Doporučení z první ruky

Michaela Matanelli — SEO konzultantka, link builderka a blogerka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Pokud máte nápad a váháte, zda se pustit do podnikání a ze začátku nechcete vkládat velké finance, protože si nejste jisti, zda budete mít úspěch. Tak vám povím jedno, jděte do toho s Míšou! Míša umí výborné „malé“ weby, za které neutratíte bambiliony. Navíc Míša je múza, která vás při tvorbě svého podnikání bude inspirovat dál díky svým otázkám, které nutí k zamyšlení. Už je to nějaký čas, kdy jsme spolu s Míšou spolupracovaly poprvé a ráda se k ní vracím pro další služby, protože jsem moc spokojená a podnikání se daří. Míša má nápad, styl, pracovní morálku a hlavně nakopne vaše podnikání správným směrem. PS: Neváhejte a jděte do toho s Míšou :)

Vanda Schreierová
instruktorka plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku
www.vanickovani.cz vschreierova@gmail.com 607 257 624

Před půl rokem jsem se pustila do hledání SEO konzultanta. To když můj web ztrácel pozici za pozicí. Potřebovala jsem, aby byl v dobré kondici. Potřebovala jsem, aby někdo s námi – se mnou a mým webem – začal trénovat. Hledání nebylo lehké. Potkala jsem pár nespolehlivých, pár s nechutí zabývat se malou firmou. Nakonec jsem dostala doporučení na paní Míšu. Od počátku mi velmi trpělivě vysvětlovala vše od úplných základů, radila, co mám dělat když… Navrhla strategii. Na mé dotazy reagovala rychle, pravidelně, vše řešila pohotově. Tak si představuji tréning, jakýkoliv – i SEO. Vřele mohu tuto profesionálku v oboru doporučit. Spolehlivá, lidská, s dobrými nápady.

Zuzana Klápšťová
vedoucí Ateliéru ŠUM
www.kurzyuzuzy.cz piste@kurzyuzuzy.cz 606 908 230

Jestli hledáte někoho, kdo nad linkbuildingem a obecně SEO opravdu přemýšlí, tak můžu Míšu jen doporučit. Naše vzájemná spolupráce trvá již téměř rok a za tu dobu se nám podařilo získat mnoho kvalitních zpětných odkazů, které jsou alfa omegou každé SEO optimalizace. Míša je navíc velmi zdatná co se analýzy klíčových slov týče a hledání nových příležitostí v obsahovém marketingu. Má mou plnou důvěru a o to je pak spolupráce snazší, není potřeba nějak zvlášť její aktivity kontrolovat, což vám ve finále šetří čas a tedy i peníze. Doporučuji 5/5.

Robin Holešínský
Head of Product
https://www.delibarry.com/cz

S Míšou spolupracujeme u nás v agentuře už téměř 2 roky na pravidelné bázi při zajišťování SEO služeb pro jednoho z našich předních klientů. Míšu můžu rozhodně jen doporučit – je spolehlivá, šikovná, samostatná a proaktivní. Míša nám zajišťuje linkbuilding, píše PR články a TZ pro zlepšení SEO a pracuje na optimalizace webu pro zajištění lepších pozic ve vyhledávačích. S Míšinou prací jsme dlouhodobě moc spokojeni.

Barbora Quastová
Account Manager, SYMBIO
www.symbio.agency

S paní Vránovou spolupracujeme už cca rok a půl. Je náš první externí dodavatel, který pochopil specifika našeho oboru natolik, že dokáže psát texty, na které jsme pyšní a většinou na nich nenajdu nic, co bych opravil, nebo vylepšil. Krom toho se vypořádá s každou výzvou z oblasti SEO, kterou si na ni vymyslíme. Rozhodně doporučuji.

SEO dnes nabízí mnoho firem a konzultantů, výsledky ale umí doručit jen málokdo. S Míšou jsem spolupracoval v agentuře na dlouhodobých projektech, vždy byla přínosem a organická návštěvnost po jejím zásahu rostla. Mohu ji vřele doporučit. Míša zakázku začíná s velkým nadšením a výsledek stojí zato.

Tomáš Pospíšil
online marketér se specializací na SEO a webovou analytiku
https://twitter.com/tomaspospi tomas.pospi@gmail.com 605 258 027

Naše spolupráce začala, když jsme hledali profesionální externí pomoc v oblasti linkbuildingu. Vývoji webu se sami věnujeme už pěknou řádku let a měli jsme tedy možnost pozorovat při práci pěknou řádku SEO specialistů. Chtěli jsme pracovat už pouze s těmi nejlepšími, oslovili jsme tedy pár vybraných linkbuilderů z malého českého rybníčku a jsme velmi rádi, že spolupracujeme právě s Michaelou. Od prvních kroků jsme u ní pozorovali výrazně vyšší odborné kompetence oproti našim minulým zkušenostem. Michaela rozumí výborně nejen své specializaci, ale navíc je i velmi pečlivá v plánování, projektovém řízení a komunikaci. Tato kombinace přináší významné zvýšení návratnosti investovaného času a peněz. S výsledky práce jsme velmi spokojení, i po prvních krůčcích vidíme měřitelné výsledky a Michaelu můžeme celkově vřele doporučit.

Petr Gogolín
jednatel @ Kurzor
www.kurzor.co.uk gogolin@kurzor.net

S Míšou Matanelli spolupracujeme více než rok. Pomáhá nám s online marketingem pro náš web – průvodce světem burzy. Podle jejich cenných rad a doporučení jsme postupně zlepšovali technický stav webu, optimalizaci webu a jednotlivých stránek a teď jsme se společně vrhli i do takového menšího redesignu. Míša má naši důvěru i v tomto směru. Patří mezi zodpovědné lidi a umí si práci výborně zorganizovat. Mohu doporučit.

Míša je zkušená SEO konzultantka. Spolupracujeme v oblasti online marketingu déle než 2 roky. Nedávno jsme přešli s naším e-shopem pod Shoptet a Míša nám přitom pomáhala zejména po technické stránce. Teď společně přecházíme se slovenskou verzí e-shopu. Jsme spokojeni. Míša svou práci miluje, přichází s novými nápady a je důsledná a pečlivá. Super spolupráce.

Spolupráci s Míšou vřele doporučuji. Míša pracuje profesionálně, všechny termíny a domluvy vždy dodržela. Takže velká spolehlivost a současně také kompetentnost, je velkou inspirací. Jejím návrhům plně důvěřuji a oceňuji promptní a vřelou komunikaci.

Anita Beganyová
ředitelka PR v neziskové organizaci
www.rubikoncentrum.cz beganyova@rubikoncentrum.cz