Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Očovaj > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Očovaj — konzultant se zaměřením na online marketing, webovou analytiku a rozvoj projektů

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Martin Očovaj:
Martin Očovaj vždy uměl vyslechnout mé potřeby a navrhnout potřebné řešení komplexně. Dobře se vyzná v číslech a má tah na branku. Jeho spolupráce byla pro naše podnikání velmi přínosná, určitě doporučuji.

Filip Horák

jednatel společnosti
Při tvorbě wireframů našeho nového e-shopu jsem ocenila především odborné vedení ze strany pana Očovaje, který pomáhal bořit mýty ohledně rozmístění prvků na stránce a nebál se trpělivě vysvětlovat, proč má kde které tlačítko smysl. Grafické zpracování je také na výbornou – přehledné a nepřeplácané, návštěvníci webu dostanou ve správný čas přesně ty informace, které při svém rozhodování potřebují.

Petra Kupská

AlfaVaria
Martin Očovaj se mnou spolupracuje na několika projektech a naše spolupráce se neomezuje pouze na práci na jednotlivých úkolech, ale poskytuje mi určitou formu poradenství a směřování naší činnosti. Vyhovuje mi jeho nadhled a orientace v online prostředí. Spolupráci s ním mohu jen doporučit. 

Jiří Smetana

www.eshop-kvetinace.cz
Martin je markeťák činů. Úvodní schůzka probíhala jako mírumilovná prezentace schopného člověka v oboru. Následoval hurikán dotazů, tabulek, postupů a úkolů. O několik týdnů už jsme začali sklízet ovoce naší spolupráce. Prostě stručně, jasně, EFEKTIVNĚ!

Richard Koubek

https://wooden.land/cs/
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS