Doporučení z první ruky

Ing. Martin Sova — specialista na online marketing


Zobrazuji všech 5 doporučení

Spolupráce s Ing. Martinem Sovou při tvorbě mého webu = profesionalita, vstřícnost, empatie i odborná doporučení – vše navíc v dobrém termínu, bez průtahů a bez podceňování detailů.

Martina Fryčová
www.martina-harfa.cz

Díky dlouhodobé spolupráci se povedlo na mém webu docílit slušné a stále stoupající návštěvnosti. Velmi mi pomohly i rady ohledně výdělku na reklamách a provizních odkazech, takže je teď pro mě stránka stabilním zdrojem příjmu. Chtěla bych pochválit i celkovou tvorbu stránky a ochotu cokoliv rychle a efektivně pozměnit podle mých představ.

Karolína Hanušová

Pokud hledáte profesionální služby v dostupné ceně, jste na správném místě. Pana Sovu můžeme jen doporučit. Převzal správu našich PPC kampaní a výsledky byly až neuvěřitelné. Doporučujeme všem zájemcům.

Veronika Bečvářová
www.trops-sport.cz info@trops-sport.cz

Dlouhá léta naší rodinné firmě spravovala PPC reklamu agentura. Rozhodli jsme se problematice porozumět kvůli nekorektnímu jednání agentury. Vybrali jsme si soukromé školení online marketingu od pana Ing. Martina Sovy, který reagoval velmi pružně. Oceňujeme osobní přístup a dlouholeté zkušenosti v oblasti internetové reklamy. Má zkušenosti nejen v nastavení PPC, ale dalších odvětvích, která s tématem úzce souvisí. Za nás doporučujeme.

Šárka K.

Pana Sovu doporučuji všemi deseti. Měli jsme spolu celodenní školení a další konzultace. Během krátké doby se nám podařilo dostat web někde z konce žebříčku na přední pozice ve vyhledávání. Děkuji!

Lukáš Balvar
monikasukenikova.cz