Doporučení z první ruky

Bc. Martin Vidlák — účetní specialista


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Při zakládání společnosti jsme zvažovali vedení účetnictví vlastní silou (na tom přeci nic není a nejasnosti zkonzultujeme s internetem!). Jsem rád, že jsme se této velké chyby vyvarovali a po několika konzultacích začali spolupracovat s panem Vidlákem a paní Bartůškovou. Oceňuji přímý, férový přístup a zejména profesionalitu, se kterou společně dokážeme řešit problémy.

Ing. Vladimír Cibulka
vývojář mobilních (iOS) a webových aplikací
www.lithio.cz cibulka@lithio.cz 721 474 039
Jarmila Trnkalová

S Martinem jsem se seznámila před nějakým časem přes portál Na volné noze. Od té doby jsem měla možnost s ním jako s kolegou řešit pár účetních a daňových případů a mohu říci, že Martin je odborník, který ví, o čem mluví a je zapálený pro věc. Zároveň oceňuji jeho smysl pro humor, se kterým dokáže řešit i suchopárné záležitosti. Doporučuji.

Jarmila Trnkalová
daňová poradkyně a lektorka účetnictví
Martin Matějka

Přemýšlím, jak nejlépe vyjádřit své dojmy ze spolupráce s Martinem a jeho kolegyní Zuzkou Bartůškovou. Požádal jsem Martina o konzultaci k mému účetnictví, když jsem se pouštěl do další etapy podnikání a považuji to za jedno z nejlepších rozhodnutí vůbec. Martin je odborník na slovo vzatý. Rozumí velmi dobře své profesi, má přehled a velký přesah i do souvisejících témat a navíc vám umí vše lidsky a jednoduše vysvětlit. Nevzpomínám si, kdy bych se Martina na něco zeptal a on mi nebyl schopen odpovědět. Pakliže si něčím nebyl zcela jistý (což se myslím stalo tak jednou), problematiku nastudoval a ještě ten den mi dal podrobné informace, jak to tedy je. Čili za mě – pokud hledáte člověka, který vám pomůže vyřešit účetnictví, má zkušenosti, umí mluvit lidsky (budete mu rozumět) a nezruinuje vás, je Martin tou správnou volbou. Doporučuji ho kudy chodím!

Martin Matějka
SEO konzultant a online marketér