Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Svoboda

Ing. Martin Svoboda

IT specialista pro malé podnikatele, databázový administrátor a vývojář her v UNITY

Ing. Martin Svoboda

Jste drobný podnikatel a potřebujete IT pomoc ve svém podnikání? Jsem zkušený senior ajťák, který nezruinuje váš rozpočet. Zařídím vám levný, přesto funkční a bezpečný web. Firmám se jako externista starám o administraci databází, vývojářům pomáhám s vývojem her na platformě Windows.

  • IT podpora malého podnikání – Vytvořím vám funkční web s důrazem na nízkou cenu. Pomohu vám upravit obrázky, s automatizací objednávek, s objednávkovým formulářem, se zabezpečením stránek apod. Cena 500 Kč za hodinu.
  • Databázová administrace – Mám 10+ let praxe jako databázový administrátor z firem jako je IBM, AT&T, AVG… Externě převezmu administraci vašich databází (možnost i 24/7). Nainstaluji MSSQL server, cluster, HA skupiny. Vytvořím SSIS balíčky, procedury, joby, reporty. Samozřejmostí je Non disclosure agreement a pojištění odpovědnosti. Service-level agreement dohodou. Cena 800 Kč za hodinu.
  • Vývoj her v UNITY – Pomáhám malým studiím a nezávislým vývojářům s vývojem her na platformě Windows, dokáži ale i input control pro Android. Programuji v C#, Unity 2018.2.6f1 a vyšší verze. Vyřeším databáze, ukládání, kameru, animace, terén; vyladím ikony a textury. Dostanu vaši hru na steam. Cena 500 Kč za hodinu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Brno

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Martin Svoboda
Kotlářská 670/38
Brno
602 00
Mobil:777 947 056
Email:martin.svoboda@angpeople.cz
Web:angpeople.cz
Facebook:Facebook angpeoplesro
:05880904 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Vřele doporučuji spolupráci na tvorbě webových stránek s panem Svobodou. V přípravné fázi jsem obdržela konkrétní a vyčerpávající instrukce, což mi usnadnilo samotnou přípravu obsahu webu. Následně byla během jednoho dne připravena demoverze k mému schválení. Veškeré připomínky ze strany pana Svobody byly vždy faktické a účelné a nesmírně mi pomohly k vytvoření konečné verze webu. Jsem velmi spokojena s kvalitou služeb, s rychlostí přípravy i s komunikací a následně s nabídkou servisu v případě potřeby.
Ing. Dagmar Papřoková
obchodník, lektor a terapeut
www.dagmarpaprokova.eu

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS