Doporučení z první ruky

MgA. Matěj Hlaváček — designér a konzultant v oblasti UX, UI a brandingu


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Matěj byl od začátku naší nepostradatelnou součástí a hraje důležitou roli v úspěšném příběhu naší firmy. Vytvořil náš brand, web a formuloval počáteční marketingovou strategii a komunikaci směrem k zákazníkům a investorům během získávání financí. Vřele doporučuji!

Pavol Čekan, PhD
CEO @ MultiplexDX International
multiplexdx.com

Setkání s Matějem bylo výjimečné, a to především díky jeho smyslu pro detail a schopnosti identifikovat a popsat současný stav, a následně tyto nedostatky citlivě řešit. Jeho nápady a grafický design jsou na světové úrovni. Takový smysl pro zkvalitnění uživatelského zážitku se jen tak nevidí. Doporučuji Matěje všem, kteří to se svým projektem myslí vážně!

Jakub Skrbel
jakubskrbel.cz

Dlouhodobě s Matějem spolupracujeme na vytváření informačních tiskovin a podpůrných webových portálů pro pacienty s nádorovým onemocněním. Toto téma vyžaduje velmi citlivou a promyšlenou strategii, která musí fungovat a vzbuzovat oboustrannou důvěru i respekt. To se nám naštěstí daří, a to především díky Matějovým zkušenostem, rozhledu a nekonvenčnímu přístupu k jakýmkoliv výzvám.

Doc. MUDr. Štěpán Veselý, Ph.D.
Urologická klinika 2. LF UK a FN Motol, Praha