Doporučení z první ruky

Bc. Michal Kolesár — fullstack softwarový vývojář


Zobrazuji všech 8 doporučení

S Michalem spolupracuji již na několikátém projektu. S jeho prací jsem velmi spokojený. Vyvíjí pro naši společnost Rolling Mobile, resp. pro naše významné zákazníky jako Marlboro, Lékařskou komoru nebo aktuálně pro Rossmann, aplikace pro chytré telefony a tablety. Vážím si toho, že přestože spolupracujeme „na dálku" přes internet, tak se vždy rychle domluvíme, a vše funguje jak má. Michalovi stačí zaslat zadání a grafiku, a pak už jen dodává novější a novější verze aplikace, dokud není vše vyladěno k dokonalosti. Skvělé je, že Michal má znalosti Flexu, Javy a Linuxových serverů, takže může dodat mobilní aplikaci s celým backendem na serveru, včetně administrace obsahu. Spolupracuje se mi s ním výborně. O jeho práci se nemusím starat a vím, že bude kvalitně a včas hotova. Počítám s ním i na dalších projektech a rozhodně ho můžu doporučit.

Antonín Skolek
Rolling Mobile s.r.o.
www.rollingmobile.cz

U Michala se mi líbí jeho profesionalita a že svému oboru skutečně rozumí. Spolupráce probíhá vždy rychle. Vytvořené aplikace jsou pak funkční a zcela podle zadaného plánu. Rozhodně počítáme se spoluprací do budoucna.

Pavel Stulir
director The LA company
pavel@laperf.com 608 242 342

S panem Kolesárem jsme spolupracovali na našem prvním projektu, který jsme chtěli víceméně hned :) Vše proběhlo hladce a termín se stihl bez problému. Když bylo potřeba něco odladit, tak fungoval i v hodinách, kdy už většina lidí spí a za to moc velké díky! Rozhodně ho můžu doporučit a ještě jednou díky a těšíme se na další spolupráci.

Ladislav Fiala
Dynamic Technologies s.r.o.

O projektu jsme s panem Kolesárem komunikovali přes internet. Projekt byl přesně podle přání a dodán do termínu. Pan Kolesár je velice ochotný. Ozval se i po delší době, co projekt byl hotový a ptal se, jestli je vše v pořádku a funguje jak má. Svému oboru rozumí, moc mu děkuji a doporučuji ho.

Jiří Linhart

S panem Kolesárem jsme pracovali na prvním společném projektu, kterým byla aplikace pro systém Android, určená ke zpracování dat z výrobních zařízení. Po výměně informací a upřesnění požadavků jsme společně sestavili termínový plán s dílčími kroky vývoje. Celý projekt pak probíhal přesně podle tohoto plánu. Pokud nějaká věc nebyla zcela jasná p. Kolesár mě vždy kontaktoval s žádostí o upřesnění. Největší zajímavostí naší spolupráce bylo to, že jsme se s panem Kolesárem do dnešní doby osobně neviděli :-) a přesto je výstupem této spolupráce aplikace vypadající a chovající se přesně dle našich vstupních požadavků. Veškerá spolupráce a výměna dat probíhala elektronickou formou (Dropbox, GDisk, Webex, telefon). Dále oceňuji přístup p. Kolesára ve fázi ladění, kdy každý problém byl velmi rychle odstraněn a to dokonce i v případech, kdy se chyby aplikace objevovaly pouze na našem hardwaru a bylo nutné je hledat výhradně na základě námi zaslaných logů. Spolupráci s panem Kolesárem mohu jen doporučit.

Jiří Masopust
Robert Bosch spol. s r.o.

Pana Kolesára můžeme s klidným svědomím doporučit. Pracuje spolehlivě, rychle a bez další pomoci. Mobilní aplikace pro chytré telefony připravil podle našich představ ve smluvený termín. Tímto mu ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

Tomáš Bárta
T-Rex Technologies s.r.o.
www.t-rextechnologies.cz

Michal mi velmi pomohl s problémem, který se týkal Java skriptu. Jeho pomoc byla velmi rychlá a jednání profesionální. Po dodání práce mi ochotně zodpověděl všechny mé dotazy a pomáhal mi i nadále, víceméně nad rámec domluveného projektu. Jeho služby vřele doporučuji.

Viktor Baroš

S panem Kolesárem jsem byl spokojen, protože vyhověl veškerým požadavkům, které jsem měl a byl velice vstřícný. Spolupráce s ním byla dle představ. Jakákoliv moje připomínka byla kvalitně zkonzultována a poté v nejlepším možném provedení zhotovena. Těším se na další spolupráci.

Michal Mejtil