Doporučení z první ruky

Michael Muselík — SEO konzultant a expert na online marketing webových projektů


Zobrazuji všech 8 doporučení

Michael pro Sconto pracoval jako konzultant pro online marketing několik let, je velmi znalý a jeho přístup profesionální. Bylo mi potěšením s ním spolupracovat.

Pavlína Šedivá
vedoucí marketingu, Sconto Nábytek
www.sconto.cz

Michael s námi spolupracuje jako externí odborník na oblast SEO. Na spolupráci oceňujeme především jeho spolehlivost, ale i důraz na přínos SEO aktivit zákazníkovi, který se promítá ve všech Michaelových projektech.

Jiří Suchý
Dobrý web
www.dobryweb.cz

Pokud hledáte poctivého SEO seniora, který ovládá svou práci na 100 %, Michael je ten pravý člověk. Široký záběr, obrovské zkušenosti a pohodový kolega. Vlastnosti, kterých si u Michaela velmi vážím!

Karol Veleba
www.effectix.com
Mgr. Ivo Kylián

S Michalem Muselíkem jsem se setkal v agentuře jako kolega a poznal jsem jeho práci. Mohu jej doporučit pro jeho proklientský přístup a poctivou práci v jeho hlavní specializaci – SEO. Jeho dlouholeté zkušenosti mu právem dávají možnost se řadit mezi senior konzultanty.

Mgr. Ivo Kylián
SEO konzultant a specialista na online marketing

S Michalem se skvěle spolupracuje, práci opravdu rozumí a navíc je schopen se rychle sladit s potřebami klienta. Rád doporučuji.

Martin Kůra
www.martinkura.com

Michael je mimořádně pečlivý a pracovitý člověk s úžasným citem pro klientské potřeby. Jeho dlouholeté znalosti v oblastech SEO, PPC, webové analytiky, použitelnosti webu a dalších oborů online marketingu pro mne byly vždy inspirací. Michael je velká osobnost, které si osobně velmi vážím.

Jakub Hladký
marketingový specialista, Brilo.cz
www.brilo.cz

Michael je opravdový odborník, který se vždy zapojoval do obchodních aktivit a rozhodoval svými znalostmi o úspěchu při jednáních. Každému klientovi i kolegovi vyjde maximálně vstříc. Byla radost s Michaelem pracovat a pozorovat ho při tom, co dělá. Vždy dokázal vymyslet řešení pro každého klienta.

Jan Lovasz
majitel Ventay Corp

S Michaelem mám dlouholeté zkušenosti v oblasti analýz webů, SEO konzultací, linkbuildingu a různých dalších v rámci performance. Michael je precizní, pracovitý a svému řemeslu špičkově rozumí. Spolupráci s Michaelem plně doporučuji a to nejen kvůli seniorským zkušenostem, ale i kvůli přátelskému a lidskému přístupu.

Jakub Nano
CEO Marmot & Crow
www.marmotcrow.com