Doporučení z první ruky

Martin Šantrůček alias Naxiwuno — grafický designér a digitální umělec


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Martin se mnou pracoval na stejném oddělení. Ke všem projektům, na kterých jsme společně pracovali, přistupoval Martin velmi zodpovědně, vše dělal vždy včas a hlavně byl výborným členem týmu, který byl připraven pomoci v každou potřebnou chvíli nejen radou, ale i činem. Martin má výborné grafické vnímání, díky čemuž jsou jeho projekty velmi profesionální. Martin také vlastní balík Adobe a potřebné vedlejší grafické programy. Doufám, že se v budoucnu znovu setkáme!

Maria Skalkina
Graphic Designer

Martina doporučuji jako perfektního grafika, retušéra a kreativce. Promýšlí všechnu svoji práci do detailu, nenechává nic náhodě a zároveň vnáší do svojí práce pohodovou atmosféru a přátelský přístup. Je tak pro mě někým, na koho se můžu s důvěrou obrátit a s kým je radost spolupracovat. Díky jeho přesahu a zájmu o technologie a herní průmysl neměl problém i s náročnějšími procesy a interními systémy, kde se neobešel bez vysoké míry systematičnosti a schopnosti si práci dobře rozvrhnout a zefektivnit.

Daniel Macek
Product Photo Manager

U pana M. Šantrůčka jsem si po promyšleném a pečlivém hledání kvalitních, empatických grafiků nechal na zakázku udělat skicu pro mou připravovanou básnickou sbírku. Pan Šantrůček okamžitě zareagoval, pochopil mou představu, respektoval mé požadavky, komunikoval srozumitelně a korektně. S výsledným dílem jsem byla maximálně spokojená! Předčilo má očekávání! Určitě bych ho a jeho práci doporučil každému, kdo hledá zdravě inteligentního, chápavého, šikovného a zapáleného grafika pro svůj projekt.

Ľuboš Vaškovič
spisovatel