Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Beránek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Beránek — UI/UX designér a tvůrce WordPress webů

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Michal Beránek:
Michal se postaral o precizní grafický návrh našeho firemního webu. Finální návrh obsahoval přes 40 obrazovek a bylo v něm pokryto vše – od návrhů pro jednotlivá zařízení přes interakce, základní design systém až po propojení jednotlivých stránek do funkčního prototypu. Cílem bylo navrhnout moderní web s nádechem profesionality, luxusu a tradice, což se Michalovi podařilo na jedničku.

Václav Veverka

Veto.cz
To, že jsme narazili na pana Beránka, byl pro nás zásadní moment. Spolupráce je od začátku naprosto perfektní. Na panu Beránkovi si nejvíce chválíme rychlost, více než stoprocentní kvalitu a hlavně vlastní invenci, kterou do webů vkládá. Při plánování dalších projektů bych už se neobracel na nikoho jiného.

Dominik Váňa

DigitalMakers
Pan Beránek pro nás dělal již dva firemní weby. Práce vždy probíhala přesně dle domluvených termínů a požadavků. Navíc si musíme pochválit snadnou obsluhu vytvořených webů, jednoduché možnosti úprav a podporu pana Beránka při jakýchkoliv potížích. Určitě doporučujeme spolupráci.

Tomáš P.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS