Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marian Kadlec

Marian Kadlec

projektový manažer webových projektů a UI/UX designér

Marian Kadlec

Jsem UX/UI designer, webdesigner, podnikatel, konzultant, manžel, Martínkův tatínek a pojitel bodů s mnohaletou praxí.

Mám za sebou více jak 30.000 hodin usilovné práce, stovky projektů a více jak dvě stovky spokojených klientů z tuzemska, Slovenska, Velké Británie a USA.

Vedl jsem svůj tým, projektoval a řídil velké projekty, abych si našel cestu zpět ke své specializaci – designu uživatelského prostředí a zážitku.

  • UI / UX Design – Navrhuji použitelné aplikace, e-shopy, informační systémy a webové prezentace. Navrhuji od „wireframů“ uživatelského rozhraní v Adobe Experience Design či UXPin, po design celé aplikace.
  • Konzultace – Konzultuji. Rád. Jeden na jednoho. U jídla. Prý měním pohled o 180° či dokonce život. To je radost.
  • Webdesign – Stanu se vaším průvodcem při realizaci nového webu, navrhnu jeho koncept, design, přizvu fotografa a dohlédnu na jeho dokončení. Navrhnu identitu projektu. Vybranduji vás.

Ukázky práce:

UX a UI design mobilní aplikace informačního systému.Branding osobního projektu martinbursik.com, včetně UX a UI designu webové prezentace.UX analýza a návrh UX a UI nového řešení eshopu s audioknihami progresguru.czUX design projektu mladykokos.cz, včetně designu gamifikačního modelu.UX analýza a návrh UX a UI nového řešení eshopu mobilonline.sk
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Marian Kadlec
Komenského nám. 389
Příbram III (Středočeský kraj)
261 01
Mobil:734 634 566
Email:marian.kadlec@icloud.com
Web:www.mariankadlec.cz
Facebook:Facebook marian.kadlec.50
Twitter:Twitter maroskadlec
:01348141 (plátce DPH)
DIČ:CZ8504270060

Doporučení z první ruky

Mariana jsem oslovil, protože jsem po zhlédnutí jeho webového profilu cítil, že by mi mohl pomoci vytvořit výjimečný projekt, který jsem právě připravoval – www.martinbursik.com. Přál jsem si neotřelou webovou prezentaci mé osoby jako investičního poradce, který poskytuje služby bez provizí od třetích stran. Marian mě nadchl svým přístupem. Je profesionální, veselý, empatický, rychle pracuje se souvislostmi a přitom stále, jakoby mimoděk, pracuje na základě projektových postupů. S velkou úctou a pokorou k připomínkám klienta dokáže navrhovat designové a funkční vlastnosti webu, ze kterých postupně vzešel web, který má u mých klientů velmi pozitivní ohlas. Velmi jsem ocenil přístup, kdy Marian přizval mnou navrženého fotografa k diskuzím o vzhledu webu. Díky tomu fotograf mnohem lépe a rychleji navrhl a realizoval sadu fotografií, které se pro můj projekt hodily. Práce ze strany Mariana byla efektivní, promyšlená a splnila mé očekávání. A navíc jsem poznal skvělého člověka, kterého v mnoha směrech obdivuji. Přeji Marianovi mnoho štěstí a mohu jej vřele doporučit.
Martin Buršík
Private wealth manager

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS