Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Gorol

Martin Gorol

UI a UX designér

Martin Gorol
Martin Gorol - logo

Specializuji se na moderní a intuitivní design webových stránek a mobilních aplikací s WOW efektem. Nabízím své znalosti v UX (User Experience) a UI (User Interface) pro nativní a webové aplikace. Spolu vybudujeme něco úžasného!

Nikdy jsem nesnil o tom být astronautem, pilotem letadla nebo popelářem. Chtěl jsem mít superschopnosti jako Thor, Wolverine nebo Nightcrawler. Žádné superschopnosti se ale neobjevily, a tak jsem se v 15 letech pustil do designu, kde bylo vše barevné a ucelené, přesně jako obleky hrdinů. A od té doby jsem měl jasný cíl – stát se designérem.

Designerský jazyk se vyvíjí každým pixelem, každou myšlenkou a každým produktem, proto se neustále učím a usiluji o jeho celkovém zlepšení. Svou práci miluji a snažím se, aby ji milovali i mí klienti. Tvořil jsem pro VAFO Praha (Brit, Carnilove, Petit), DHL, Český rozhlas, Česká spořitelna, Špindlerův Mlýn, Ondrášovka, T.M. Lewin, 7Camicie a další.

Portfolio:

Design webových stránek pro Hotel CechieWebový design pro obchod s krmivem pro psyDesign aplikace LARA RadioNávrh aplikace MovierDesignový návrh pro mobilní prostředí
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Martin Gorol
Bojčenkova 1100/3
Praha 14
198 00
Mobil:774 910 280
Email:designer@martingorol.cz
Web:www.martingorol.cz
Facebook:Facebook goroldesign
Twitter:Twitter gorolmartin
LinkedIn:LinkedIn martingorol
Účet:2625567153 / 0800 (Česká spořitelna)
:01690884

Doporučení z první ruky

Spolupracovala jsem s Martinem více než rok a mohu ho doporučit. Je kreativní a pracuje velmi tvrdě, dokud není spokojený se svojí prací. Jeho designy jsou založeny na jednoduchosti a uživatelské přívětivosti.
Jana Stojaníková
E-commerce & Traffic Coordinator ve firmě Rossignol

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS