Doporučení z první ruky

Bc. Marcela Kroupová — záchranářka podnikatelských financí a krotitelka nákladů


Zobrazuji všech 7 doporučení

Marcela nabízí unikátní službu, kterou docení každý podnikatel, který chce dostat finance pod kontrolu. Velmi pečlivě prošla faktury za celý rok a vytvořila podrobnou analýzu, od které je možné se odpíchnout dál. Konečně vidím, kde nám utíkají peníze, ale hlavně, jak to řešit, protože výsledkem byl soubor doporučení, na čem lze ušetřit peníze i čas. Určitě se na ni zase obrátím k revizi.

Jitka Novodomská
Tvorboshop Yarnmellow

Marcelka mi dala dokupy souhrn všeho, co se dělo ohledně financí v minulém roce v našem spolku, který se zabývá výchovou a výcvikem psů. Zjistila, za co jsme nejvíce utráceli, dala mi doporučení, kde lze ušetřit, ale i jak danit, aby to pro spolek bylo výhodné. Protože mám podnikání rozdělené do několika oblastí, tak mimo spolku se zabývala i mými pejskařskými online kurzy, které mám účetně oddělené. Opět jsem dostala skvělá doporučení, kde lze ušetřit, dozvěděla jsem se, jak jsem si vedla v příjmech versus nákladech, jak náklady stáhnout na minimum… A hlavně, zodpověděla mi moje veškeré dotazy. V případě složitějších dotazů Marcela spolupracuje s účetní. Spolupráce byla rychlá a efektivní, na mně bylo jen dodat podklady v podobě příjmů a nákladů, další práci s nimi Marcelka bravurně zvládla. Nevěřila jsem, co vše se z toho dá zjistit a zanalyzovat. Závěrečnou analýzou mě ale Marcelka provedla lidsky a srozumitelným jazykem, takže se nikdo nemusí bát, že by nerozuměl. Marcelu bych doporučila všem podnikatelům, kteří si chtějí udělat pořádek ve svých financích a uzpůsobit tak finanční tok i do budoucna. Moc děkuji.

Romana Kuchařová
psí škola SUPERPES

Marcelu jsem požádala o důkladný propočet cenotvorby určitých produktů pro rozvoj dalšího podnikání. A za tuhle spolupráci děkuji. Výsledkem je přehledná tabulka s možností editace, kde si mohu sama namodelovat „co by kdyby“, což je přesně to, co jsem potřebovala. Marcela mne zachránila od složitého vymýšlení, na co jsem asi tak mohla zapomenout, jak to potřebuji provázat, na co dát pozor. Se spoluprací jsem spokojená a ráda se na Marcelu znovu obrátím.

Klára Hrušková Doubková
Caresse braexpert

Spolupráce s Marcelou byla extrémně příjemná a efektivní. Odladily jsme si na začátku zadání k finančnímu přehledu daní a poplatků a rychlostí blesku mi Marcela připravila všechny potřebné výstupy. Věřím, že spolu budeme v budoucnu pracovat na dalších aktivitách. 

Eliška Krajíčková
Sparkle moments

Marcelu jsem oslovila, protože jsem potřebovala pomoc s firemními financemi. Potřebovala jsem se začít orientovat v tom, jak mi firmou plynou peníze, kolik jsou skutečné příjmy i výdaje a kolik a za co vydám. Díky metodě profit first jsme nastavily systém přerozdělování peněz na účtech, takže je mám pod větší kontrolou. Taky mi vypracovala přehlednou tabulku výdajů i s grafy, takže se v ní vyznám, i když si připadám, že číslům a tabulkám vůbec nerozumím. Určitě z této zkušenosti budu čerpat i další roky. Dostala jsem také skvělé doporučení dalšího postupu ke snížení nákladů a celkově jak s financemi hospodařit. Moc děkuji za pomoc se zpracováním dat.

Kateřina Špačková
permakultura

Marcela mi pomohla v mém nejtěžším životním období. Přecházela jsem z OSVČ na S.R.O. a v té době mě potkaly zdravotní problémy. Marcela se postarala naprosto o celý přepis a následné zpracovávání účetnictví v době mé indispozice. Firmy prošly její analýzou, na kterou navazoval návrh dalších kroků, jak firmám pomoci s plánováním financí. Marcela je nejpoctivější a nejzodpovědnější člověk, kterého jsem potkala. Moc děkuji za pomoc!

Marcela Eller Veselá
Sielbeauty, Ze-Zeme

S Marcelou jsem v rámci firmy DECLIMA s.r.o. spolupracoval 1,5 roku. Pomohla nám nastavit veškeré firemní procesy – práci v CRM a dalších firemních systémech, životní cyklus zakázky, vnitrofiremních dokumentů. Zůstávají po ní perfektně popsané postupy a návody, technicky skvěle provedená řešení. Oceňuju Marcely schopnost vidět situaci v souvislostech, její skvělou paměť, projektové cítění a kritické myšlení. To, jak nastavila chod nové firmy, by nikdo z nás neudělal. Marcelu doporučuju těm, kteří si chtějí v podnikání udělat pořádek a komu vyhovuje pevný řád a jasná pravidla. Když budete Marcele naslouchat, bude pro vás dýchat.

Vladimír Klíma
CEO / owner | Declima
www.declima.cz