Doporučení z první ruky

Lukáš Koudelka — VFX a motion designér, animátor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 31 doporučení

Ing. Přemysl Šiffel

S Lukášem spolupracuji pravidelně a nutno říci, že velmi rád. Lukáš je profesionál v každém směru, oceňuji nejen jeho nesporné profesní kvality, ale především cit pro detail, rychlost a flexibilitu a v neposlední řadě schopnost udržet zadání a přitom vymyslet vždy něco nového a inovativního, co posune výsledek celé práce vždy o třídu výš. To vše umocněno profesionálním přístupem a schopností vždy dodržet stanovený termín. Lukášovy služby mohu rozhodně všem doporučit.

Ing. Přemysl Šiffel
multimediální kreativec se zaměřením na interní komunikaci firem

Lukáš pro nás vyrábět zhruba dvouminutové animované video, ve kterém přesně splnil zadání, byl kreativní a dodržel termíny. Oceňuji jeho flexibilitu a ochotu video „donekonečna“ upravovat podle připomínek klienta, stejně jako výslednou kvalitu.

Pavel Kalouš
Head of PR and Communication, Rockaway Capital
www.rockawaycapital.com pavel.kalous@rockawaycapital.com

Spolupráci s Lukášem rozhodně doporučuji! Animace jsou vysoce profesionálně zpracované. Sám umí zvolit a doporučit vhodné prvky. Timing vždy sedí. Komunikace výborná!

Pavlína Jilichová

S Lukášem spolupracuji opakovaně a vždy velmi ráda. Práci odvede pokaždé precizně a odevzdá ji v dohodnutých termínech. Komentáře zapracovává pružně a s ochotou. Oceňuji jeho široký odborný záběr i lidskost a pokoru, se kterou pracuje. Lukáše s čistým svědomím doporučuji.

Lucie Kurzová
projektová manažerka
lucie@weareginger.com

Lukáš patří k profesionálům, kteří jsou nejen kreativní a šikovní ve svém oboru, ale také pozorní a organizování. Spolupráce s ním je bezchybná, komunikace je vždy příjemná, timing dodržen a zadání splněna. Sám dokáže nabídnout tvůrčí řešení a při schvalovacích kolečkách má trpělivost :) Rozhodně doporučuji.

Ivana Martinková
Account Manager
www.skivak.cz i.martinkova@skivak.cz

Lukáš mi byl doporučený asi před 5 lety, stále se k němu vracím kdykoliv potřebuji retuše nebo montáže fotografií. Nejvíce však spolupracujeme na animacích pro videa. Vždy je to s ním o skvělé komunikaci, práce je dle plánu a v termínu hotová. S Lukášem je vždy příjemná spolupráce. Jeho služby mohu jen doporučit.

Viktor Lelek
tvůrce kampaní a pečovatel o značky
776 030 003

S Lukášem se mi velice dobře spolupracuje. Z pozice produkční oceňuji jeho ochotnu, rychlost, přesnost, spolehlivost. Spolu s kreativci navíc oceňujeme jeho iniciativu a návrhy na vylepšení, které přesahují zadání. Výstupy jsou pokaždé perfektní.

Blanka Nájemníková
produkce Lion Communications
blanka.najemnikova@publicisgroupe.com 725 927 085

S Lukášem spolupracujeme už několik let. Má cit pro animaci, střih a práci s hudbou. A taky perfektně zorganizovaný čas, takže je na něj spolehnutí.

Martin Marušinec
www.touchbranding.com

Výborná spolupráce a profesionální přístup. Všechny připomínky a návrhy na úpravu byly do projektu zapracovány rychle. Samostatný návrh výběru herců. Výsledný projekt doručen v dohodnutém termínu bez prodlení. Takže velká spokojenost a plánujeme pokračovat ve spolupráci s Lukášem i na dalších projektech.

Adam Zetocha
Technical Success Manager v Smartlooku
Smartlook.com

Spolupráce s Lukášem byla perfektní a radostná. Vše proběhlo tak rychle, jak jsme byli domluvení, Lukáš byl maximálně ochotný, vstřícný a flexibilní. Výsledek odpovídal zadání (a úpravy zpětné vazbě) a byl zcela profesionální. Velmi rád budu s Lukášem pracovat na dalších projektech.

Jakub Křenek
Digital Account Director v agentuře Adison
www.adison.cz jakub.krenek@adison.cz 732 872 780