Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Nádvorník

Lukáš Nádvorník

grafický designér se specializací na návrh digitálních produktů a webů

Lukáš Nádvorník

Profesionální designér věnující se převážně tvorbě digitálních produktů a webových prezentací. Dlouholeté zkušenosti s návrhem produktů od nuly přes research, UX architekturu, low-high fidelity wireframy a interaktivní prototyp až po finální UI včetně mikro-interakcí. Redesignování zaběhlých projektů, které je třeba rozvíjet a optimalizovat pro plnění aktuálních potřeb.

Návrhy ojedinělých konceptů webových prezentací, sedících na míru klientovi a jeho potřebám. Přes 3 roky na pozici Digital UI/UX Designer & Art Director v digitální agentuře. Zkušenosti z projektů pro značky MINI, Gravelli, BMW, Festka, Bang & Olufsen, Sazka, Samsung, Unilever…

Produktové zkušenosti s designování early fáze dnes již globálně úspěšné aplikace Fitify. Celkem 3,5 roku na pozici Senior Product Visual DesignerAvastu, zkušenosti se řešením výzev pro vyšší jednotky milionů denních uživatelů.

Portfolio:

Fitify Apple Watch AppFesta | webové stránkyFitify Yoga App iosKKCG | webové stránkyHMA app ios
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lukáš Nádvorník
Letohradská 6
Praha 7
170 00
Mobil:721 604 807
Email:nadvornik.lukas@gmail.com
Instagram:Instagram lukasnadvornik
Behance:Behance ln92
Dribbble:Dribbble ln92

Doporučení z první ruky

Lukáš pro nás zpracoval kompletní UX mobilní aplikace určené pro HR oddělení. Jednalo se o naprosto profesionální spolupráci – z hlediska rychlosti, plnění termínů, komunikace a především kreativy. Lukáš neplnil pouze zadání, ale přicházel s vlastními návrhy v oblasti tvorby digitálního produktu. Velice rádi budeme ve spolupráci pokračovat i do budoucna.
Hana Pavlíková

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS