Doporučení z první ruky

PhDr. Markéta Miková — specialistka na marketingovou a firemní komunikaci, copywriting a psaní expertních textů


Zobrazuji všech 5 doporučení

S Markétou jsem spolupracoval více než tři roky, a i když se její role v průběhu času měnily, vždy zůstávala profesionalita a vysoká samostatnost při řešení úkolů. Kompletně měla na starosti například komunikaci s novináři píšícími o českém a středoevropském realitním trhu. V rámci svých aktivit v oblasti marketingu se soustředila také na digitální marketing a jeho vývoj v rámci JLL. Posléze jsem Markétu požádal, aby se této nové činnosti plně věnovala a posilovala profil firmy na tomto poli vytvářením kvalitního obsahu, natáčením videí a aktivitou na profesních sociálních sítích. Spolupráci s Markétou doporučuji, je zodpovědná, samostatná a zkušená.

Tewfik Sabongui
dlouholetý ředitel JLL, dnes Colliers International

S Markétou jsme konzultovali kroky v rámci rebrandingu naší společnosti. Připravila veškeré texty určené pro komunikaci s našimi obchodními partnery a pro odbornou realitní veřejnost. Pomohla nám s grafikou a vysvětlila, jak pro informování o této změně využít sociální média. Spolupráce byla velmi efektivní.

Robert Pastuszek
ředitel společnosti EURAMCO Asset Czech, dnes Savills Czech Republic

S Markétou jsme připravovali řadu odborných textů, které se týkaly realitního trhu v České republice. K nejzajímavějším patřily každoroční analýzy trhu komerčních i rezidenčních nemovitostí připravované pro Českou národní banku a příspěvky do Ročenky Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Ondřej Novotný
vedoucí oddělení průzkumu trhu, King Sturge, dnes Real Estate Manager Honeywell

S Markétou jsme připravovaly mimo jiné nový kariérní žebříček pro 80 zaměstnanců pražské pobočky King Sturge. Ocenila jsem její nápady, které se týkaly jak obsahu, tak komunikace navrhovaných změn. Šlo zejména o lepší strukturu v rámci týmů a rozdělení kompetencí na jednotlivých úrovních.

Monika Novotná
HR Manager, King Sturge, dnes HR Manager Knight Frank

Markéta je profesionál s dokonalým přehledem real estate trhu. Mám ráda „nalévárny“, kdy se dozvíte co a jak funguje. V rámci spolupráce jsme prošly audit dosavadních aktivity, zrevidovaly jsme naši strategii a plánované projekty. Bavila mě konzultace provázaná brainstormingem, který odkryl velký potenciál nových projektů a aktivit. Za pár hodin, které jsme spolu strávily, jsme odkryly možnosti vylepšení a také nás Markéta zaškolila do vytváření leasingové strategie. Na její práci si cením otevřenosti, systematičnosti, orientaci na data, přístupu orientovaného na výsledek, akceptování odlišnosti názoru.

Lucia van Middendorp
PR & Marketing Manager ČMN