Doporučení z první ruky

Michal Beránek — UI/UX designér a tvůrce WordPress webů


Zobrazuji všech 10 doporučení

Michal se postaral o precizní grafický návrh našeho firemního webu. Finální návrh obsahoval přes 40 obrazovek a bylo v něm pokryto vše – od návrhů pro jednotlivá zařízení přes interakce, základní design systém až po propojení jednotlivých stránek do funkčního prototypu. Cílem bylo navrhnout moderní web s nádechem profesionality, luxusu a tradice, což se Michalovi podařilo na jedničku.

Václav Veverka
Manažer poprodejních služeb
Veto.cz

To, že jsme narazili na pana Beránka, byl pro nás zásadní moment. Spolupráce je od začátku naprosto perfektní. Na panu Beránkovi si nejvíce chválíme rychlost, více než stoprocentní kvalitu a hlavně vlastní invenci, kterou do webů vkládá. Při plánování dalších projektů bych už se neobracel na nikoho jiného.

Dominik Váňa
DigitalMakers
DigitalMakers.cz

Pan Beránek pro nás dělal již dva firemní weby. Práce vždy probíhala přesně dle domluvených termínů a požadavků. Navíc si musíme pochválit snadnou obsluhu vytvořených webů, jednoduché možnosti úprav a podporu pana Beránka při jakýchkoliv potížích. Určitě doporučujeme spolupráci.

Tomáš P.
Majitel PAT GROUP s.r.o.

Michal Beránek je již stabilní pomoc při tvorbě webu, dělal pro nás www.klik-srovnavac.cz a nyní web www.bydkimdal.cz. Co primárně oceňuji, je rychlost a že drží slovo – co řekne to platí. Cena odpovídá kvalitě a trendům. Za mě mohu jednoznačně doporučit!!

Bohumil Coufal
obchodní ředitel NALIA a.s.
www.bydlimdal.cz

S panem Beránkem byla od začátku do konce skvělá a profesionální spolupráce. Při tvorbě webu měl vše dokonale připravené a na dotazy a úpravy webu vždy rychle reagoval. Vše proběhlo dle dohody a k naší naprosté spokojenosti. Mohu jednoznačně doporučit.

Tomáš Vodňanský
Majitel VIZART CZ s.r.o.

Pan Michal Beránek je autorem čtyř webů, které nám skvěle slouží jako luxusní firemní blogy. Považujeme za velké štěstí, že nás cesty svedly dohromady a že právě on pro nás vytvořil krásné a spolehlivě fungující webové stránky. Za hlavní výhody spolupráce s panem Beránkem považujeme: tvořivost a vynikající grafické cítění, dokonalou profesionalitu, spolehlivost a dodržení termínů i rozpočtů, příjemnou komunikaci, vstřícnost a porozumění potřebám klienta. Proto s čistým svědomím a s jistotou můžeme všem pana Michala Beránka doporučit. Určitě budete spokojeni.

Alan Truhlář
klub Energy Tábor
www.casnazdravi.cz

Rychlá, kvalitní, samostatná a kvalitní práce přesně dle zadání při tvorbě grafického návrhu našeho chystaného e-shopu, za firmu Primagas děkujeme!

Jakub Rosák
Customer care and Business Development Manager, Primagas.cz
www.primagas.cz

Michal pro nás dělal externě a remote na jednom z projektů po dobu několika týdnů. Dle zadání vytvořil nebo upravil stávající UI aplikace, k čemuž použil všemi domluvenou Figmu. Dobře odvedená práce, snadná komunikace a dostupnost. Těším se na další spolupráci a Michala doporučuji všem.

Jan Louda
Production Director

I přesto, že většinou raději volíme tvorbu designů přes designérské soutěže v zahraničí, vyzkoušeli jsme oslovit M. Beránka a musím uznat, že s výsledným designem webu jsme byli naprosto spokojeni již při prvním návrhu (což se z praxe nám prakticky nestává). Celkově velmi profesionální přístup a také jde vidět zamyšlení se nad projektem a celkovým pojetím designu. Poměr cena výkon velmi dobré. Mohu jen doporučit.

František Plaček

Spolupráce s panem Beránkem byla perfektní. Oceňujeme především jeho preciznost a profesionalitu. Všechny domluvené termíny byly vždy do puntíku splněny. Děkujeme! Můžeme jedině doporučit.

JUDr. Vojtěch Vlk
jednatel Stonecutters s.r.o.