Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Markéta Miková > Doporučení

Doporučení z první ruky

PhDr. Markéta Miková — PR konzultantka, copywriterka a specialistka na interní komunikaci

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace PhDr. Markéta Miková:
S Markétou jsem spolupracoval více než tři roky, a i když se její role v průběhu času měnily, vždy zůstávala profesionalita a vysoká samostatnost při řešení úkolů. Kompletně měla na starosti například komunikaci s novináři píšícími o českém a středoevropském realitním trhu. V rámci svých aktivit v oblasti marketingu se soustředila také na digitální marketing a jeho vývoj v rámci JLL. Posléze jsem Markétu požádal, aby se této nové činnosti plně věnovala a posilovala profil firmy na tomto poli vytvářením kvalitního obsahu, natáčením videí a aktivitou na profesních sociálních sítích. Spolupráci s Markétou doporučuji, je zodpovědná, samostatná a zkušená.

Tewfik Sabongui

ředitel JLL
S Markétou jsme konzultovali kroky v rámci rebrandingu naší společnosti. Připravila veškeré texty určené pro komunikaci s našimi obchodními partnery a pro odbornou realitní veřejnost. Pomohla nám s grafikou a vysvětlila, jak pro informování o této změně využít také sociální média. Spolupráce byla velmi efektivní a těšíme se na další společné projekty.

Robert Pastuszek

ředitel společnosti EURAMCO Asset Czech
S Markétou jsme připravovali řadu odborných textů, které se týkaly realitního trhu v České republice. K nejzajímavějším patřily každoroční analýzy trhu komerčních i rezidenčních nemovitostí, připravované pro Českou národní banku nebo příspěvky do Ročenky Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Ondřej Novotný

vedoucí oddělení průzkumu trhu, King Sturge
Markéta se podílela na interní komunikaci související s mým nástupem do vedení pražské pobočky a se změnami, kterými firma v prvních šesti měsících mého působení v ČR prošla. Byla v pravidelném kontaktu s kolegy z evropské centrály ve Velké Británii, ze středoevropské centrály v Polsku i z mé mateřské pobočky na Slovensku. Její pomoci si vážím.

Miroslav Barnáš

ředitel poradenské společnosti JLL
S Markétou jsme připravovaly mimo jiné nový kariérní žebříček pro 80 zaměstnanců pražské pobočky King Sturge. Ocenila jsem její nápady, které se týkaly jak obsahu, tak komunikace navrhovaných změn. Šlo zejména o lepší strukturu v rámci týmů a rozdělení kompetencí na jednotlivých úrovních.

Monika Novotná

HR Manager, King Sturge
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS