Doporučení z první ruky

Michal Čagánek — spisovatel, copywriter, lektor, průvodce na cestě k vydání vaší vlastní knihy


Zobrazuji všech 6 doporučení

Z kurzu Poznej svůj dar jsem si odnesla několik cenných myšlenek a pohledů na svoji životní cestu. Více jsem si ujasnila směr, kterým se vydat, včetně překážek, které mi stojí v cestě. Líbil se mi hravý způsob, kterým Michal vedl celý kurz.

Kristýna Šestáková

Podvečer na kurzu Poznej svůj dar jsme si s přítelem (a psem) užili. Pohodovou atmosféru narušilo jen pár kapek deště, psaná cvičení dala do pohybu naše mozkové závity a sdílení a poznávání ostatních a jejich myšlenkových pochodů a životních cest bylo obohacující. Kurz bych doporučila všem, kteří s hledáním svého daru či poslání začínají nebo i těm, kteří si chtějí dopřát chvíli zastavení a zamyšlení se nad tím, jak tráví svůj čas a třeba na kurzu zjistí, že by to šlo i jinak či lépe.

Lucie Dlauhá

Bylo pro mě úžasný, že pořád dokážu psát. Skvělý pocit, a uvolnění. Děkuju. (Ohlas po kurzu tvůrčího psaní)

Jakub Čamek

Dodal jste mi odvahu nečekat na to, až zahřmí a něco se samo udělá. Díky vám jsem začal být mnohem aktivnější v psaní.

Jiří Šlosr
autor knihy Oči doširoka zavřené

Děkuji z celého srdce za včerejší konzultaci. Moc mi to pomohlo.

Kateřina B. Bukáčková
autorka knihy Devět

Když jsem se pustila do své první knihy, netušila jsem, co vše její vydání obnáší. Michal mi s tím hodně pomohl. Vysvětlil mi celý postup a předal řadu praktických rad a zkušeností, které mi ušetřily čas a peníze. Například mi doporučil dobrou tiskárnu nebo nejvýhodnější zasílání poštou. Prostě psaní a vše kolem něho má v krvi a co dělá, dělá s láskou. A kromě toho je i nesmírně kreativní a inspirující. Díky za vše, Michale!

Kateřina Miková
autorka knihy Zdravá nemoc
www.zdravanemoc.cz zdravanemoc@seznam.cz