Doporučení z první ruky

Michaela Mikolášková — správkyně a konzultantka reklamy na sociálních sítích


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Míšou jsme v KOFEINu pracovaly na stejných projektech a tvořily jsme skvělý tým. Na Míše si nejvíce cením jejího přístupu k práci a smyslu pro detail. Neméně pak adaptace na vzniklé situace a ukázkový proklientský přístup. Pracovat s Míšou byla radost.

Kateřina Trubačová
PPC specialista pro Packeta Group

Spolupráce s Míšou na konzultacích ohledně Facebook ads byla skvělá. Její přístup byl vždy rychlý a vstřícný, což vytvořilo příjemné pracovní prostředí. Navíc se vždy snažila porozumět potřebám klientů a přizpůsobit strategii jejich cílům. Díky jejímu přístupu jsme dosahovali skvělých výsledků a já ji mohu s klidem doporučit jako spolehlivého a kompetentního specialistu pro online reklamu.

Anna Hlisnikovská
marketérka

Míša přišla do našeho týmu s ohromnou chutí a zápalem pro marketing na sociálních sítích. Za dobu naší spolupráce si vždy svědomitě plnila zadané úkoly, dokázala své projekty posouvat správným směrem a udržet si vysokou úroveň při organizaci své práce. Patří mezi osobnosti, které se rychle učí novým věcem, dokáží kriticky nahlížet na získané informace a umět s nimi dále pracovat. K práci s klienty přistupuje vždy profesionálně s poctivou přípravou. Přeji hodně úspěchů v dalším působení a všem doporučuji případnou spolupráci.

Patrik Koziel

S Míšou jsme sice nespolupracovaly vyloženě dlouho, velmi rychle na mě ale udělala dojem. Svědomitě přistupuje k vlastnímu rozvoji i práci na projektech. Na problematiku se divá jako na celek a snaží se doručit ten nejlepší možný výsledek. Je organizovaná, skvěle komunikuje a umí si stanovit priority. Věřím, že bude posilou každého týmu.

Lada Pěgřimková
CEO, Advisio

Michaela v rámci hostované přednášky na Ekonomické fakultě VŠB-TUO zapáleně a poutavě přiblížila studentům nástrahy a příklady z praxe, se kterými se mohou potkat v rámci inzerce na sociálních sítích.

Pavel Smutný
Social Media Manager

Michaela je velmi spolehlivá, svou práci odvede vždy nad jakákoliv očekávání. Zároveň je empatická a kromě doručení těch nejlepších pracovních výsledků jí vždy záleží na lidech. Pracovat s Míšou je radost, a to i proto, že se neustále vzdělává a posouvá dál, vždy se snaží nabídnout něco extra. Pro klienty se snaží udělat maximum, a to i nad rámec dohody, jde jí o spokojenost a nejlepší výkony. Spolupráci s Míšou můžu jen doporučit!

Anna Ročková
specialistka na sociální sítě, výkonnostní marketing, PR, copy a strategie

Míša je na slovo vzatý odborník na reklamu na sociálních sítích. Nejenže připraví smysluplné a především fungující strategie, ale zároveň je pečlivá v optimalizaci. Má skvělý proaktivní přístup a i když by se mohla s dosaženými výsledky spokojit, vždy chce spravované účty a celého klienta posunout ještě dál. Má skvělé nápady a nebojí se testování. Jako account manager našich společných projektů na Míše velmi oceňuji její spolehlivost - nikdy nebylo třeba cokoliv připomínat nebo jakkoli projektově řídit. Míša vše zvládá naprosto bravurně samostatně. Zároveň je ale týmovým hráčem - jakmile jsme tvořili tým o více specialistech, vždy kampaně společně s ostatními plánovala tak, aby dávaly smysl jako celek a nehleděla jen na „své“ sociální sítě. Míša je zároveň velmi silná v analytice, umí tak velice dobře a rychle vyhodnotit stav a úspěšnost kampaní, a to v kontextu výkonu celého webu. Jakýkoliv projekt je pod Míšinou správou v těch nejlepších rukách!

Alena Uhlířová
Account Manager & Teamleader ve společnosti agentura KOFEIN s.r.o.