Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Sova > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Sova — specialista na online marketing

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Martin Sova:
Spolupráce s Ing. Martinem Sovou při tvorbě mého webu = profesionalita, vstřícnost, empatie i odborná doporučení – vše navíc v dobrém termínu, bez průtahů a bez podceňování detailů.

Martina Fryčová

www.martina-harfa.cz
Díky dlouhodobé spolupráci se povedlo na mém webu docílit slušné a stále stoupající návštěvnosti. Velmi mi pomohly i rady ohledně výdělku na reklamách a provizních odkazech, takže je teď pro mě stránka stabilním zdrojem příjmu. Chtěla bych pochválit i celkovou tvorbu stránky a ochotu cokoliv rychle a efektivně pozměnit podle mých představ.

Karolína Hanušová

Pokud hledáte profesionální služby v dostupné ceně, jste na správném místě. Pana Sovu můžeme jen doporučit. Převzal správu našich PPC kampaní a výsledky byly až neuvěřitelné. Doporučujeme všem zájemcům.

Veronika Bečvářová

www.trops-sport.cz ~ info@trops-sport.cz
Dlouhá léta naší rodinné firmě spravovala PPC reklamu agentura. Rozhodli jsme se problematice porozumět kvůli nekorektnímu jednání agentury. Vybrali jsme si soukromé školení online marketingu od pana Ing. Martina Sovy, který reagoval velmi pružně. Oceňujeme osobní přístup a dlouholeté zkušenosti v oblasti internetové reklamy. Má zkušenosti nejen v nastavení PPC, ale dalších odvětvích, která s tématem úzce souvisí. Za nás doporučujeme.

Šárka K.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS