Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Mira Szkandera > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. Mira Szkandera alias mysz — počítačový grafik, designér a výtvarník

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace BcA. Mira Szkandera:
Robert Vlach
Mira Szkandera je pro mne jedním z nejlepších mladých grafiků v Česku. Říkám to jednak na základě naší dlouholeté spolupráce na desítkách menších i větších projektů, ale též s vědomím toho, jaké jsou kvality mnoha jiných profesionálů v oboru. Mirovy přednosti v kostce: 1) Je to velmi flexibilní, inteligentní a charakterní člověk se smyslem pro humor. 2) Jeho cena se odvíjí od nabídky klienta; jak ojedinělé! 3) Odvádí práci s obrovskou přidanou hodnotou. 4) Je ochoten ztrácet čas dlouhými diskusemi, které někdy nikam nevedou. 5) Má talent a k tomu hromadu zkušeností. Stačí? Na druhou stranu musím dodat, že naše spolupráce je někdy v dobrém slova smyslu boj — střet dvou odlišných pohledů s rozsáhlým arzenálem argumentů a protiargumentů, ceděných mezi zatnutými zuby, jen abychom dosáhli nejlepšího možného výsledku pro klienta. Mira je má první přirozená volba při výběru grafika, vřele doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Jan Bien
Takového grafika, jako je Mira, abyste v Čechách pohledali. Spolupracuji s Mirou již řadu měsíců a máme za sebou řadu společných webů. Těším se na každou práci, u které budeme s Mirou „sedět vedle sebe". Mira má vynikající přehled ve vizuálním designu, mistrně ovládá své řemeslo a při práci používá hlavu. Spolehlivost k němu slovy klasika patří jako k velbloudovi hrb. Jeho grafika je vpravdě luxusní zboží vysoké hodnoty za slušnou cenu. Máte-li možnost s Mirou spolupracovat, jděte do toho!

Jan Bien

webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress
Mgr. Vítězslav Válka
Kreativní mozek v plné palbě. Mira se nebojí žádné výzvy, ale stejně dobře zvládne rutinu pozvednout na umění. V hlavě to má srovnané, a tak mu stačí několik impulzů, aby příběh náležitě dotvořil. Bylo mi ctí podílet se na několika společných projektech.

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Když se řekne Mira Szkandera, tak se mi vybaví www.zakonyprolidi.cz - první věc, kterou pro nás dělal. Věděli jsme, co chceme, nakreslili jsme si nějaké wireframes, ale spíše to vypadalo jako hodinový strojek ze švýcarských hodinek, než web :) Ve vyjasnění nám moc nepomohla ani profi agentura - byli dobří, to zas jo, ale před spoluprací s nimi jsme na tom byli v podstatě podobně, jako po ní. Až Mira z toho udělal zákony skutečně pro lidi. Hezké, čisté, přehledné, „nula povyku pro nic". A lidi to doceňují, každý den si zobrazí cca 10 tisíc zákonů, a každý týden to roste. Takže invence, způsob spolupráce, profesionalita (včetně termínů)... na jedničku. Doporučuji :)

Pavel Gardavský

www.zakonyprolidi.cz
Mírovi bych chtěl tímto poděkovat za perfektní spolupráci s naší firmou. Vždy je ochotný probrat náš záměr do detailů a výsledek je vždy perfektní. Problémem mnoha grafiků je, že neumí dostatečně naslouchat a často se nechají unést vlastní myšlenkou. Míra je schopen se vcítit do toho, jakým směrem chceme jít a výsledky tomu odpovídají. Mnoho lidí již jeho práci vřele pochválilo. Jsme moc rádi, že tuto možnost spolupráce máme a určitě nebudeme místo grafika v naší společnosti měnit. Míru opravdu vřele doporučuji!

Petr Patočka

773 082 222
PharmDr. Margit Slimáková
Miro, moc díky za vysoce profesionální práci, neuvěřitelnou trpělivost s mojí zakázkou a také toleranci k nápadům, které nemusí být úplně standardní. Se stránkami jsem moc spokojená a ráda Tě budu doporučovat dalším.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Pavel Minář
Mira Szkandera je nejen excelentní grafik, ale má i další důležité vlastnosti freelancera: dokáže se vcítit do potřeb klienta, přizpůsobí se předem danému rozpočtu, dodržuje termíny a pokud se jeho názor liší od klientova, argumentuje velmi věcně a korektně. Původně jsem si chtěl udělat pouze radost a požádal jsem Miru o grafický návrh cyklistických dresů. Nakonec z naší spolupráce vzešel návrh nových vizitek, grafické šablony pro prezentace, facelift grafiky webu, hlavičkový papír a úvodní fotky pro Facebook a Google+. Toto potvrzuje, že jsem byl s Mirou maximálně spokojený.

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
S panem Szkanderou je radost spolupracovat. Velice oceňuji jak dokáže rychle a přesně pochopit o jaké vyznění grafiky zadavateli jde. Pokud mu ale z jeho grafického pohledu přijdou požadavky klienta jako nesmyslné, tak dokáže věcnými argumenty vysvětlit proč tomu tak je a přijít s řešením, které je akceptovatelné pro všechny strany. Je naprosto spolehlivý a dodržuje veškeré domluvené termíny. Pokud potřebujete spolehlivého, šikovného grafika, který přemýšlí nad tím co dělá, tak Mira Szkandera je ta správná volba.

Lukáš Doležal

Grada
www.grada.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS