Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Marcela Kroupová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Marcela Kroupová — krotitelka podnikatelských financí

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Bc. Marcela Kroupová:
Marcela nabízí unikátní službu, kterou docení každý podnikatel, který chce dostat finance pod kontrolu. Velmi pečlivě prošla faktury za celý rok a vytvořila podrobnou analýzu, od které je možné se odpíchnout dál. Konečně vidím, kde nám utíkají peníze, ale hlavně, jak to řešit, protože výsledkem byl soubor doporučení, na čem lze ušetřit peníze i čas. Určitě se na ni zase obrátím k revizi.

Jitka Novodomská

Tvorboshop Yarnmellow
Marcelka mi dala dokupy souhrn všeho, co se dělo ohledně financí v minulém roce v našem spolku, který se zabývá výchovou a výcvikem psů. Zjistila, za co jsme nejvíce utráceli, dala mi doporučení, kde lze ušetřit, ale i jak danit, aby to pro spolek bylo výhodné. Protože mám podnikání rozdělené do několika oblastí, tak mimo spolku se zabývala i mými pejskařskými online kurzy, které mám účetně oddělené. Opět jsem dostala skvělá doporučení, kde lze ušetřit, dozvěděla jsem se, jak jsem si vedla v příjmech versus nákladech, jak náklady stáhnout na minimum… A hlavně, zodpověděla mi moje veškeré dotazy. V případě složitějších dotazů Marcela spolupracuje s účetní. Spolupráce byla rychlá a efektivní, na mně bylo jen dodat podklady v podobě příjmů a nákladů, další práci s nimi Marcelka bravurně zvládla. Nevěřila jsem, co vše se z toho dá zjistit a zanalyzovat. Závěrečnou analýzou mě ale Marcelka provedla lidsky a srozumitelným jazykem, takže se nikdo nemusí bát, že by nerozuměl. Marcelu bych doporučila všem podnikatelům, kteří si chtějí udělat pořádek ve svých financích a uzpůsobit tak finanční tok i do budoucna. Moc děkuji.

Romana Kuchařová

psí škola SUPERPES
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS