Ing. Martin Tesař

vývojář 3D aplikací

Oslovte své klienty novým, moderním způsobem. Prezentujte své produkty či projekty s využitím virtuální a rozšířené reality tak, jak to ještě donedávna nebylo možné. Předběhněte konkurenci a využijte technologie budoucnosti už dnes.

Jsem vývojář s širokým záběrem v oblasti vývoje software, desktopových, mobilních a webových aplikací (zejména frontend). Mou specializací je vývoj virtuální reality a mobilních 2D/3D aplikací v prostředí Unity3D. Tvořím například interaktivní mobilní prezentace, aplikace s virtuální realitou pro 3D brýle HTC Vive nebo Oculus Rift, či rozšířenou realitu pro mobily.

Díky spolupráci se špičkovým 3D grafikem dokáži klientům dodat aplikace na klíč. Modely však může dodat také sám klient.

Informačním technologiím, počítačové grafice a multimédiím jsem se věnoval během studia na Vysokém učení Technickém v Brně. Od roku 2012 jsem vyvíjel 3D vzdělávací mobilní aplikace pro iOS a Windows Store v úspěšném startupu Corinth. Nadějnému mladému archeologovi Martinu Košťálovi jsem díky aplikaci pomohl znovu vybudovat dávno zapomenutou vesnici a pro klienty připravuji například virtuální prohlídky domů. Svou zálibu v IT se snažím šířit dál, díky spolupráci s Step IT Academy učím děti programování, 3D modelování nebo základy webu.

Souhrn IT dovedností: C#, .NET framework, Unity3D (2D/3D projekty), LINQ, XAML, Visual Studio, HTML, Javascript, CSS, React, Redux, základy C/C a Java.

Ukázka virtuální prohlídky domu

Co vše může vzniknout v 3D prostředí?

  • interaktivní prezentace pro výstavy a konference
  • prezentace produktů v atraktivním prostředí
  • vizualizace interiérů i exteriérů nemovitostí, celých areálů
  • prohlídky míst, na která se člověk běžně nedostane
  • obsah pro vzdělávací projekty, zábavná a velmi názorná výuka
  • školící a instruktážní aplikace, nová forma vzdělávání zaměstnanců
  • hry
  • modely strojů, zařízení, automobilů, organismů atd.
Ing. Martin Tesař

Kontakty

Ing. Martin Tesař
Jana Uhra 182/28
Brno
602 00
Mobil:736 706 802
Email:tesar.cze@gmail.com
Web:martintesar.cz
LinkedIn:martatesar
IČ:01789589

Doporučení
z první ruky

S Martinem Tesařem jsme vyvíjeli mobilní aplikace a musím říct, že jsme naprosto spokojeni. Pečlivost, vlastní iniciativa a efektivita, to je kombinace, která se dnes moc nevidí, ale Martin to vše splňuje a spolupráce proběhla bez problémů, můžeme ho jenom doporučit.

Tomáš Lešňovský

CEO, Adalo solutions s.r.o.