Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Michaela Pavliková, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Michaela Pavliková, DiS. — specialistka na vedení účetnictví a daňové evidence

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Bc. Michaela Pavliková, DiS.:
Michaelu vřele doporučuji – skvělá komunikace, individuální přístup, profesionalita v každém ohledu!

Libuše Minaříková

libuseminarikova@centrum.cz
Od roku 2010 vede paní Michaela Oraná moje účetnictví. Je to velice svědomitá žena a veškeré podklady zpracovává rychle a pečlivě. Když jsem s podnikáním začínala, provedla mě celým procesem papírování a po celou dobu mého podnikání je mi poradkyní v této oblasti. Vždy mě informuje o připravovaných změnách a mohu se na ni kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem. Na moje dotazy odpovídá obratem a jedno, zda je všední den, víkend či svátek.

Mgr. Veronika Kazatelová Chládková

lektorka AJ a NJ
veronika.chladkova@centrum.cz
Touto cestou bych chtěl poděkovat a vyzdvihnout práci, profesionalitu a znalosti v oboru daní a účetnictví slečny Michaely Orané. Můj příběh začal někdy před 10 lety, kdy jsem potřeboval profesionální účetní a daňovou poradkyni. V té době mi ji doporučila kamarádka, která ji zná již dlouhá léta. Slečna Michaela se mi stará o daně a účetnictví pilně a svědomitě. V tomto oboru, kdy se neustále něco mění, si velice vážím její přehlednosti, znalostí… Kdo nejste spokojení s prací své účetní nebo se po účetní teprve poohlížíte, tak vám mohu slečnu Michaelu Oranou jedině doporučit.

Pavel Koudelný

podnikatel
arenix@seznam.cz
Doporučuji Michaelu Oranou, vyzná se v oboru, je spolehlivá, poctivá a umí svoji práci moc dobře, rychle a pečlivě.

Marie Duchová

S Michaelou Oranou spolupracujeme již přes 5 let a rozhodně bych neměnil. Proaktivně informuje o všech novinkách nejen účetních a právních, ale i podnikatelských povinnostech. Kdykoliv něco potřebuji je dostupná na telefonu nebo na chatu. Její odbornost potvrzuje fakt, že jako globální firma je schopna zaúčtovat zahraniční země (USA, EU, non-EU) a to přes různé platební metody (PayPal, karta, bankovní účet atd.). Rozhodně doporučuji využít její služby startupům a internetovým firmám prodávající do zahraničí, protože má velké zkušenosti.

Ivan Kutil

podnikatel
appsatori.eu ~ ivan.kutil@appsatori.eu
S paní Pavlíkovou spolupracuji již více jak 2 roky. Je to profesionál se skvělým přehledem v problematice účetnictví a daní a to jak v rámci ČR, tak v rámci EU. Jako jediná široko daleko mi byla schopná pomoci v rámci obchodních aktivit a správných fakturací v Evropské Unii. Někteří „daňoví poradci“ mi v této problematice nebyli absolutně schopni pomoci, ale paní Pavlíková má skvěle nastudované zákony a velmi mi pomohla. Nejvíce si však cením její lidskosti, slušnosti, vstřícnosti a skvělému zákaznickému přístupu. Nemohu doporučit lepší účetní. Kdyby ke své práci přistupovali všichni tak zodpovědně jako paní Pavlíková, žilo by se nám všem v naší zemi mnohem lépe.

Petr Tmej

majitel portálu AOStrading.cz
AOStrading.cz
Paní Pavlikovou mohu jen doporučit. Oceňuji, že pracuje velmi rychle, i když něco pošleme na poslední chvíli. Vždy je k dispozici a ochotná pomoci. Také nás informuje o všem důležitém, co se mění apod., takže se můžeme klidněji věnovat tomu co nás baví a co nám jde a vše okolo účetnictví nechat bez obav na ní.

Jana Pěkná

janapekna.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS