Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Šimek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Šimek — marketingový konzultant a mentor

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Martin Šimek:
Spolupráce s Martinem je inspirativní, velmi rychle pronikl do DNA naší instituce a umí trefně pojmenovat slabá místa klíčových komunikačních forem jako jsou například web stránky. Silnou stránkou je zamyšlení se nad správnou komunikací značky výrobku či služby, aby byly v souladu s očekáváním zákazníků. Při spolupráci mu neschází nápady.

Ing. Radan Jünger

zřizovatel ZŠ a MŠ Montessori Ostrava
Pan Martin Šimek mě přijal na konzultaci, která se týkala rozjezdu mé nově vzniklé firmy. Potřebovala jsem poradit ve více směrech. Část se týkala jemu velmi blízkému tématu – odvětví cestovního ruchu, kde neznám většího profesionála. Ale žádost o konzultaci jsem směřovala především na pomoc v oblasti marketingu, tedy jak správně vše uchopit a rozjet svoji firmu. Získala jsem velké množství cenných rad a doporučení, která jsem před tím nevěděla a která se nyní přesně snažím aplikovat, než vše spustím široké veřejnosti. Pan Šimek mi ukázal, jak je potřeba na věci pohlížet a dělat je, aby to přineslo co největší úspěch. Díky tomu jsem v sobě našla některé odpovědi a otevřel mi tím jiný pohled na věc. Z pozice zkušeného odborníka a zároveň pohled obyčejného člověka zvenku. A o tom přesně správný marketing je. Udělám vše proto, abych všech jeho rad co nejvíce využila! Nyní již přesně vidím, co mi chybělo v mých postupech! Děkuji moc.

Zuzana Hartlová

Relaxck.cz
www.relaxck.cz ~ zuzana@relaxck.cz ~ 603 961 202
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS