Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martina Galandová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martina Galandová — překladatelka, tlumočnice a majitelka překladatelské agentury Překlady Martina

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Martina Galandová:
Se společností Překlady Martina spolupracujeme dlouhodobě, zejména kvůli odborným překladům v oblasti polygrafického průmyslu. S kvalitou jejich překladů našich manuálů a různé technické dokumentace jsme byli vždy nadmíru spokojeni. Přístup je velmi profesionální a dohodnuté termíny byly vždy dodrženy – a to i přesto, že často byly velmi urgentní a zpracování jsme potřebovali mít tzv. „ze dne na den“. Spolupráci s touto společností určitě doporučuji a pevně věřím, že s jejich službami budete rovněž spokojení.

Miroslav Rajcan

lynx-mt.sk ~ rajcan@lynx-mt.sk
Překlady Martina mohu vřele doporučit. Na překlady Martina jsem se (na doporučení kolegy) obrátil s potřebou překladu do italštiny. V prvním případě se jednalo o přeložení žádosti o výběr vhodných náhradních dílů s žádostí o cenovou nabídku. Druhý překlad se týkal objednání vytipovaných dílů. S překladem jsme byli spokojeni a oba překlady byly vyhotoveny včas, a to i přes dost nepříznivé námi požadované termíny.

Jan Diesl

projektant a designér PE
jan.diesl@skoda.cz
Zabýváme se pronájmem a prodejem nemovitostí a se společností Překlady Martina spolupracujeme již několik let při překladu kupních smluv a dalších přidružených dokumentů pro naše klienty. Musím vyzdvihnout vstřícnost a rychlost vyřízení objednávek i přesto, že naše požadavky mají mnohdy šibeniční termín na dodání. Díky bezchybným překladům nám Překlady Martina ulehčují naši práci a my i naši klienti jsem rádi za spolupráci s nimi. Neměnili bychom!

František Kafka

frantisek.kafka@myhypo.cz ~ 727 881 059
Na společnost Překlady Martina jsem dostala kontakt od svých klientů a po celou dobu naší spolupráce jsem ani jednou nelitovala. Ba naopak, mnohdy ještě předčili mé očekávání a překlad zařídili v rekordním čase. Rychlost, vstřícnost a přátelský přístup je pro tuto společnost samozřejmostí. Pokud hledáte překlady, na které se dá vždycky spolehnout, tak Překlady Martina jsou správnou volbou! Rozhodně doporučuji.

Tereza Kafková

manova.terez@gmail.com ~ 606 094 266
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS