Doporučení z první ruky

Bc. Michaela Pavliková, DiS. — specialistka na vedení účetnictví a daňové evidence


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Michaelu vřele doporučuji – skvělá komunikace, individuální přístup, profesionalita v každém ohledu!

Libuše Minaříková
libuseminarikova@centrum.cz

Od roku 2010 vede paní Michaela Oraná moje účetnictví. Je to velice svědomitá žena a veškeré podklady zpracovává rychle a pečlivě. Když jsem s podnikáním začínala, provedla mě celým procesem papírování a po celou dobu mého podnikání je mi poradkyní v této oblasti. Vždy mě informuje o připravovaných změnách a mohu se na ni kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem. Na moje dotazy odpovídá obratem a jedno, zda je všední den, víkend či svátek.

Mgr. Veronika Kazatelová Chládková
lektorka AJ a NJ
veronika.chladkova@centrum.cz

Touto cestou bych chtěl poděkovat a vyzdvihnout práci, profesionalitu a znalosti v oboru daní a účetnictví slečny Michaely Orané. Můj příběh začal někdy před 10 lety, kdy jsem potřeboval profesionální účetní a daňovou poradkyni. V té době mi ji doporučila kamarádka, která ji zná již dlouhá léta. Slečna Michaela se mi stará o daně a účetnictví pilně a svědomitě. V tomto oboru, kdy se neustále něco mění, si velice vážím její přehlednosti, znalostí… Kdo nejste spokojení s prací své účetní nebo se po účetní teprve poohlížíte, tak vám mohu slečnu Michaelu Oranou jedině doporučit.

Pavel Koudelný
podnikatel
arenix@seznam.cz

Doporučuji Michaelu Oranou, vyzná se v oboru, je spolehlivá, poctivá a umí svoji práci moc dobře, rychle a pečlivě.

Marie Duchová

S Michaelou Oranou spolupracujeme již přes 5 let a rozhodně bych neměnil. Proaktivně informuje o všech novinkách nejen účetních a právních, ale i podnikatelských povinnostech. Kdykoliv něco potřebuji je dostupná na telefonu nebo na chatu. Její odbornost potvrzuje fakt, že jako globální firma je schopna zaúčtovat zahraniční země (USA, EU, non-EU) a to přes různé platební metody (PayPal, karta, bankovní účet atd.). Rozhodně doporučuji využít její služby startupům a internetovým firmám prodávající do zahraničí, protože má velké zkušenosti.

Ivan Kutil
podnikatel
appsatori.eu ivan.kutil@appsatori.eu

S paní Pavlíkovou spolupracuji již více jak 2 roky. Je to profesionál se skvělým přehledem v problematice účetnictví a daní a to jak v rámci ČR, tak v rámci EU. Jako jediná široko daleko mi byla schopná pomoci v rámci obchodních aktivit a správných fakturací v Evropské Unii. Někteří „daňoví poradci“ mi v této problematice nebyli absolutně schopni pomoci, ale paní Pavlíková má skvěle nastudované zákony a velmi mi pomohla. Nejvíce si však cením její lidskosti, slušnosti, vstřícnosti a skvělému zákaznickému přístupu. Nemohu doporučit lepší účetní. Kdyby ke své práci přistupovali všichni tak zodpovědně jako paní Pavlíková, žilo by se nám všem v naší zemi mnohem lépe.

Petr Tmej
majitel portálu AOStrading.cz
AOStrading.cz

Paní Pavlikovou mohu jen doporučit. Oceňuji, že pracuje velmi rychle, i když něco pošleme na poslední chvíli. Vždy je k dispozici a ochotná pomoci. Také nás informuje o všem důležitém, co se mění apod., takže se můžeme klidněji věnovat tomu co nás baví a co nám jde a vše okolo účetnictví nechat bez obav na ní.

Jana Pěkná
janapekna.cz

S paní Pavlikovou spolupracuji teprve pár měsíců, ale jsem naprosto nadšen. Perfektně všemu rozumí a ve spoustě věcí mi supluje daňového poradce. Navíc je nesmírně skromná, musel jsem ji prakticky nutit, aby si vyfakturovala hodiny, které se mnou konzultovala po telefonu. Lépe jsem si nemohl vybrat. Jediné co tímto doporučením riskuju je, že si ho přečte příliš lidí a budou ji chtít všichni, tzn. bude mít méně času na mě. Ale to doporučení si zaslouží a tady je! moc Vám díky!

Tomas Mohr
projektový manažer

Jako OSVČ s paní Pavlikovou řeším vedení daňové evidence a všechny úkony s tím spojené. Zejména daňová přiznání a DPH. Po letech spolupráce bych rád touto cestou poděkoval za její služby a bezproblémové vyřizování všech požadavků. Velmi oceňuji její proaktivní přístup, se kterým mě vždy upozorňuje na úskalí, která bych sám často přehlédl.

Martin Fara

Spolupráci s paní Pavlíkovou nemůžu hodnotit jinak, než jako perfektní! A doplnil bych další hromadu superlativů. Má ohromný přehled, pravidelně informuje o aktualitách a hlavně vždy skvěle poradí. Teď už si nemůžu své fungování bez paní Pavlíkové představit. Její služby s klidným srdcem můžu a musím doporučit. Je fajn spolupracovat s profesionálem, na kterého se můžu vždy obrátit a který vždy ochotně pomůže a poradí. Kéž by bylo takových kvalitních a pečlivých lidí více.

Jakub Haluška
webdesignér
www.jakubhaluska.cz info@jakubhaluska.cz