáčků a jejich propagaci na sociální sítě. Lucku a její online kurz o Canvě mi seslalo samo nebe, je trpělivá a dokázala vysvětlit a navést mě na tvorbu všeho, co potřebuji tak, že jsem to opravdu pochopila a s chutí se po školení pustila do svého historicky prvního letáčku. Lucku doporučuji pro její trpělivost a profesionalitu. 🙏

Ing. Lenka Lara Cachlová​
psychografik, terapeut, médium a průvodce​
talara.cz

Lucka je velmi flexibilní, umí plynule přecházet na různá témata, která klient aktuálně řeší. Začaly jsme tím, že jsme probraly možnosti Canvy a záhy jsme se dostaly k možnostem umělé inteligence, přes tvorbu webu až ke tvorbě a úpravě videí. Tato schůzka byla pro mě velmi přínosná a mám teď spoustu dalších možností, kterými se budu nadále zabývat. Moc děkuji a těším se na další spolupráci v budoucnu.​

Ing. Monika Vašková
terapeutka tradiční čínské medicíny