Doporučení z první ruky

BcA. Mira Szkandera alias mysz — počítačový grafik, designér a výtvarník


Zobrazuji všech 9 doporučení

Robert Vlach

Mira Szkandera je pro mne jedním z nejlepších mladých grafiků v Česku. Říkám to jednak na základě naší dlouholeté spolupráce na desítkách menších i větších projektů, ale též s vědomím toho, jaké jsou kvality mnoha jiných profesionálů v oboru. Mirovy přednosti v kostce: 1) Je to velmi flexibilní, inteligentní a charakterní člověk se smyslem pro humor. 2) Jeho cena se odvíjí od nabídky klienta; jak ojedinělé! 3) Odvádí práci s obrovskou přidanou hodnotou. 4) Je ochoten ztrácet čas dlouhými diskusemi, které někdy nikam nevedou. 5) Má talent a k tomu hromadu zkušeností. Stačí? Na druhou stranu musím dodat, že naše spolupráce je někdy v dobrém slova smyslu boj — střet dvou odlišných pohledů s rozsáhlým arzenálem argumentů a protiargumentů, ceděných mezi zatnutými zuby, jen abychom dosáhli nejlepšího možného výsledku pro klienta. Mira je má první přirozená volba při výběru grafika, vřele doporučuji.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Co si budem nalhávat – Mira je prostě jistota. Než něco udělá, opravdu se zamyslí. Když zadavatel neví, co přesně chce, Mira na to přijde. Má zkušenosti a skill, názor, sebevědomí, nadhled, a výrazný rukopis – a jako bonus i slušnou dávku pokory pro situace, kdy nic z předchozích kvalit není žádoucí. A hlavně drží slovo. Ostatně, šest let intenzivní spolupráce je samo o sobě důkazem, že dělat s Mirou je radost. Fakt, že jsme se přitom nikdy nesetkali osobně, a přesto jsme si vybudovali krásný vřelý vztah, to je už jen taková třešnička na dortu.

Adam Rek
Rockaway Capital
www.rockawaycapital.com
Jan Bien

Takového grafika, jako je Mira, abyste v Čechách pohledali. Spolupracuji s Mirou již řadu měsíců a máme za sebou řadu společných webů. Těším se na každou práci, u které budeme s Mirou „sedět vedle sebe". Mira má vynikající přehled ve vizuálním designu, mistrně ovládá své řemeslo a při práci používá hlavu. Spolehlivost k němu slovy klasika patří jako k velbloudovi hrb. Jeho grafika je vpravdě luxusní zboží vysoké hodnoty za slušnou cenu. Máte-li možnost s Mirou spolupracovat, jděte do toho!

Jan Bien
seniorní full-stack webový vývojář se zaměřením na WordPress
Mgr. Vítězslav Válka

Kreativní mozek v plné palbě. Mira se nebojí žádné výzvy, ale stejně dobře zvládne rutinu pozvednout na umění. V hlavě to má srovnané, a tak mu stačí několik impulzů, aby příběh náležitě dotvořil. Bylo mi ctí podílet se na několika společných projektech.

Mgr. Vítězslav Válka
webový a grafický designér, UX konzultant a expert na použitelnost

Když se řekne Mira Szkandera, tak se mi vybaví www.zakonyprolidi.cz - první věc, kterou pro nás dělal. Věděli jsme, co chceme, nakreslili jsme si nějaké wireframes, ale spíše to vypadalo jako hodinový strojek ze švýcarských hodinek, než web :) Ve vyjasnění nám moc nepomohla ani profi agentura - byli dobří, to zas jo, ale před spoluprací s nimi jsme na tom byli v podstatě podobně, jako po ní. Až Mira z toho udělal zákony skutečně pro lidi. Hezké, čisté, přehledné, „nula povyku pro nic". A lidi to doceňují, každý den si zobrazí cca 10 tisíc zákonů, a každý týden to roste. Takže invence, způsob spolupráce, profesionalita (včetně termínů)... na jedničku. Doporučuji :)

Pavel Gardavský
www.zakonyprolidi.cz

Mírovi bych chtěl tímto poděkovat za perfektní spolupráci s naší firmou. Vždy je ochotný probrat náš záměr do detailů a výsledek je vždy perfektní. Problémem mnoha grafiků je, že neumí dostatečně naslouchat a často se nechají unést vlastní myšlenkou. Míra je schopen se vcítit do toho, jakým směrem chceme jít a výsledky tomu odpovídají. Mnoho lidí již jeho práci vřele pochválilo. Jsme moc rádi, že tuto možnost spolupráce máme a určitě nebudeme místo grafika v naší společnosti měnit. Míru opravdu vřele doporučuji!

Petr Patočka
773 082 222

Miro, moc díky za vysoce profesionální práci, neuvěřitelnou trpělivost s mojí zakázkou a také toleranci k nápadům, které nemusí být úplně standardní. Se stránkami jsem moc spokojená a ráda Tě budu doporučovat dalším.

PharmDr. Margit Slimáková
průvodkyně zdravím a výživou
www.margit.cz margit@margit.cz 606 363 018
Pavel Minář

Mira Szkandera je nejen excelentní grafik, ale má i další důležité vlastnosti freelancera: dokáže se vcítit do potřeb klienta, přizpůsobí se předem danému rozpočtu, dodržuje termíny a pokud se jeho názor liší od klientova, argumentuje velmi věcně a korektně. Původně jsem si chtěl udělat pouze radost a požádal jsem Miru o grafický návrh cyklistických dresů. Nakonec z naší spolupráce vzešel návrh nových vizitek, grafické šablony pro prezentace, facelift grafiky webu, hlavičkový papír a úvodní fotky pro Facebook a Google+. Toto potvrzuje, že jsem byl s Mirou maximálně spokojený.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

S panem Szkanderou je radost spolupracovat. Velice oceňuji jak dokáže rychle a přesně pochopit o jaké vyznění grafiky zadavateli jde. Pokud mu ale z jeho grafického pohledu přijdou požadavky klienta jako nesmyslné, tak dokáže věcnými argumenty vysvětlit proč tomu tak je a přijít s řešením, které je akceptovatelné pro všechny strany. Je naprosto spolehlivý a dodržuje veškeré domluvené termíny. Pokud potřebujete spolehlivého, šikovného grafika, který přemýšlí nad tím co dělá, tak Mira Szkandera je ta správná volba.

Lukáš Doležal
Grada
www.grada.cz