Doporučení z první ruky

Michal Knytl — online marketér a webdesignér


Zobrazuji všech 5 doporučení

S panem Knytlem spolupracujeme už pár let. Je to profesionál v oboru, vše dokonale vysvětlí, předkládá pravidelné reporty a neustále vymýšlíme nové věci, tržby jen rostou a posouváme se dále. Náš e-shop zkrátka nemůže být v lepších rukou. Rozhodně doporučujeme.

Matěj Lázniček
majitel e-shopu Lev Salónů
www.levsalonu.cz laznicekmatej@seznam.cz 773 956 113

S panem Knytlem spolupracujeme už nějakou dobu. Je to profesionál na svém místě. Když jsem si zakládal vlastní e-shop, tak právě pan Knytl nám dokázal razantně zvednout počty objednávek. Ty tak s každým měsícem rostou a náš obrat se zvyšuje jenom díky dobře nastaveným PPC reklamám. Máme od něj pravidelné reporty a tak můžeme náš obchod posouvat ještě dále. Jeho služby mohu jen doporučit.

Tomáš Oršový
majitel e-shopu RE-ART.cz
www.re-art.cz

Spolupráce s panem Knytlem je věcná, proaktivním přístupem dodává vysoce hodnotnou službu s progresivními výsledky. Vřele doporučuji.

Michal Flešar
provozovatel eshopu Zelenachemie.cz – přímo od výrobce Kluthe GmbH
www.zelenachemie.cz eshop@kluthe.cz 777 571 609

Maximální spokojenost se spolupráci s panem Knytlem, který se mi stará o SEO a o Google Ads kampaně. Profesionální přístup, skvělý výkon, komunikace a vstřícnost. A hlavně za něj mluví výsledky, mohu jen doporučit.Moc děkuji.

Barbara Miller
realitní makléř
www.odhad-prodej.cz barbara.miller@re-max.cz 773 497 115

S Michalem už spolupracuji více než rok a jsem naprosto spokojený. Právě díky němu jsem dokázal přežít krizi, která postihla globálně všechny e-shopy. Má úžasné know-how a zkušenosti v oblasti PPC reklamy a jeho přátelský a profesionální přístup je k nezaplacení. Jeho schopnost analyzovat data a poskytnout relevantní zpětnou vazbu je cennější, než si doopravdy účtuje. :) Je to profík, který ví, co dělá, vřele doporučuji.

Michal Matoušek
jednatel, který miluje knihy a hýčká ostatní knihodraky
www.knihopolis.cz michal@knihopolis.cz 605 370 240