Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Markéta Miková > Doporučení

Doporučení z první ruky

PhDr. Markéta Miková — specialistka na marketingovou a firemní komunikaci, copywriting a psaní expertních textů

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace PhDr. Markéta Miková:
S Markétou jsem spolupracoval více než tři roky, a i když se její role v průběhu času měnily, vždy zůstávala profesionalita a vysoká samostatnost při řešení úkolů. Kompletně měla na starosti například komunikaci s novináři píšícími o českém a středoevropském realitním trhu. V rámci svých aktivit v oblasti marketingu se soustředila také na digitální marketing a jeho vývoj v rámci JLL. Posléze jsem Markétu požádal, aby se této nové činnosti plně věnovala a posilovala profil firmy na tomto poli vytvářením kvalitního obsahu, natáčením videí a aktivitou na profesních sociálních sítích. Spolupráci s Markétou doporučuji, je zodpovědná, samostatná a zkušená.

Tewfik Sabongui

dlouholetý ředitel JLL, dnes Colliers International
S Markétou jsme konzultovali kroky v rámci rebrandingu naší společnosti. Připravila veškeré texty určené pro komunikaci s našimi obchodními partnery a pro odbornou realitní veřejnost. Pomohla nám s grafikou a vysvětlila, jak pro informování o této změně využít také sociální média. Spolupráce byla velmi efektivní.

Robert Pastuszek

ředitel společnosti EURAMCO Asset Czech, dnes Savills Czech Republic
S Markétou jsme připravovali řadu odborných textů, které se týkaly realitního trhu v České republice. K nejzajímavějším patřily každoroční analýzy trhu komerčních i rezidenčních nemovitostí, připravované pro Českou národní banku nebo příspěvky do Ročenky Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Ondřej Novotný

vedoucí oddělení průzkumu trhu, King Sturge, dnes Real Estate Manager Honeywell
S Markétou jsme připravovaly mimo jiné nový kariérní žebříček pro 80 zaměstnanců pražské pobočky King Sturge. Ocenila jsem její nápady, které se týkaly jak obsahu, tak komunikace navrhovaných změn. Šlo zejména o lepší strukturu v rámci týmů a rozdělení kompetencí na jednotlivých úrovních.

Monika Novotná

HR Manager, King Sturge, dnes HR Business Partner Penta Hotels
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS