Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Simandlová

Markéta Simandlová

účetní

Markéta Simandlová

Starost o účetnictví, daně a mzdy nechte na mně a naplno se věnujte svému podnikání. Nabízím komplexní účetní služby a vedení daňové evidence založené na lidském přístupu, pravidelné komunikaci a vzájemné důvěře.

  • Vedení účetnictví – podvojné účetnictví pro menší firmy či živnostníky, kontrola a evidence dokladů, evidování majetku, pohledávek i závazků, sestavení účetních závěrek, statistické výkazy aj.
  • Daňová evidence – zpracování daňové evidence a podávání přehledů na zdravotní a sociální pojišťovnu.
  • Daňová přiznání – veškerá podání na finanční úřad pro fyzické i právnické osoby, včetně DPH, kontrolních hlášení, silničních daní či daní z nemovitostí.
  • Mzdová agenda – kompletní vypracování mezd a také přímý kontakt s finančními a sociálními úřady.

Svou praxi jsem založila na loajalitě a odbornosti. Právě proto nešetřím na odborných školeních a jsem také členkou Svazu účetních Plzeň. V rámci konkrétních případů daňových přiznání úzce spolupracuji s daňovou kanceláří Vectigalia, a tak se mí klienti mohou spolehnout na dvojí ověření správnosti. Mám bohaté zkušenosti s účetnictvím ve výrobní firmě se zahraničním kapitálem, ale také se spoluprací se živnostníky nebo jednorázovým daňovým přiznáním pro nepodnikající fyzické osoby. Pracuji s online účetním softwarem ABRA FlexiBee.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Markéta Simandlová
Úslavská 1961/46
Plzeň
326 00
Mobil:721 319 148
Email:ucetni@marketasimandlova.cz
Web:www.marketasimandlova.cz
:08983127

Doporučení z první ruky

Michaela Tóthová
S Markétou mám vynikající zkušenost. Pracuje rychle a precizně, komunikace s ní je srozumitelná a příjemná. Její služby rozhodně doporučuji.
webdesignérka

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS