Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Dusil > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Dusil — grafický designér a reklamní grafik

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Michal Dusil:
Michal si nás získal hned od začátku. Soustředěně nám naslouchal, ptal se, šel do hloubky, přemýšlel a přicházel se spoustou skvělých nápadů a postřehů. Je empatický, kreativní, ale hlavně nadšený do věcí co dělá. Proto i jeho výstupy jsou skvělé a je radost s ním pracovat. Je to profesionál ve všech ohledech, stali jsme se na něm závislí.

Ing. Martin Václavík

Filtermac
Kdysi mi kolegové doporučili jako grafika pro knížku, na které mi moc záleželo, právě Michala. Zprvu jsem byla vůči němu dost rezervovaná, ale poté, co jsem mu vyložila svůj záměr a on ho nejen přesně pochopil, ale i rozvinul do jasně čitelné podoby, začala naše dlouholetá spolupráce. Těší mě pracovat s člověkem, který nemá jen mnoho výborných lidských vlastností, ale cením si ho jako velice spolehlivého, precizního a kreativního profesionála s jasným názorem. Nikdy nezklamal. Pevně doufám, že spolu ještě uděláme mnoho knížek. Takových lidí na svém místě jen houšť!

Helga Jindrová

Grada Publishing a.s.
V době, kdy jsme potřebovali vytvořit tiskoviny a bannery pro kampaň se mi náhodou dostala do rukou Michalova práce. Na jejím základě jsme Michala oslovili a nastartovali úspěšnou spolupráci, která trvá dodnes. Michala pro jeho profesionalitu v oboru, kreativitu, cit pro detail, preciznost, flexibilitu, ale i cenovou politiku vřele doporučuji.

Jan Stříhavka

Johnson&Johnson
S Michalem více či méně intenzivně spolupracuji již zhruba patnáct let. Když jsem ho poznala, byl to mladý začínající grafik, který měl styl a cit. Postupem let jeho práce zraje jako víno. Michal sleduje nové trendy i technologie, jeho práce je vždy precizní a má nápad i „šmrnc“. Je to skutečný profesionál na poli grafiky. Oceňuji ale také jeho lidský a vstřícný přístup, plnění termínů a příjemnou cenovou politiku.

Petra Štěpánová

Bisnode a.s.
S Michalem spolupracuji už delší dobu já osobně i celá firma Monster.cz a jsme vždy velmi spokojeni s jeho precizní prací. Nemáme vždy jasnou představu, jak přesně by měl výsledek vypadat a to přesně Michal umí – vcítit se do nás, navrhnout 2–3 ukázky a doporučit nám vždy nejvhodnější řešení, které by si vybral i on sám. Michala můžu vřele doporučit všem, kteří hledají partnera pro rychle, spolehlivě a kvalitně odvedenou práci. Jeho ceny jsou velice příznivé a výstupy jeho práce excelentní. Rovněž si cením rychlosti a zákaznického servisu po dodání jeho práce.

Martina Ettelová

Monster.cz
Michal je jedním z těch lidí, kteří mají pro svou práci dar od Boha. Vaše představy většinou vystihne hned na první pokus, což vám ušetří čas i peníze. Jeho nápady a řešení jsou originální a efektivní – je opravdu radost s ním pracovat!

Hana Šemíková

Simply Good
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS