Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Sirotný

Mgr. Lukáš Sirotný

tlumočník, překladatel a korektor španělštiny

Mgr. Lukáš Sirotný

Profesionální obousměrné tlumočení, překlady a korektury španělštiny. Odborná specializace na IT obory, ekonomický a obchodní jazyk:

  • tlumočení pro obchodní i osobní jednání nebo cestování, tlumočnický doprovod a průvodce do zahraničí pro jednotlivce i skupiny (např. Španělsko, Mexiko, Kuba); také distanční tlumočení přes telefon nebo online na Skype
  • překlady všeobecných i odborných textů – IT a technické manuály, webové prezentace, beletrie aj.
  • jazykové korektury a tvorba španělského textu ve spolupráci s rodilými mluvčími

Jazykové znalosti nabyté dlouholetým studiem španělštiny: univerzitní vzdělání v oboru Španělský jazyk a literatura na Ostravské univerzitě, studijní stáž na španělské univerzitě v Oviedu, řada dlouhodobých pobytů ve Španělsku. Dlouholetá praxe s překlady a výukou, stabilní spolupráce s jazykovými agenturami a nakladatelstvími (např. Presnypreklad.cz, NVF Translate, Quick Translations, Loggos, Dauphin publishing, Nakladatelství Pavel Mervart aj.).

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Lukáš Sirotný
Javornická 1383
Rožnov pod Radhoštěm (Zlínský kraj)
756 61
Mobil:604 882 208
Email:lucas.sirotny@seznam.cz
Skype:Skype lucivoj_san
:74452002

Doporučení z první ruky

Pan Sirotný se vyznačuje pečlivým přístupem, kvalitními výstupy a dodržováním termínů. Proto s potěšením konstatujeme, že naše vzájemná spolupráce je velice kvalitní a těšíme se na spolupráci na dalších zakázkách v budoucnu.
Markéta Brožová Hanelová
Quick! Translations, s.r.o.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS