Doporučení z první ruky

Lukáš Šaněk — konzultant digitálního a obsahového marketingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Doporučuji Lukáše každému, kdo hledá profesionálního manažera, který se nebojí žádné výzvy. Lukáš je flexibilní, odhodlaný, soustředěný a zodpovědný. Pracuje s velkým nadšením a vždy je připravený. Jsem ráda, že jsem mohla s Lukášem spolupracovat, protože byl nedílnou součástí Refresh týmu. A v neposlední řadě je Lukáš kreativní a stále se zajímá o nové trendy v oblasti digitálního marketingu. Je to studnice dobrých nápadů.

Veronika Vajdiaková
Managing Director | Refresh, s.r.o.

S Lukášem jsme se potkali v komunikační agentuře a zůstali jsme přátelé. Lukáš používá svoje kritické myšlení a hledá cesty, jak věci dělat lépe. Umí se spojit s těmi správnými lidmi a vykomunikovat, co je potřeba a proč.

Eva Cao Thi
Independent Strategy consultant

S Lukášem jsem měla možnost intenzivně spolupracovat přibližně rok, a to díky agentuře Symbio, kde zastával pozici account managera. Lukáš byl schopný velmi rychle navnímat naši firemní kulturu, aktuální potřebu a sám proaktivně přicházel s myšlenkami a nápady, čehož jsem si velmi považovala. Byl vždy ochotný s námi cokoli diskutovat a díky tomu, že má velký rozhled a přehled o různých tématech, diskuze s ním byla pro mne vždy přínosná. Po lidské stránce je Lukáš velmi empatický a sympatický člověk.

Renata Fuksová
Talent Development Manager | EY

S Lukášem jsem měla možnost pracovat na pozici klienta po dobu jeho fungování v Refreshi a Symbiu. Doba mezi nimi nebyla dlouhá, přesto se Lukáš dokázal neuvěřitelným způsobem vyšvihnout po lidské i profesní stránce a byla s ním radost pracovat. Zvládal klientské vrtochy i ukočírování nejednoho týmu, se kterým jsme spolupracovali na velkých projektech. U všeho se perfektně orientoval a dokázal poskytnout skvělý klientský servis. Opravdový profesionál na svém místě s lidskou tváří a skvělým humorem :). Doufám, že jsme se pracovně nepotkali naposledy!

Andrea Janovcová
Senior Marketing Manager | CineStar

Díky spolupráci s Lukášem se naše komunikace se zákazníky přibližuje více jejich potřebám, a to i v tak náročném oboru, jako je medicína a farmacie, kde je důležité držet laťku v odbornosti a kredibilitě. Zjednodušení textu, důraz na to podstatné, odlehčení grafiky přináší benefit v podobě uživatelské přívětivosti.

Mgr. Radomíra Borkovcová
Marketing Partner Hematology/Hematooncology | Roche

Lukáš byl zodpovědný za vytvoření komunikační strategie pro zcela novou aplikaci internetového bankovnictví. Aktivně naslouchal klientům, řešil jejich obavy a zajistil úspěšný start komunikace. Bylo mi potěšením s ním pracovat a těším se na další budoucí spolupráci.

Jiří Visinger
UX designer | Bell & Hurry

S Lukášem jsem měl to štěstí spolupracovat za tu řadu let už několikrát a to na více projektech. Jestli ale jeden ze všech stojí za to zmínit, tak šlo bezesporu o kampaň na seriál z produkce HBO — Bez vědomí. Stál za celým projektem, falešného projevu ex-prezidenta, od začátku až do konce, hlídal obě strany aby drželi to, k čemu se zavázali a to ještě na čas. A u toho si zachoval chladnou hlavu a profesionální vystupování. Bezesporu Lukáš patři k těm pár lidem, kteří ať už na straně klienta nebo agentury dokáží právě překlenout tu „bariéru“ a chovat se jako člen týmu od první chvíle. Navíc kromě jeho profesionálních předností je s Lukášem prostě jen radost pracovat nebo mluvit o běžných věcech.

Jan Dobrovský
Subscription Acquisition & Digital Marketing | HBO Max

Lukáš je ten pravý člověk pro komunikaci a marketing. Navíc, pokud máte nápad nebo pracujete na projektu, je to on, kdo vám dá zpětnou vazbu, která je užitečná, upřímná, realizovatelná a skutečně pomáhá projekt lépe zaměřit na to, co je důležité. Jsem vždy rád, když mám možnost s Lukášem konzultovat. Těším se na další spolupráci.

Petr Kosnar
HMI UX Design Lead

Lukáš je profesionál každou buňkou svého těla. Je soustředěný, poslouchá a dává si informace do kontextu, vnímá potřeby klienta a umí navodit příjemnou přátelskou situaci. Umí si zajistit detail zadání pokud není zcela dokonalé a následně podle něj postupovat. Odřídí vám každý projekt, na který si vzpomenete a ještě vám v tom zkontroluje gramatiku nebo stylistiku. Mám možnost tyto jeho schopnosti pozorovat na projektech v Moneta nebo Roche.

Anna Skřečková
UX Researcher | Moneta
www.linkedin.com/in/anna-sk%C5%99e%C4%8D…

S Lukášem jsem měl možnost spolupracovat nějaký ten pátek. Oceňuji jeho chladnou hlavu a profesionální přístup a jiný úhel pohledu při tvorbě komunikací, webového obsahu či graf. návrhů. Vždy byl velmi ochotný a soustředěný. Rozhodně vřele doporučuji Lukáše do týmu.

Jakub Matejas
Digital Channel Specialist | MONETA