Martin Bradáč

marketingový specialista a konzultant se zaměřením na výkonnostní marketing

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR a svět

Pomůžu zviditelnit váš projekt, až konkurenci spadne brada.

Tvořím výdělečné reklamní kampaně ve vyhledávačích a na sociálních sítích, které přinášejí nové návštěvníky a mění je v zákazníky. Postarám se o kompletní správu účtů a PPC kampaní na Google, Seznam či Bing, stejně jako na sítích Facebook, Instagram a LinkedIn. Specializuji se na sektor e-commerce, eventů a HR (náborové kampaně). Mým cílem jsou dlouhodobě rentabilní výsledky za rozumné, udržitelné náklady.

Mezi mé další služby patří e-mail marketing, poradenství a školení v oblasti online a social media marketingu.

 • PPC reklama ve vyhledávačích – Vstupní analýza, strategie, realizace, vyhodnocení a optimalizace placených reklam s pomocí Google Ads, Sklik (Seznam.cz) a Bing.
 • PPC reklama na sociálních sítích – Tvorba reklamních příspěvků i správa dlouhodobých kampaní pro e-shopy, firmy, organizace, události či HR agentury (LinkedIn).
 • E-mail marketing – Efektivní e-mailingové kampaně, vč. rozesílky newsletterů, automatizace, segmentace a evaluace, pro budování značky, propagaci produktů i posílení fanouškovské komunity.

Ve světě digitálních technologií a online marketingu se profesně pohybuji od roku 2017. Sbíral jsem zkušenosti ve firmách jako vývojář, software tester a marketér, než jsem v roce 2021 nastartoval kariéru marketingového specialisty na volné noze.

Mám za sebou desítky úspěšných PPC kampaní pro e-shopy, firmy, HR agentury a neziskovky, mj. Svetfyzioterapie.cz, Foulshop.com, Ruzovky.eu a další (podrobněji níže).

Žiju na Vysočině a spolupracuji online s klienty z celého Česka i zahraničí.

Ukázky práce

Dlouhodobá spolupráce na výkonnostním marketingu Škálování eshopu FB reklama pro skolatejpovani.cz FB reklama pro svetfyzioterapie.cz FB reklama pro sazavafest.cz

Vybrané reference

 • Foulshop.com – Správa Google kampaní pro český, slovenský, německý a polský trh. Návrh struktury kampaní pro zahraniční trhy, strategie pro expanzi.
 • Skolatejpovani.cz – Správa kampaní ve vyhledávání pro kurzy i eshop. Tvorba a strategie reklam na sociálních sítích (Facebook, Instagram) pro kurzy i eshop. Optimalizace feedu pro zbožový porovnávač Heureka.
 • Svetfyzioterapie.cz – Správa PPC kampaní ve vyhledávání pro eshop i kurzy. Strategie a tvorba reklam na sociálních sítích (Instagram, Facebook) pro kurzy i eshop. Optimalizace feedu pro srovnávač zboží Heureka.
 • Nfctron.cz – Správa náborových kampaní.
 • Rainbowrun.cz – PPC kampaně na Google, Facebooku a Instagramu na prodej lístků pro nejbarevnější festival v ČR.
 • Hudbaznojmo.cz – PPC kampaně na Google, Instagramu a Facebooku pro největší festival vážné hudby v ČR.
 • Ruzovky.eu – PPC kampaně na platformách Google, Facebook a Instagramu pro nejrůžovější festival.
 • Chytraopicka.cz – Správa kampaní ve vyhledávání pro eshop. Tvorba a strategie reklam na sociálních sítích (Facebook, Instagram) pro eshop. Optimalizace feedu pro Heureku.
 • Sazavafest.cz – PPC kampaně na Google, Facebooku a Instagramu na prodej lístků pro jeden z největších festivalů v ČR.
Martin Bradáč
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Martin Bradáč
Soukopova 139
Třebíč (Kraj Vysočina)
674 01
Mobil:608 265 692
Email:jsem@bradacmartin.com
Web:www.bradacmartin.com
LinkedIn:martinbradac
Messenger:martin.bradac16
WhatsApp:420608265692
Účet:2114260889/2700 (UniCredit Bank)
IČ:02591189 (neplátce DPH)