Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Koudelka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Koudelka — motion designér a animátor

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Lukáš Koudelka:
Lukáš pro nás vyrábět zhruba dvouminutové animované video, ve kterém přesně splnil zadání, byl kreativní a dodržel termíny. Oceňuji jeho flexibilitu a ochotu video „donekonečna“ upravovat podle připomínek klienta, stejně jako výslednou kvalitu.

Pavel Kalouš

Head of PR and Communication, Rockaway Capital
www.rockawaycapital.com ~ pavel.kalous@rockawaycapital.com
Spolupráci s Lukášem rozhodně doporučuji! Animace jsou vysoce profesionálně zpracované. Sám umí zvolit a doporučit vhodné prvky. Timing vždy sedí. Komunikace výborná!

Pavlína Jilichová

S Lukášem spolupracuji opakovaně a vždy velmi ráda. Práci odvede pokaždé precizně a odevzdá ji v dohodnutých termínech. Komentáře zapracovává pružně a s ochotou. Oceňuji jeho široký odborný záběr i lidskost a pokoru, se kterou pracuje. Lukáše s čistým svědomím doporučuji.

Lucie Kurzová

projektová manažerka
lucie@weareginger.com
Lukáš patří k profesionálům, kteří jsou nejen kreativní a šikovní ve svém oboru, ale také pozorní a organizování. Spolupráce s ním je bezchybná, komunikace je vždy příjemná, timing dodržen a zadání splněna. Sám dokáže nabídnout tvůrčí řešení a při schvalovacích kolečkách má trpělivost :) Rozhodně doporučuji.

Ivana Martinková

Account Manager
www.skivak.cz ~ i.martinkova@skivak.cz
Lukáš mi byl doporučený asi před 5 lety, stále se k němu vracím kdykoliv potřebuji retuše nebo montáže fotografií. Nejvíce však spolupracujeme na animacích pro videa. Vždy je to s ním o skvělé komunikaci, práce je dle plánu a v termínu hotová. S Lukášem je vždy příjemná spolupráce. Jeho služby mohu jen doporučit.

Viktor Lelek

tvůrce kampaní a pečovatel o značky
776 030 003
S Lukášem se mi velice dobře spolupracuje. Z pozice produkční oceňuji jeho ochotnu, rychlost, přesnost, spolehlivost. Spolu s kreativci navíc oceňujeme jeho iniciativu a návrhy na vylepšení, které přesahují zadání. Výstupy jsou pokaždé perfektní.

Blanka Nájemníková

produkce Lion Communications
blanka.najemnikova@publicisgroupe.com ~ 725 927 085
S Lukášem spolupracujeme už několik let. Má cit pro animaci, střih a práci s hudbou. A taky perfektně zorganizovaný čas, takže je na něj spolehnutí.

Martin Marušinec

www.touchbranding.com
Výborná spolupráce a profesionální přístup. Všechny připomínky a návrhy na úpravu byly do projektu zapracovány rychle. Samostatný návrh výběru herců. Výsledný projekt doručen v dohodnutém termínu bez prodlení. Takže velká spokojenost a plánujeme pokračovat ve spolupráci s Lukášem i na dalších projektech.

Adam Zetocha

Technical Success Manager v Smartlooku
Smartlook.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS