Doporučení z první ruky

Bc. Marek Lochman — marketingový specialista se zaměřením na výkonnostní reklamu a oblast e-commerce


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Marek je odborník v oboru, na kterého se lze spolehnout. Ocenil jsem nejen jeho znalosti, ale také jeho přístup a flexibilitu vůči našim potřebám. Máme s ním dobré zkušenosti a rádi ho doporučujeme pro další spolupráci. Zároveň se mi líbí, že se dál vzdělává a potkáváme se na WP Meetupech v Pardubicích.

Petr Toman
webdesignér
tomanpetr.cz

S mou kampaní na Google Ads dosáhl Marek skvělých výsledků. Od začátku až po pravidelné hodnocení byl jeho přístup a výkonnost nad mé očekávání. Jsem velmi rád, že jsem s ním měl možnost spolupracovat a budeme spolupracovat i nadále. Jak Mára říká: „Mám raději UI (umělou inteligenci), než lidi.“ POKUD HLEDÁTE PROFESIONÁLA, MAREK JE *****

Michal Kocián
OSVČ
www.eventresort.cz michael.koci@post.cz 737 616 875

S Markem jsme se domluvili na placené spolupráci, pomohl mi s vylepšením mého blogu pro vyhledávače, s dokončením Google Analytics 4 a Google Search Console. Oceňuji rychlou domluvu a přátelskou cenu.

Ing. Kateřina Veveričíková
projektová manažerka, bloggerka
brnenskamama.cz

Rád bych vám doporučil služby pana Bc. Marka Lochmana, který je marketingovým specialistou se zaměřením na výkonnostní reklamu a oblast e-commerce. Moje zkušenost s jeho prací byla nadmíru pozitivní. Pan Lochman projevil vysokou míru profesionality, znalostí a závazku k dosažení výsledků, které jsme si společně stanovili. Jeho přístup byl systematický a orientovaný na data, což se promítlo do efektivní strategie a úspěšných reklamních kampaní, které významně přispěly k růstu naší e-commerce platformy. Jeho schopnost analyzovat trh a přizpůsobit reklamní aktivity aktuálním trendům byla klíčová pro zvýšení návštěvnosti a konverzního poměru našeho webu. Pokud hledáte odborníka, který vám pomůže s výkonnostní reklamou a zlepší vaši online přítomnost, rozhodně bych doporučil spolupráci s panem Lochmanem. Jeho služby jsou investicí, která se skutečně vyplatí.

Ondřej Gabriel
¨majitel taxislužby
www.mts-taxi.cz