Doporučení z první ruky

Martin Lošťák — PPC specialista a webový analytik


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

S Martinem spolupracujeme už na třetím projektu za posledních 5 let. Vždycky to bylo naprosto bez problému. Pohodová domluva, dobré nápady, rychlá exekuce. Navíc hlídá mraky detailů, které by jinak zůstaly bez povšimnutí.

Jakub Škrabánek
CEO Orbi.cz
www.orbi.cz jakub.skrabanek@orbi.cz 724 386 767

Martin je expert na digitální marketing a testování nových idejí na světových trzích. Rozumí vývoji produktu a zákaznickým potřebám. Reaguje rychle, umí řešit problémy a vždy najít nejlepší řešení.

Jan Dovolil
Creative Dock
www.creativedock.com jan.dovolil@creativedock.com 777 243 303

S Martinem jsem měla příležitost spolupracovat na několika kampaních a přípravě analytiky pro testovací microsites a nové projekty. S Martinem je vždy radost spolupracovat. Pokud hledáte zkušeného markeťáka s analytickým myšlením, Martina mohu 100% doporučit.

Aneta Hejnová
www.anetahejnova.cz hejnova.aneta@gmail.com 775 008 787

S Martinem se vždy můžete spolehnout na to, že dodá, co jste si dohodli, v dohodnutém termínu a skvělé kvalitě. Digitální marketing vidí komplexně a dokáže pomoci už se samotným zadáním tak, aby výstup dával co největší smysl. 

Tomáš Peterka
spoluzakladatel
www.konektime.com tomas@konektime.com 775 010 060

S Martinem jsem spolupracoval na několika projektech pro různé klienty (a zákaznické segmenty). Vždy se jednalo o bezproblémovou spolupráci. Pokaždé si vyslechl přání a potřeby daného klienta a poté navrhl jasné řešení webové analytiky, která byla pro klienta také srozumitelná. Martin pracuje efektivně a vždy splní vše, na čem se dohodneme.

Vladimír Šmíro
vlad@vsmkt.cz 774 866 079
Antonín Bureš

Jako většinu profíků, se kterými spolupracuji, jsem i Martina našel na navolnenoze.cz. A musím říct, že jsem opět nesáhnul vedle. Martin je profík každým coulem. Skvěle komunikuje, má ty správné připomínky, je proaktivní a má super výstupy. Díky za to!

Antonín Bureš
UI/UX designér

S Martinem se vždy můžete spolehnout na to, že kampaň bude profesionálně vyřešena. Pohodová domluva, rychlá odezva, přesně tak si spolupráci představuji.

Rudolf Žáček
CEO
solarpr.cz rudolf.zacek@solarpr.cz 722 932 930

Martin pomohl naší společnosti nastavit webovou analytiku, abychom přesně věděli, jak efektivně investujeme peníze do marketingu. Poté nám pomohl vytvořit PPC strategii. Oceňuji nejen jeho vysokou odbornost, ale i férový přístup při trpělivém vysvětlování pro nás dříve neznámé terminologie. Dokonce pro naši společnost uspořádal workshop o webové analytice. Martina mohu jen doporučit.

Eva Fecaninová
Marketing Manager
www.apartmany-florian.cz
Lenka Štodtová

Martin je mým externím kolegou a společně jsme pomohli už několika klientům nastavit webovou analytiku, díky které se můžou ve svých projektech lépe rozhodovat a opřít se o pevná čísla. Martin je velmi pracovitý, trpělivý, pečlivý, aktivně komunikuje a přemýšlí v kontextu. Jsem ráda, že nám spolupráce krásně funguje.

Lenka Štodtová
markeťačka na volné noze, specialistka na online reklamu, SEO, analytiku, grafiku a webový design

Spolupráci s panem Lošťákem můžeme jen doporučit. Oceňuji jednoduchost, se kterou pan Lošťák problém/řešení komunikuje. Rozumíte, i když jste mimo obor. Čeho si vážím je i flexibilita pana Lošťáka. Řešili jsme pár věcí s hraničním termínem a vše se i s rezervou na testování zvládlo.

Jan Valtr
Managing Director
www.ergo-interier.cz