Doporučení z první ruky

Ing. Michal Haltuf, FRM — vývojář webových aplikací


Zobrazuji všech 9 doporučení

S Michalem jsem spolupracoval na projektu, kde byl v roli projektového manažera. Díky jeho práci se podařilo projekt realizovat dle harmonogramu a bez komplikací. Správně vydefinované zadání, jasná a srozumitelná komunikace, schopnost vymyslet řešení, schopnost nenásilně hlídat termíny a velký přesah v odbornosti nám umožnily si práci na projektu užít. Děkuji.

S Michalem spolupracuji již celou řadu let, jelikož po konzultaci s ním jsem vždy schopen posunout mé projekty tím správným směrem. Vděčím za to především jeho odborné znalosti v oblasti financí a ICT zároveň, v kombinaci s neoblomným logickým a analytickým myšlením.

Ing. Petr Mlejnek
marketingový specialista
www.cena-vykon.cz info@cena-vykon.cz 704 797 719

Pan inženýr Haltuf je skutečný profesionál. Pomohl mi vyřešit problém se zakoupenou šablonou. Zároveň dodržuje jasně stanovený časový harmonogram, což u lidí z IT není tak běžné. V neposlední řadě jsem dostal podrobný přehled odpracovaných hodin s přesností na minuty, takže jsem zaplatil pouze skutečnou práci. Mohu jen doporučit.

Lukáš Frýd
Ekofun.cz

Michala Haltufa jsem oslovil v době, kdy na našem projektu www.dovolenavAlpach.com neodváděl původní programátor práci dle našich představ. Již za krátkou dobu jsme viděli, že tato změna byla velmi dobrá volba. Neznám žádného jiného programátora, který by dodržoval termíny a v mnoha případech měl úkoly hotové ještě před smluveným datem. Další důležitou vlastností pana Haltufa, které si velmi vážím, je skutečnost, že nepřemýšlí jen v jedničkách a nulách, ale umí dát laikům v IT, jako jsem já, i zpětnou vazbu na pracovní zadání. Konzultuje smysluplnost zadání a doporučuje lepší a mnohdy efektivnější řešení s ohledem na návratnost investic vložených do projektu. Celkové shrnutí našich zkušeností s panem Michalem Haltufem: je spolehlivý, dodržuje domluvené termíny, přemýšlí nad zadáním a celým projektem v souvislostech, dává zpětnou vazbu na zadání úkolů s doporučením efektivnějšího řešení. Při dalších projektech se na Michala Haltufa jednoznačně znovu rád obrátím.

Václav Kirchner
marketingový poradce; zakladatel rozcestníku Dovolená v Alpách.com
www.dovolenavalpach.com team@vitejte.at

Michal má hluboké znalosti fungování finančních trhů vč. jednotlivých produktů a v neposlední řadě finančního modelování a optimalizace. Je velmi rychle schopen poskytnout nezávislý expertní pohled, doporučení a své stanovisko obhájit. Komunikace s ním byla velmi efektivní i díky tomu, že popis poměrně složitých problémů a jejich řešení umí vyjádřit jazykem blízkým tazateli. Velmi oceňuji jak profesní, tak lidský přístup. Michal mi poskytl poradenství ohledně financování nemovitosti, zhodnotil výhodnost jednotlivých variant (alternativní scénáře vývoje finančních trhů, jejich pravděpodobnosti, finanční produkty, fixace, rizika, breakeven sazby apod.). Jeho služby mohu vřele doporučit!

Josef Trpišovský
byznys konzultant

S panem Haltufem spolupracuji dlouhodobě (od roku 2008) a i to svědčí o tom, že jsem neměla potřebu vyhledávat jiného dodavatele. Díky němu mám tři nádherné webové stránky na míru: www.photoexpo.cz, www.TerapiePocitu.cz a www.TerapieMysli.cz (poslední dvě jsou vlastně upraveným překlopením těch prvních). Je velmi šikovný, vše dokáže rychle upravit, opravit, změnit. Je také velmi vstřícný, řekla bych až nad rámec svých povinností, a věcně a jasně dokáže vysvětlit to, co je nejasné, co je třeba. Komunikovat o práci s ním lze pouze e-mailem, což má své výhody v zaznamenané historii a informacích, které je výhodné mít uložené v písemné formě. Cenu si účtuje po minutách, což je bezesporu velká výhoda zejména pro drobnější práce.

Ing. Hana Růžičková
průvodkyně Terapií Pocitu na cestě do lásky a harmonie, lektorka, autorka Terapie Mysli, fotografka a cestovatelka
www.TerapiePocitu.cz photoexpo@photoexpo.cz 777 5 999 5 0

S Michalem spolupracujeme dlouhodobě na různých projektech. Je to velice schopný a spolehlivý člověk s velkým přehledem a rozsahem znalostí. Je to výborný programátor, zná více technologií a stále sleduje i ty nejnovější. Cením si hlavně jeho analytických schopností a vlastnosti velmi rychle pochopit kolikrát i komplexní business problematiku. U Michala získáte velkou přidanou hodnotu.

Tom Polák
IT konzultant
www.firstclass.cz polak@firstclass.cz

S panem Michalem Haltufem jsme řešili problematiku sjednocení údajů v rámci reportingu našeho interního objednávkového serveru, elektronického obchodu v Google Analytics a především nastavení custom conversions na Facebooku. Spolupráce probíhala více než hladce. Pan Haltuf dokázal náš problém s nesrovnalostí tohoto reportu velmi rychle a úspěšně napravit. Komunikace s ním probíhala vždy bez prodlení. Na základě naší zkušenosti mohu pana Haltufa s nejlepším svědomím doporučit dále a to i v rámci jiných úkonů a problémů, než je nastavení správnosti reportingu :)

Marek Hozák
Online Marketing Specialist
www.arrowfinancial.cz hozak@arrowfinancial.cz

S panem Michalem Haltufem naše firma spolupracuje již několik let. Přišli jsme k sobě řekněme jak slepí k houslím, ale o to víc si dnes vážím toho všeho, co jsme společně vybudovali. Začalo to jedním webem, dnes jich je řekněme 10. Vše, co jsme si řekli, to se uskutečnilo. Prostě spoleh a dobrý vkus. Doporučuji.

Lukáš Bucek
obchodní ředitel Parket Atelier s.r.o.
www.parketatelier.cz lukas.bucek@parketatelier.cz 606 348 666