Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Ondrášek — grafik, fotograf a videotvůrce s vášní pro outdoor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Horolezci jsou správní lidé. Lukáš je vynikající horolezec a velice šikovný grafik, zpracovával mi grafiku na sérii laserem gravírovaných hodinových dřevěných ciferníků. Stejně jako já i Lukáš pracuje s epoxidovými pryskyřicemi, takže se potkáváme také v tomto odvětví.

Petr Raška

S Lukášem spolupracujeme v oblasti reportážní fotografie už několik let – nejen proto, že nás spojuje stejná vášeň pro hory, lezení a přírodu, ale protože se můžeme spolehnout na kvalitní a originální fotky, navíc dodané než stačíte říct Pococatepetl.

Radek Kronika
Chief Marketing Officer
www.hudy.cz radek.kronika@hudy.cz 412 589 961

Lukáše doporučuji. Tvorba loga pro mé podnikání proběhla bez problémů. Lukáš pružně reagoval na připomínky a byl ochotný postupně zapracovat různé verze mých představ. Logo bylo dodáno v termínu, s průběžnou komunikací i s výsledkem jsem spokojená.

MUDr. Světlana Hrachovinová
MEDIN move s.r.o.

Lukáše jsme měli na svatbě jako fotografa a můžeme ho jen doporučit. Perfektně zachytil všechny důležité momenty, přičemž kvalita fotografií je vynikající. Děkujeme. Lukáše znám už nějakou tu dobu a jsem okouzlena jeho vášní pro foto a video outdoorových událostí, proto i pro tento typ akcí je to ten správný člověk s profesionálním přístupem a dlouholetými zkušenostmi.

Mgr. Michaela Mačugová
IT tester

Lukáše jsme oslovili s dotazem o nafocení a natočení našeho domu za účelem prodeje. Pomohl nám vytvořit kvalitní virtuální prohlídku, která přispěla k úspěšné prezentaci našeho záměru. Lidsky jsme si neobyčejně sedli a rychlost zpracování při této zakázce pro nás hrála prim.

Ondřej Tůma
odborný referent

Výborná spolupráce, včasné dodání, vysoká úroveň komunikace a dokonce i skvělý výsledný produkt. Děkuji.

Soňa Fyzio
fyzioterapeutka

Pokud sháníte fotografa, který by vám vytvořil krásnou vzpomínku na váš svatební den, Lukáše vřele doporučuji. Měli jsme velkou venkovní svatbu, kde nechyběli ani psi a koně. Lukáš se s úkolem fotografa popral excelentně. Věděl vždy, kam se nachomýtnout, aby zachytil všechny vzácné okamžiky. I párové focení nevěsty a ženicha na nepříliš spolupracujících koních dopadlo skvěle. Doporučuji!

Mgr. Dagmar Zaoralová, Ph. D.
vědecký pracovník v oboru fyzikální chemie

Lukáš již delší dobu patří k výrazným osobnostem horolezectví v České republice. Kromě nesporných sportovních kvalit disponuje taky schopností zachytit „náš“ sport z perspektivy atraktivní i pro širokou veřejnost. V roce 2019 se podílel na vizuálním i zvukovém zachycení (foto + video) benefičního závodu ve sportovním lezení Haimaom cup v Olomouci. Kvalitní materiál, pořízený během závodu, bylo možné využít okamžitě jako přílohu k reportážím. Také k pozdějšímu zpracování při diskusích se sponzory a podporovateli závodu. Za pořadatelský tým HK TOP OL, z. s. ho můžu vřele doporučit.

Aleš Obr
předseda horolezeckého klubu, HK TOP OL z. s.
www.hktopol.cz

Lukáš je takový „desetibojař“ – má velký rozsah do všech možných disciplín. Věnuje se grafice, fotografii, natáčení videa… Do toho dokáže schopně organizovat sportovní akce, pracuje jako lezecký instruktor a aby toho nebylo málo, dokáže svýma rukama tvořit pěkné umělecké kousky (třeba artové hodiny). Je na něj spoleh.

Mgr. Stanislav Mitáč
redaktor webu eMontana.cz
www.emontana.cz

Jako fotograf horolezeckého časopisu Montana jsem Lukáše oslovil při tvorbě portrétů významných osobností našeho vertikálního světa. Lukáše jsem ovšem nekontaktoval jako grafika, fotografa a video tvůrce, ale jako všestranného lezce a alpinistu. I přesto, že jsem ho postavil na druhou stranu barikády, celého projektu se zúčastnil profesionálně a velice kamarádsky. Pomohl mi najít nejvhodnější lokalitu pro vznik jednotlivých fotografií a trpělivě spolupracoval na tvorbě toho nejlepšího záběru.

Petr Piechowicz
volný fotograf, lezecký trenér a stavěč