Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mária Erbenová

Ing. Mária Erbenová

webová vývojářka pro podnikatelky

Ing. Mária Erbenová
Ing. Mária Erbenová - logo

Tvořím webové stránky a e-shopy pro podnikatelky, které vědí, jak je důležité se profesionálně prezentovat a udělat perfektní dojem. Vyslechnu si vaše představy, porozumím vašemu zaměření a vymyslím to nejlepší řešení pro vaše podnikání.

Teprve rozbíháte svůj byznys? Vytvořím vám jednoduchý web s použitím předpřipravené šablony v redakčním systému WordPress.

Daří se vám v podnikání a potřebujete lepší web? Naprogramuji vám ho na míru přesně podle vašich požadavků a nejnovějších trendů.

Dokonale se vyznám v technických detailech a vím, co je potřebné k tomu, aby byl váš web rychlý, responzivní a oblíbený mezi uživateli a algoritmy vyhledávačů.

S čím vám pomohu:

  • Registrace domény a výběr hostingu – postarám se o registraci domény, pomůžu vám s výběrem nejvhodnějšího webhostingu, včetně založení e-mailových účtů.
  • Kódování webu z grafického návrhu – ve spolupráci s grafiky navrhneme váš nový design stránek a potom nakódujeme váš web podle grafického návrhu. Dále na něj nainstalujeme pluginy potřebné pro jeho správné fungování.
  • Poradenství a pomoc s výběrem pluginů – pomůžu vám s registrací vašeho webu do relevantních katalogů s vytvořením indexace v Google. Též vám poradím s výběrem pluginů, případně si vezmu na starost i správu a aktualizaci webu.
  • Webová pohotovost – trpělivě a srozumitelně odpovím na všechny vaše otázky a zachráním vám web při různých technických problémech.

Vystudovala jsem Aplikovanou informatiku a automatizaci v průmyslu se zaměřením na Multimediální a grafické systémy na Materiálovětechnologické fakultě Slovenské technické univerzity. Pracovala jsem na zakázkách pro začínající firmy, i pro velké společnosti jako TicketPortal.

Motto: Tvořím weby pro podnikatelky v redakčním systému WordPress.

Reference:

Eshop na šabloně | Džemárna - homepageEshop na šabloně | Džemárna - blogEshop na šabloně | Džemárna - obchodEshop na šabloně | Džemárna - nákupní košíkEshop na šabloně | Džemárna - detail produktu
Zobrazit všech 28 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Slovensko

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Mária Erbenová
ZaZeZi s.r.o.
Bakošova 1
Bratislava
841 03
Slovensko
Mobil:+421 907 436 637 (Slovensko)
Email:erbenova@zazezi.sk
Web:www.zazezi.sk
Facebook:Facebook zazezisro
LinkedIn:LinkedIn maria-erbenova
Skype:Skype spiider.maya
DIČ:SK2023253639

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS